Šaldymo įranga

Šaldiklis Budget Line su dažyto plieno korpusu  (400 l)

Šaldiklis Budget Line su dažyto plieno korpusu (400 l)

1,223.23€ (su PVM) Kaina be PVM (21%): 1,010.93€

Rodo nuo 1 iki 1 iš 1 (1 puslapių)

Šaldymo įranga profesionalioje virtuvėje bei bare

    Šaldymo įranga yra neatsiejama kiekvieno restorano, kavinės, baro ar kito viešojo maitinimo įstaigos dalis. Restoraninių šaldytuvų pasiūla svyruoja nuo mažų baro šaldytuvų iki didžiųjų, nerūdijančio plieno korpuso šaldytuvų, atitinkančių svarbiausius profesionalios virtuvės poreikius. Tinkamai pasirinkus, šaldytuvai bei šaldikliai taps sklandžios komercinės veiklos bei teigiamos darbuotojų ir klientų patirties pagrindu. 

    Kiekvienos maitinimo įstaigos erdves planuojantis asmuo, prieš priimdamas sprendimą dėl šaldymo įrenginių, turi įvertinti įstaigos koncepciją, gamybinių patalpų dydį ir planuojamus pajėgumus. Kitaip tariant, atlikti preliminarius skaičiavimus apie tai, kokio tipo produktų pagrindu bus sudaromus meniu (šviežių ar šaldytų)? Kur šaldymo įranga stovės ir kiek vietos jai gali būti skiriama? Ar ji turi būti uždara? O galbūt svarbu, jog pagaminti ir šaldytuvuose laikomi gaminiai būtų atviri kliento akims?

    Kadangi šaldymo įranga pasižymi itin plačiu asortimentu, konkrečių produktų paiešką siūlome pradėti tik įvertinus maitinimo įstaigos poreikius bei galimybes. Pagal tipą šaldymo įranga skirstoma į įrenginius, pritaikytus barui, virtuvei bei lankytojų salei. Į šią produktų kategoriją patenka ne tik maisto produktų šaldytuvai bei šaldikliai, bet ir ledo generavimo mašinos, šaldymo stalai, mėsos brandinimo spintos, gėrimų šaldytuvai, smūginio užšaldymo įranga, šaldymo vitrinos ir dar daugelis kitų šaldymo sistemų.

    Didžioji dalis komercinei veiklai pritaikytų šaldymo įrenginių turi nerūdijančio plieno korpusą, užtikrinantį ilgaamžiškumą, atsparumą aplinkos poveikiui bei lengvą įrenginių valymą. Lankytojų salėse naudojami vitrininiai šaldymo įrenginiai taip pat pasižymi patrauklia išvaizda bei itin patogiomis produktų išdėliojimo galimybėmis. 

    ĮRANGA RESTORANAMS asortimente galite rinktis iš žinomiausių, komercinei veiklai pritaikytų šaldymo įrangos gamintojų, tokių kaip HENDI, COOL HEAD, SARO, SAMAREF, COLD LINE ir kiti.

Profesionali šaldymo įranga Jūsų virtuvėje

    Nesate tikri, kokio tipo ir dydžio šaldymo įranga reikalinga Jūsų virtuvėje? Susisiekite su ĮRANGA RESTORANAMS specialistais! Patarsime kaip pasirinkti tinkamiausią sprendimą. Taip pat naudingų mūsų komandos patarimų renkantis šaldymo įranga rasite čia.

    Papildomai, mūsų technologinio projektavimo specialistai HORECA SERVISAS gali Jums padėti išsirinkti ne tik tinkamiausią įrenginį, bet ir paruošti bei įgyvendinti Jūsų įstaigos technologinį projektą.