Nerūdijančio plieno gaminiai

Nerūdijančio plieno stovas konvekcinei su kreipiančiosiomis Hendi

Nerūdijančio plieno stovas konvekcinei su kreipiančiosiomis

272.25€ (su PVM) Kaina be PVM (21%): 225.00€

Rodo nuo 1 iki 1 iš 1 (1 puslapių)

Nerūdijančio plieno gaminiai

IRANGARESTORANAMS asortimente didžiulę dalį sudaro nerūdijančio plieno gaminiai. Kokybiška ir ilgaamžė HENDI bei kitų gamintojų produkcija, išsiskiria ne tik savo praktine nauda, bet ir suteikia Jūsų virtuvei profesionalią išvaizdą. Nerūdijantis plienas – išsiskiria iš visų kitų metalų. Pagrindinė jo ypatybė yra galimybė jį naudoti ten, kur už viską svarbiau nepriekaištinga kokybė. Šiuo atveju, be nerūdijančio plieno įrankių negalėtų išsiversti nei vienas baras, kepykla, kavinė ar kita įstaiga, kuriai būtina restoranų įranga, kavos aparatai bei kulinariniai įrenginiai.

Nerūdijančio plieno virtuvės įranga pasižymi atsparumu korozijai. Medžiagų sudėtyje esantys molibdeno papildai padidina atsparumą korozijai, taip pat sukurdami ir atsparumą įbrėžimams. Dėl savo atsparumo korozijai ir kitam aplinkos poveikiui, bei mažo priežiūros lygio ir nuolatinio blizgesio, nerūdijantis plienas yra ideali medžiaga profesionaliai virtuvės veiklai. Taip pat iš šios medžiagos gaminami virtuvės įrankiai pasižymi paprastu plovimo procesu. Įrankiai nebijo drėgmės, todėl juos galima valyti ir sterilizuoti garuose, t.y. aukštą temperatūrą naudojančiose indaplovėse. Nerūdijančio plieno virtuvės įranga yra ilgaamžė, kuri įprastai gali tarnauti apie 50-60 metų.

Nerūdijančio plieno gaminiai yra atsparūs ne tik laikui ar rūdims, tačiau  ir ugniai, didelėms temperatūroms. Tad iš šios medžiagos pagaminti virtuvės įrenginiai garantuoja saugumą. Nerūdijančio plieno sudėtyje yra mažiausiai 10,5% chromo ir ne daugiau nei 1,2% anglies. Kontaktuodamas su oru chromas sukuria chromo oksidą – savaime atsinaujinančią metalinio paviršiaus plėvelę, kuri apsaugo jį nuo korozijos.

Iš nerūdijančio plieno gaminama virtuvės įranga pasižymi ir aukšto lygio higiena. Tai viena iš priežasčių, kodėl nerūdijančio plieno gaminiai yra nepamainomi naudojant juos maisto pramonėje. Higieniški, lengvai valomi ir patvarūs virtuvės įrenginiai yra be galo svarbūs kiekvienos kavinės, baro, restorano ar kitos maistą tiekiančios įstaigos dalis.

Nerūdijančio plieno gaminiai Jūsų virtuvėje

ĮRANGA RESTORANAMS jums siūlo HENDI bei kitų gamintojų nerūdijančio plieno gaminius.

Jei svarstote apie nerūdijančio plieno įrenginius savo virtuvėje, siūlome pasidomėti ĮRANGA RESTORANAMS specialistų patarimais apie tai kokie virtuvės sprendimai yra tinkamiausi Jūsų poreikiams. 

Papildomai, technologinio projektavimo HORECA SERVISAS specialistai jums gali suteikti ne tik konsultacijas dėl Jūsų poreikius atitinkančios įrangos, bet ir padėti įgyvendinti Jūsų virtuvės projektą.