Apie mus

„HoReCa servisas “ – jauna šeimos kompanija, išsiskirianti šiuolaikišku ir lanksčiu požiuriu į klientą. Mes įsiklausome į savo kliento pageidavimus. Juos įgyvendiname taikydami šimto dešimties procentų kokybės standartus. 

Prekiaujame visa įranga virtuvei, barui, gamybos cechams, valgykloms.

Įmonėje dirba darbuotojai, kurių per ilgus metus sukaupta patirtis leidžia užtikrinti išskirtinius sprendimus maitinimo įstaigoms – „Įranga virtuvei ir inventorius salei iš vienų rankų”.

Jums nereikia ieškoti skirtingų gamintojų, tiekėjų, meistrų įrengsiančių virtuvę. Viską „iki rakto” gaunate čia – vienoje vietoje:

  • Projektuojame objektus, atsižvelgdami ir technologinius skaičiavimus. Todėl įregimus parenkame ir išdėstome pritaikydami juos prie Jūsų patalpų. 
  • Išsprendžiame ir kitą dilemą, kuri užgriūna verslininkus, t.y. įrangos atvežimas, montavimas, testavimas, aptarnavimas, garantinis servisas.
  • Atlikus montavimo darbus, konsultuojame darbuotojus apie darbą su įrengimais. Taip didiname komandos produktyvumą, našumą ir įrenginių naudojimo ilgaamžiškumą. Perkame įrangą ir įrankius tiesiai iš gamintojo. Todėl galime pasiūlyti ne tik kokybę, bet ir patraukliausią kainą Lietuvoje.

Atstovaujame tokius gamintojus, kaip: MBM, Hendi, Omniwash, Kastel, Orved, Ceado, Dalmec, Lotus, FM Industrial, Cold Line, Prisma food, Amitek, Neumarker, Giorik, Garbin, ir daugybe kitu žinomu profesionalios įrangos gamintoju.

Rinkdamiesi mus kaip partnerius, Jus visada gausite daugiau - dėmesio, atsakomybės, nuoširdumo, patirties, supratimo, tad skambinkite dabar ir mes išpildysime Jūsų lūkesčius.

Mes žinome ką darome. Todėl visai įrangai suteikiame 12 mėnesiu garantiją!