Tinklaraštis

ĮRANGA RESTORANAMS tiekėjai: tik geriausia, pasaulyje pripažinta įranga

ĮRANGA RESTORANAMS tiekėjai: tik geriausia, pasaulyje pripažinta įranga

Kasdien aktyviai dirbame, ieškome partnerių ir testuojame naujus prietaisus tam, kad Jums pasiūlytumėme aukščiausios kokybės standartus atitinkančią, modernią, Jūsų laiką ir energijos kaštus taupančią įrangą.

Per pirmąjį 2019-ųjų metų ketvirtį užmezgėme daug naujų, reikšmingų partnerystės ryšių, kurių dėka Jums galime pasiūlyti dar platesnį įrangos asortimentą, atkeliaujantį per dar trumpesnį laiką. Na, o jau labai, labai greitai sukursime sąlygas jį išbandyti ir apžiūrėti gyvai! 

Prieš paskelbiant, mūsų nuomone, Jums aktualią naujieną, norime pristatyti stipriai papilnėjusį pagrindinių mūsų tiekėjų ratą ir jų gamybinius pranašumus. ĮRANGARESTORANAMS.LT - tik geriausi, aukščiausius kokybės standartus atitinkantys restoranų įrangos tiekėjai! 

HENDI - nuo peilio iki konvekcinės

Turbūt nėra restorano, ar maitinimo įstaigos, kurios virtuvėje nebūtų bent keleto HENDI reikmenų ar prietaisų. Gamintojas HENDI Jūsų įstaigai gali pasiūlyti viską, kas būtina profesionalioje virtuvėje - nuo peilio iki konvekcinės krosnies. Tai kokybiška, gerai apgalvota ir rinkoje plačiai pripažinta įranga. Ieškodami spalvinį žymėjimą atitinkančių peilių ar pjaustymo lentelių, kokybiškų kontaktinių grilių, indų, termometrų, konvekcinių krosnių, kiaušinių sterilizatorių, perkuliatorių, marmitų, maisto transportavimo indų, puodų, keptuvių ar daugelio kitų reikmenų, nedvejokite susisiekti su ĮRANGA RESTORANAMS ir gauti Jūsų poreikius atitinkantį HENDI virtuvės amunicijos pasiūlymą.


MONDIAL FORNI - didžiosios krosnys didžiosioms kepykloms

Tai italų gamintoja, profesionalias kepyklas krosnimis aprūpinanti jau daugiau nei 70 metų. Pažangios technologijos, efektyvumas, naujovės, kokybė ir dizainas yra pagrindiniai aspektai, kurie apibūdina MONDIAL FORNI konvekcines, rotacines, elektrines krosnis, šaldymo ir sandėliavimo įrangą. Tai sprendimai, sukurti ir ištobulinti specialiai didžiosioms kepykloms ir prekybos centrų gamybos cechams.

Jau greitai sukursime sąlygas MONDIAL FORNI išmėginti gyvai, o iki tol - visų Jūsų klausimų laukiame šiais kontaktais.


NEUMAERKER - gardiems ir greitai paruošiamiems vasaros desertams

Burbuliniai vafliai, vafliai ant pagaliuko, crepes blyneliai, cake pops'ai. Šių desertų kepimo įranga būtina pasirūpinti dar iki vasaros sezono pradžios! 

ĮRANGA RESTORANAMS atstovaujamas vokiečių gamintojas NEUMAERKER siūlo platų asortimentą profesionalios desertų gamybos įrangos, pritaikytos tiek lauko kavinių, tiek restoranų ir užkandinių veiklai. Nuo prietaisų crepe blyneliams iki skirtingo dydžio ir formos tartalečių, cake popsų ar burbulinių vaflių įrenginių.

Dėl pilno NEUMAERKER įrangos asortimento - nedvejokite susisiekti šiais KONTAKTAIS.


MBM ITALY - didžiosioms virtuvėms ir gamybos cechams

Per daugiau nei 40 metų HORECA sektoriuje, MBM ITALY išplėtojo ir nuolat tobulina visą, profesionalioms virtuvėms ir gamybos cechams būtiną įrangos liniją. Tai - didžiosios viryklės, orkaitės, konvekcinės krosnys, šaldymo, gruzdinimo ir kita kepimo bei virimo įranga. MBM ITALY pasaulyje savo vardą užtvirtinęs gamintojas, kurio įrangą jau labai greitai galėsite išmėginti gyvai, o nuo užsakymo momento Jūsų įstaigą ji pasieks vos per 3-5 d. d. 


VENIX - inovatyvūs ir patikimi krosnių sprendimai

Energijos, laiko ir vietos taupymas. Paprastas valdymas. Aukščiausios kokybės, tolygus kepimo procesas. Inovatyvios plovimo ir programų diegimo technologijos. Tai italų gamintojo VENIX konvekcinės krosnys!


Nepaisant jų, gamintojas VENIX rinkai siūlo išskirtinį, unikalų prietaisą - HOP! Cook&Crispy krosnis, maisto produktus gruzdinančias be jokių riebalų. Norinčius išbandyti šią technologiją, kviečiame susisiekti! Mūsų kontaktus rasite ČIA


SPIDOCOOK - greitis ir iki 60 proc. sumažėję energijos kaštai

Vietos stoka, energijos kaštų taupymas ir įsipareigojimas klientui maistą patiekti per keletą minučių. Tai klausimai, neraminantys kiekvienos užkandinės, degalinės, greito maisto ar lauko kavinės personalą. 

Atsakymas į šiuos klausimus yra vienas - SPIDOCOOK kontaktiniai griliai, atkeliaujantys iš pasaulyje pripažinto, aukšta kokybe išsiskiriančio italų gamintojo UNOX. Vieno kompaktiško ir lengvai valomo grilio pagalba vos per keletą minučių galėsite iškepti visus reikalingus burgerio ar tortilijos ingredientus, pakepinti jau paruoštus sumuštinius ar salotų sudedamąsias dalis. Tačiau visų svarbiausia, kad dėl specialios gamybos technologijos, SPIDOCOOK griliai energijos sunaudojimo kaštus leis sumažinti net iki 60 proc.!


TECHNODOM - tobulas kainos ir kokybės santykis

TECNODOM - mūsų klientų simpatijas užsitarnavęs konvekcinių krosnių gamintojas iš Italijos. TECNODOM NERONE konvekcinių krosnių linija yra tobulas pasirinkimas gero kainos ir kokybės santykio ieškančioms įstaigoms. Krosnys puikiai tinka tiek gastronomijai, tiek konditerijai! 

Kaip tik šiuo metu joms taikome išskirtinius kainos pasiūlymas, kuriuos rasti galite ČIA

CAB SPA - šaltiesiems vasaros gardėsiams

CAB SPA - patikimumu, energijos taupymu, inovatyviais sprendimais ir patraukliu dizainu garsėjanti italų įrangos gamintoja. Ji siūlo profesionalius ledų, šerbeto, šaldyto jogurto, karštų ir šaltų gėrimų prietaisus. Kitaip tariant - pilną Jūsų lauko kavinės rinkinį vasarai! 

Dalį CAB SPA asortimento jau galite matyti ČIA. Norėdami sužinoti daugiau, susisiekite Jums patogiausiu būdu


TOM-GAST - aukščiausios klasės indai ir baro inventorius

TOM-GAST - tai serviravimo ir baro reikmenys, aukščiausios kokybės indai, įrankiai, taurės, stiklinės ir daugelis kitų, klientams sužavėti skirtų reikmenų. Per daugiau nei 20 metų kompanija tapo patikimų, pasaulyje pripažintų indų gamintojų atstovu. Tarp jų - RAK PORCELAIN, DE BUYER, LIBBEY, REVOL, SCHOTT ZWISIEL, PEUGEOT, DYNAMIC, CHEFS CHOICE ir daugelis kitų. 

Jau labai greitai TOM-GAST produkciją galėsite įvertinti, apžiūrėti ir išsirinkti gyvai. Iki tol, susisiekite su mumis tiesiogiai!


BRITA PROFESSIONAL - aukščiausia vandens kokybė

BRITA PROFESSIONAL vandens filtravimo sistemos sukurtos profesionalių kavinių, restoranų ir kitų viešųjų įstaigų veiklai. Jų tikslas - paprastai valdomomis priemonėmis, išgauti aukščiausią vandens kokybę. Taip gamyboje naudojamas vanduo išsiskiria ne tik geriausiomis savybėmis bei skoniu, bet ir užtikrina Jūsų virtuvės bei baro įrangos ilgaamžiškumą.


ĮRANGA RESTORANAMS - tik aukščiausios kokybės įrangos tiekėjai

ĮRANGARESTORANAMS.LT galite rasti per 6 tūkst. įvairių profesionalių įrenginių, reikmenų bei aksesuarų, atkeliaujančių iš keliasdešimties skirtingų, pasaulyje pripažintų įrangos tiekėjų. Tačiau tai toli gražu nėra viskas, ką mūsų komanda gali pasiūlyti Jūsų įstaigai. Susisiekę individualiai ir trumpai pristatę savo poreikius, sulauksite individualaus, specialiai Jums paruošto pasiūlymo, apimančio ne tik aukščiau išvardintus tiekėjus, bet ir kitus pasaulio rinkos lyderius. 

Nedvejokite! Mūsų kontaktus rasite ČIA.