Ledo generatoriai


Ledo generatoriai

Komerciniai ledo generatoriai yra būtina daugumos restoranų, barų, parduotuvių, lauko įstaigų ir viešbučių dalis. ĮRANGA RESTORANAMS parduodami ledo generatoriai užtikrina, jog Jūsų įstaigai nepritrūks švariai ir šviežiai šaldyto ledo visos darbo dienos metu. Dėl šios priežasties Jūsų maistas visada bus tinkamai atšaldytas, o gaminami kokteiliai bus tikrai gaivinantys. 

ĮRANGA RESTORANAMS siūlo platų asortimentą įvairių įstaigų poreikiams pritaikytų skirtingo dydžio ledo generatorių. 

Ledo generatoriai barams ir parduotuvėms

Visų ledo generatorių paskirtis – gaminti ledą, tad rinkoje siūlomi prietaisai tarpusavyje skiriasi tik keletu parametru. Tai – ledukų tipas, aušinimo tipas ir įrenginių dydis. 

    Ledukų tipas

Vyrauja trys pagrindinės ledo mašinose gaminamų ledukų formos. Tai – kubeliai, dribsniai ir netaisyklingos formos gabalėliai. 

Kubeliai bei gabalėliai plačiausiai naudojami barų, restoranų ir kavinių veikloje – gėrimų bei kokteilių vėsinimui. Dribsnių formos ledukai plačiai naudojami parduotuvėse ir restoranuose – vitrinose eksponuojamų maisto produktų vėsinimui. 

    Aušinimo tipas

Renkantis profesionalų ledo generatorių labai svarbu įverti Jūsų įstaigos aplinką. Oru vėsinamų įrenginių pranašumas – ekonomiškumas. Gamindami ledą šiuose įrenginiuose Jūs taupote vandens kaštus, tačiau oru vėsinami ledo generatoriai nėra tinkami patalpai, kurioje įprastai vyrauja aukšta temperatūra. Tad jei Jūsų įstaigoje didžiąją dalį laiko gana karšta, Jums tinkamesni įrenginiai vėsinami vandeniu. 

    Įrenginių dydis 

Kaip ir kitų Jūsų įstaigos prietaisų atveju, ledo generatorių dydį reikėtų rinktis įvertinus veiklos pajėgumus. Kaip dažnai darbo dienos eigoje Jums reikalingas ledas ir kiek jo Jūs planuojate sunaudoti? Paprasčiausias būdas apskaičiuoti tai – pasikonsultuoti su ĮRANGA RESTORANAMS komanda. 

Talpos ledui saugoti

Greta ledo generatorių, ypatingą svarbą daugumoje maitinimo įstaigų, barų ir parduotuvių turi profesionalios talpos ledui saugoti. Šiuose įrenginiuose saugomas ledas ne tik išlieka tinkamai atšaldytas, bet ir apsaugotas nuo įvairių bakterijų. Dėl šios priežasties, komercinės talpos ledui laikyti taip pat plačiai naudojamos ir medicinos įstaigų veikloje.

Ledukų generatorius – rinkoje lyderiaujančio gamintojo N.T.F. asortimentas

Jei kaip tik ieškote naujo įrenginio savo įstaigai, ĮRANGA RESTORANAMS komanda rekomenduoja susipažinti su lyderiaujančia ledukų generatorių gamintoja iš Italijos – N.T.F. įmone. Italų įmonė N.T.F. jau daugiau nei 30 metų gamina ledukų generatorius, pasižyminčius kokybe, patikimumu bei estetišku dizainu.  Visi įmonės gaminiai yra sertifikuoti kokybės vadybos sistemos UNI EN ISO 9001:2008 sertifikatu, o gaminių kokybė taip pat patvirtina „TÜV Rheinland“ atitikties sertifikatais. 

NTF nuolat investuoja į aukščiausios kvalifikacijos darbuotojus, saugią darbo aplinką, pažangių technologijų diegimą ir mokslinius tyrimus. 

N.T.F. ledukų generatorių tipai

• Kūgio formos kubelių generatorius

Šio tipo įrenginiai gamina nupjauto kūgio formos ledukus, šiek tiek įdubusiomis briaunomis, kurie sveria nuo 14 iki 60 gramų. Kompaktiški, kristalinės sandaros ledo kubeliai tinka įvairiausių formų stiklinėms. 

Šie ledo kubeliai dažniausiai naudojami viešbučiuose, kavinėse, restoranuose, baruose, klubuose, tačiau gali būti pasitelkiami ir greito maisto užkandinėse. 

N.T.F. asortimente rasite kūgio formos kubelių generatorius gaminančius nuo 22 iki 300 kilogramų ledo per dieną.

Įrenginį rasite SPUSTELĖJĘ ČIA.

Tuščiavidurių cilindro formos ledukų generatorius

Tuščiaviduriai, antpirštį primenantys ledukai lengvai prisitaiko prie bet kokio tipo vandens, net itin kieto. Ledukai puikiai tinka visų rūšių gėrimams, todėl dažnai naudojami baruose, klubuose, restoranuose bei viešbučiuose, rečiau greito maisto užkandinėse. 

N.T.F. asortimente rasite šio tipo generatorius gaminančius nuo 20 iki 83 kilogramų ledo per dieną. 

Įrenginį rasite SPUSTELĖJĘ ČIA.

Sutrumpintos piramidės formos ledukų generatorius

Sutrumpintos piramidės formos generatoriuje ledukai greitai užšąla, o suberti į stiklinę jie greitai tirpsta, todėl puikiai tinka gazuotiems gėrimams patiekti. Vidutinis vieno leduko svoris – 7 g.  

Šio tipo ledukai dažniausiai naudojami greito maisto užkandinėse, klubuose, rečiau baruose, kavinėse, restoranuose, viešbučiuose. 

N.T.F. asortimente rasite šio tipo generatorius gaminančius nuo 105 iki 770 kilogramų ledo per dieną.

Įrenginį rasite SPUSTELĖJĘ ČIA.

Skaldyto ledo generatorius

Skaldytas ledas gali būti naudojamas pačiose įvairiausiose įstaigose, kadangi jis yra kompaktiškas, ilgai netirpta bei ilgiau išlaiko nepakitusį gėrimų skonį. Įprastai skaldytas ledas naudojamas kavinėse, baruose, restoranuose, viešbučiuose, greito maisto užkandinėse, tačiau taip pat yra tinkamas naudoti prekybos centruose, turguose, medicinos įstaigose, SPA. 

N.T.F. asortimente rasite skaldyto ledo generatorius gaminančius nuo 55 iki 440 kilogramų ledo per dieną.

Įrenginį rasite SPUSTELĖJĘ ČIA.

• Ledo dribsnių generatorius

Šis ledo generatorius gamina smulkų granuliuotą ledą, primenantį dribsnius. Ledukai įrenginyje greitai sustingsta, taip pat šio tipo ledą patogu dozuoti ir transportuoti. Ledo dribsniai naudojami įvairiose pramonės srityse – prekybos centruose, medicinos įstaigose, viešbučiuose bei kitose vietose, kur siekiama ilgiau išlaikyti šviežius ir kokybiškus maisto produktus.

N.T.F. asortimente rasite ledo dribsnių generatorius gaminančius nuo 60 iki 1400  kilogramų ledo per dieną.

Įrenginį rasite SPUSTELĖJĘ ČIA.

Smulkaus ledo generatorius

Šie generatoriai gamina smulkias ledo plokšteles – 1,5 iki 2 mm storio ledo dribsnius. Jie puikiai tinka produktų atvėsinimui, kokybiškam laikymui, transportavimui. Dėl šių priežasčių tokio tipo ledas dažniausiai naudojamas prekybos centruose, turguose, medicinos įstaigose ir kitose pramonės šakose. 

N.T.F. asortimente rasite smulkaus ledo generatorius gaminančius nuo 250 iki 5000  kilogramų ledo per dieną.

Įrenginį rasite SPUSTELĖJĘ ČIA.

N.T.F. ledukų generatorius iš ĮRANGA RESTORANAMS

Ieškote kokybiškų ir jūsų poreikius atitinkančių ledukų generatorių? Susisiekite su ĮRANGA RESTORANAMS komanda. Atsakysime į visus jums kylančius klausimus, įvertinsime jūsų poreikius ir pateiksime jūsų įstaigai tinkamiausių įrenginių pasiūlymus.

Ledo generatoriai Jūsų įstaigoje

Ledo generatoriai ir jų komplektavimas kelia daugiau klausimų? Nedvejokite susisiekti su ĮRANGA RESTORANAMS komanda. Patarsime kaip tinkamai išsirinkti ir prižiūrėti savo įstaigos prietaisus. Na, o mūsų technologinio projektavimo specialistai HORECA SERVISAS pasiruošę padėti parengiant ir įgyvendinant detalų Jūsų įstaigos projektą.