Picerijų įranga

Susiaurinkite paiešką


Picerijų įranga

Stabili, sklandžiai veikianti picerija yra paremta greitu ir maloniu aptarnavimu, našiu darbu bei, žinoma, kokybiškais ir skaniais patiekalais. Tad, kaip ir kiekvienoje maitinimo įstaigoje, sėkmės istorija prasideda užkulisiuose – gamybinėje zonoje, o pagrindinis greito ir sklandaus darbo veiksnys yra tinkama picerijų įranga.

    Picų krosnys

Picos krosnis yra kiekvienos picerijos šerdis. Šiandieninėje virtuvės įrangos rinkoje siūlomas gausus įvairaus tipo ir dydžio prietaisų asortimentas. Tad kaip nepasimesti jame ir priimti būtent Jūsų įstaigai tinkamiausią sprendimą? Turite įvertinti kokios apimties gamyba Jūsų įstaigoje planuojama, kiek vietos krosniai gamybinėje zonoje turite, kokio tipo picas planuojate gaminti ir kokią biudžeto dalį galite skirti. 

Renkantis pagrindinius virtuvės įrengimus, visuomet rekomenduojame pasikonsultuoti su įrangos profesionalais. 

    Tešlos maišyklės

Profesionali tešlos maišyklė sukuria sąlygas be didelių personalo pastangų vienu metu pagaminti net keliasdešimt litrų tešlos. Dėka visiškai automatizuoto veikimo, užtikrinama, kad tešlos konsistencija bus tokia, kokios reikalauja gamybos procesas. 

    Tešlos kočioklės

Turbūt sutiksite, jog tešlos minkymas - vienas labiausiai varginančių miltinių patiekalų gamybos dalių. Specialiai profesionaliai virtuvei sukurtos kočiojimo mašinos ne tik nuima šią naštą nuo virtuvės personalo pečių, bet ir užtikrina, jog tešla visada bus norimo storio ir dydžio.

    Šaldomos ingridientų vitrinos 

Modernios ingridientų šaldymo virtrinos leis visus Jūsų patiekalų gamybai būtinus ingridientus laikyti tvarkingai suskirstytus, matomus ir greitai pasiekiamus kiekvienam personalo darbuotojui. Dėl kompaktiškos jų konstrukcijos, jose sudėti ingridientai visada gali būti ranka pasiekiami nuo pagrindinių darbastalių. Dėka jų užtikrinsite, jog darbas gamybinėje zonoje vyks greitai ir be papildomos sumaišties.

    Smulkieji darbo įrankiai

Žinoma, sėkmingai maitinimo įstaigos veiklai, svarbu ne tik gamyba, bet ir greitas bei profesionalus aptarnavimas. Na, o prie jo reikšmingai prisideda aukštą produktų pateikimo kokybę sukurti padedantys smulkieji picerijų reikmenys. Tai – profesionalūs picų pristatymo krepšiai, ližės, pjaustymo įrankiai, specialios kepimo skardos bei daugelis kitų smulkių, tačiau itin svarbių picerijų pagalbininkų. Visus juos susikomplektuoti Jums padės ĮRANGA RESTORANAMS komanda.

Picerijų įranga Jūsų įstaigoje

Turite klausimų, susijusių su picerijų įranga? Nedvejokite susisiekti su ĮRANGA RESTORANAMS komanda. Patarsime kaip tinkamai išsirinkti ir prižiūrėti savo maitinimo įstaigos prietaisus. Na, o mūsų technologinio projektavimo specialistai HORECA SERVISAS pasiruošę padėti parengiant ir įgyvendinant detalų Jūsų įstaigos projektą.