Konvekcinės krosnys

Susiaurinkite paiešką


Konvekcinės krosnys - vienas patogiausių ir geriausią rezultatą suteikti galinčių įrenginių virtuvėje. Dėka viduje esančių ventiliavimo sistemų (konvekcijos), konvekicinės krosnys užtikrina oro cirkuliaciją bei tolygų maisto produktų kepimą. Tokiu būdu kepamas maistas nesusiduria su temperatūrų skirtumais, o galutiniame rezultate nei viena maisto produkto dalis nebūna labiau perkepusi nei kita. Negana to, šis maisto ruošimo būdas yra greitesnis - maisto gamyba užtrunka 25 proc. trumpiau, nei įprastose gamybos įrenginiuose.

Papildomu privalumu, konvekcinėse krosnyse tampa ir jose montuojami elektroniniai valdymo skydeliai. Krosnis gali įsiminti ne vieną kepimo programą ir ją kartoti ateityje. Atradę Jūsų mėgstamam patiekalui tinkamiausią kepimo būdą ir laiką, naudodamiesi konvekcine krosnimi kitąsyk neturėsite rūpintis proceso priežiūra. Automatinė maisto ruošimo funkcija darbą atliks už Jus! 

Dėka karšto oro srovių, kurios cirkuliuoja kameros viduje, konvekcinė krosnis gali kepti ar atšildyti didelius maisto kiekius. Dėka šio privalumo ir greitesnio kepimo laiko, Jūs ne tik taupote laiką, bet ir energijos sąnaudas. Tačiau būtina atsižvelgti ir į konvekcinės krosnies galią bei Jūsų poreikius. Jei tenka vienu metu ruošti didelius kiekius maisto, tuomet jums reikalinga didesnė krosnis. Tačiau jei to dažnai nedarote - galingesnė ir didesnė konvekcinė krosnis gali stipriai pakelti Jūsų išlaidas už suvartojamą energiją. 

Jei įsigijate konvekcinę krosnį su valdymo skydeliu, nepamirškite, kad tai yra itin jautri šios įrangos dalis. Būkite tikri, jog priešais konvekcinę krosnį nebus statomas grilius ar kiti kepimo prietaisai galintys pažeisti šią įrangos detalę. Jei tinkamai išsirinksite ir pritaikysite konvekcinę krosnį savo virtuvėje - ji tarnaus ne vienus metus. Tai ilgaamžis įrenginys, kurį tinkamai naudojant, šis gali veikti 20 ir daugiau metų. 

Neretai susiduriame su klientais, kurie vengia įsigyti konvekcines krosnis, dėl esamo papildomo funkcionalumo lyginant su įprastiniais maisto parengimo įrenginiais. Vis tik, konvekcinė krosnis yra itin paprastas įrenginys, kurį yra nesunku perprasti, o ir rezultatai būna žymiai geresni bei sveikesni nei gaminant su kitais virtuvės prietaisais. 

Konvekcinės krosnys Jūsų virtuvėje

ĮRANGA RESTORANAMS jums siūlo HENDI dujinės konvekcines krosnis bei elektrines UNOX, FM industrial, HENDI, PIRON, LAINOX ir GARBIN gamybos konvekcines krosnis.

Jei svarstote apie konvekcinę krosnį savo virtuvėje, siūlome pasidomėti ĮRANGA RESTORANAMS specialistų patarimais apie tai kokia konvekcinė krosnis yra tinkamiausia

Papildomai, technologinio projektavimo HORECA SERVISAS specialistai jums gali suteikti ne tik konsultacijas dėl Jūsų poreikius atitinkančios konvekcinės krosnies, bet ir padėti įgyvendinti Jūsų virtuvės projektą.