Ledo generatoriai


Ledo generatoriai

Komerciniai ledo generatoriai yra būtina daugumos restoranų, barų, parduotuvių, lauko įstaigų ir viešbučių dalis. ĮRANGA RESTORANAMS parduodami ledo generatoriai užtikrina, jog Jūsų įstaigai nepritrūks švariai ir šviežiai šaldyto ledo visos darbo dienos metu. Dėl šios priežasties Jūsų maistas visada bus tinkamai atšaldytas, o gaminami kokteiliai bus tikrai gaivinantys. 

ĮRANGA RESTORANAMS siūlo platų asortimentą įvairių įstaigų poreikiams pritaikytų skirtingo dydžio ledo generatorių. 

Ledo generatoriai barams ir parduotuvėms

Visų ledo generatorių paskirtis – gaminti ledą, tad rinkoje siūlomi prietaisai tarpusavyje skiriasi tik keletu parametru. Tai – ledukų tipas, aušinimo tipas ir įrenginių dydis. 

    Ledukų tipas

Vyrauja trys pagrindinės ledo mašinose gaminamų ledukų formos. Tai – kubeliai, dribsniai ir netaisyklingos formos gabalėliai. 

Kubeliai bei gabalėliai plačiausiai naudojami barų, restoranų ir kavinių veikloje – gėrimų bei kokteilių vėsinimui. Dribsnių formos ledukai plačiai naudojami parduotuvėse ir restoranuose – vitrinose eksponuojamų maisto produktų vėsinimui. 

    Aušinimo tipas

Renkantis profesionalų ledo generatorių labai svarbu įverti Jūsų įstaigos aplinką. Oru vėsinamų įrenginių pranašumas – ekonomiškumas. Gamindami ledą šiuose įrenginiuose Jūs taupote vandens kaštus, tačiau oru vėsinami ledo generatoriai nėra tinkami patalpai, kurioje įprastai vyrauja aukšta temperatūra. Tad jei Jūsų įstaigoje didžiąją dalį laiko gana karšta, Jums tinkamesni įrenginiai vėsinami vandeniu. 

    Įrenginių dydis 

Kaip ir kitų Jūsų įstaigos prietaisų atveju, ledo generatorių dydį reikėtų rinktis įvertinus veiklos pajėgumus. Kaip dažnai darbo dienos eigoje Jums reikalingas ledas ir kiek jo Jūs planuojate sunaudoti? Paprasčiausias būdas apskaičiuoti tai – pasikonsultuoti su ĮRANGA RESTORANAMS komanda. 

Talpos ledui saugoti

Greta ledo generatorių, ypatingą svarbą daugumoje maitinimo įstaigų, barų ir parduotuvių turi profesionalios talpos ledui saugoti. Šiuose įrenginiuose saugomas ledas ne tik išlieka tinkamai atšaldytas, bet ir apsaugotas nuo įvairių bakterijų. Dėl šios priežasties, komercinės talpos ledui laikyti taip pat plačiai naudojamos ir medicinos įstaigų veikloje.

Ledo generatoriai Jūsų įstaigoje

Ledo generatoriai ir jų komplektavimas kelia daugiau klausimų? Nedvejokite susisiekti su ĮRANGA RESTORANAMS komanda. Patarsime kaip tinkamai išsirinkti ir prižiūrėti savo įstaigos prietaisus. Na, o mūsų technologinio projektavimo specialistai HORECA SERVISAS pasiruošę padėti parengiant ir įgyvendinant detalų Jūsų įstaigos projektą.