GN indai


GN indai, kitaip - gastronominiai indai

Visi maitinimo įstaigos reikmenys turėtų būti kokybiški, pritaikyti greitam ir profesionaliam darbui. Tad svarbu atsižvelgti ir į tokius virtuvės reikmenis kaip gastronominiai indai. GN indai, arba gastronominiai indai yra skirti maisto laikymui ar gaminimui konvencinėse krosnyse. ĮRANGA RESTORANAMS siūlo aliumininius, nerūdijančio plieno ir porcelianinius gastronominius indus, taip pat plastikines gastro talpas ir kepimo groteles iš ketaus.

Naudojant šiuos gastronominius indus galite būti tikri, kad juose talpinamas maistas saugus nuo temperatūros bei aplinkos poveikio, o saugus, tinkamas maisto laikymas tolygus viešojo maitinimo įstaigos profesionalumui.

Mūsų asortimente rasite ne tik gastronominius indus, bet ir papildomus reikmenis šioms talpoms, tokius kaip adapteris kelioms gastro talpoms sujungti, dangčiai (su silikoniniu tarpikliu, anga samčiui įstatyti, ėmimo įdubomis), grotelės ir kita.

GN indai iš porceliano, nerūdijančio plieno bei aliuminio

Mes suprantame, kad jums itin svarbus šių talpų lengvumas, atsparumas smūgiams bei lengvas išvalymas. Todėl siūlome indus iš tokių medžiagų kaip porcelianas, nerūdijantis plienas ir aliuminis. Porcelianiniai gastronominiai indai pagaminti iš patvariausio rinkoje porceliano, atsparaus smūgiams ir temperatūrų kaitai. Nepaisant tvirtumo, šie indai yra pakankamai lengvi. Aliumininiai indai padengti nesvylančia danga, taip pat pasižymi lengvumu. Nerūdijančio plieno GN indai pasižymi tvirta konstrukcija, ilgaamžiškumu, atsparumu temperatūrų kaitai. Dėl suapvalintų kraštų šiuos gastronominius indus lengviau išvalyti. O be to, visus šiuos indus lengva sudėti vieną ant kito, tad mūsų siūlomos talpos neužims daug vietos jūsų įstaigos virtuvėje.

GN indai iš plastiko

Taip pat siūlome plastikines gastronomines talpas. Mūsų prekių kataloge galite rasti gastro talpas pagamintas iš polikarbonato, grilamido, polipropileno ir tritano. Tokios talpos naudingos tuo, jog nesugeria maisto produktų kvapo ir skonio, tad šiose talpose laikomo maisto kokybė nepakis. Taip pat jos  atsparios smūgiams ir kritimams. Plastikines GN talpas galima naudoti tiek mikrobangų krosneles, tiek plauti indaplovėse.

Gastronominės talpos iš polikarbonato pasižymi atsparumu, lengvumu, atlaiko staigius temperatūros svyravimus nuo -40° C iki +110° C. Galima rinktis iš juodos spalvos bei baltos spalvos talpų. Talpų, pagamintų iš aukštos kokybės grilamido, sudėtyje nėra kancerogeno – bisfenolio А (BPA-FREE), tad šios talpos yra itin saugios naudoti maisto talpinimui. Tokios gastronominės talpos yra tvirtos ir atsparios esant temperatūrai nuo -40 °C iki +150 °C bei tinka naudoti visuose maisto gaminimo etapuose (nuo mikrobangų krosnelių iki greito atšaldymo kamerų).

Polipropileno gastronominės talpos atsparios esant -40° C iki +80° C temperatūroms. Jūsų patogumui, dalis gastro talpų pagamintų iš šios medžiagos turi įlydytas etiketes laikymo procesui sekti. Siūlome ir talpas pagamintas iš naujos kartos medžiagos tritano. Šios medžiagos sudėtyje taip pat nėra kancerogeno bisfenolio – A. Tritano talpos yra ypač skaidrios ir tvirtos. Iš polikarbonato, polipropeno bei tritano pagamintiems GN indams pateikiame dangčių bei spalvotų segiklių pasiūlą.

Profesionalūs GN indai jūsų maitinimo įstaigoje

Nesate tikri kaip išsirinkti iš tokios gausybės gastronominių indų? Siūlome nesukti galvos ir parašyti mūsų komandai - ĮRANGA RESTORANAMS. Esame pasiruošę jums padėti bei patarti kurios gastronominės talpos labiausiai tiktų jūsų poreikiams. Norite mus sekti socialiniame tinkle Facebook? Padarykite tai ČIA.