Sushi vitrinos

Sushi vitrina 6GN 1/3 SAY

Sushi vitrina 6GN 1/3

2,057.00€ (su PVM) Kaina be PVM (21%): 1,700.00€

Rodo nuo 1 iki 1 iš 1 (1 puslapių)

Sushi vitrinos yra šaldymo įrenginiai, kurių pagalba sushiai ir kitos jūros gėrybės ar ingredientai gali ilgiau išlikti švieži. Taip pat tokio tipo vitrinos padeda didinti pardavimus, nes jose esantis maistas atrodo vizualiai skaniai ir estetiškai. Atkreipkite dėmesį, kad yra įvairių rūšių vitrinų, kurios iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti gana panašios. 

Sushi vitrinų tipai 

Pagrindiniai vitrinų tipai – šaldomos oru arba veikiančios gravity coil principu. Pirmosiose virtinose įmontuoti ventiliatoriai, kurie cirkuliuoja šaltą orą į vitrinos vidų, taip vitrinoje palaikydami tinkamą temperatūrą. Atkreipkite dėmesį, kad oru šaldomose virtinose maistą patartina laikyti tik trumpą laiko tarpą. Jį laikant ilgiau, ventiliatoriaus pučiamas oras maistą džiovina, todėl jis neatrodo estetiškai, skonis pakinta. Jei maistą planuojate laikyti ilgesnį laiko tarpą, rinkitės kitokio tipo šaldiklį. 

Gravity coil sistema sukurta taip, kad šaltis virtinoje sklistų iš viršaus į apačią. Tokio tipo vitrina tinkama salotoms, mėsai, jūros maistui ir kitiems maisto produktams, kai norima išvengti produktų džiūvimo. Šiose vitrinose šaldymo efektas nėra toks stiprus, kaip oru šaldomose virtinose, tačiau tokio tipo virtinos pasižymi mažesne kaina. 

Pagrindinės sushi vitrinų ypatybės

Itin svarbu pasirinkti tinkamą vitrinos dydį. Apgalvokite planuojamą klientų srautą ir vidutinį suvalgomų porcijų skaičių. Taip pat nepamirškite patikrinti, ar vitrinos montuojamos, ar vientisos. Įsigijus didelę, vientisą vitriną gali kilti sunkumų gabenant ją į restoraną. 

Kitas svarbus aspektas – lentynos. Dėl skirtingo produktų išdėliojimo, gali skirtis jų matomumas. Pavyzdžiui, ant keliais aukštais sudėtų lentynų, maistas atrodo patraukliau. Atkreipkite dėmesį iš ko pagamintos lentynos. Nuo stiklinių lentynų atsispindinti šviesa atrodo natūralesnė. 

Renkantis vitriną, svarbu ir apšvietimas. Skirtinguose sushi vitrinų modeliuose šviesos šaltiniai gali būti įmontuoti nevienodai. Dažniausiai lemputės montuojamos vitrinos viršuje, kad šviesa sklistų iš viršaus į apačią, kitais atvejais lemputės montuojamos apačioje. Yra ir tokių modelių, kur lemputės yra ir viršuje, ir apačioje, tuomet, priklausomai nuo patiekalų ir jų išdėliojimo, galima pasirinkti, kuris šviesos šaltinis tuo metu atrodo geriau. 

Profesionalios sushi vitrinos Jūsų įstaigoje

Jei kyla klausimų, susijusių su sushi vitrinų pasirinkimu, susisiekite su ĮRANGA RESTORANAMS komanda. Atsakysime į visus Jūsų klausimus ir padėsime išsirinkti labiausiai Jūsų poreikius tenkinančius produktus.

O mūsų technologinio projektavimo specialistai HORECA SERVISAS gali Jums suteikti ne tik konsultacijas, bet ir padėti įgyvendinti Jūsų virtuvės projektą.

Mūsų kontaktus galite rasti ČIA.