Griliai


Tinkami komerciniai griliai gali užtikrinti, jog Jūsų maitinimo įstaigos veikla vyks ne tik efektyviai, bet ir užtikrins tiek malonią darbo aplinką virtuvės personalui, tiek aukštą paslaugų kokybę klientams. ĮRANGA RESTORANAMS asortimente galite rasti plačią profesionaliai maitinimo įstaigai bei individualiems poreikiams namuose pritaikytų grilių ir kepsninių pasiūlą. 

Griliai profesionaliam naudojimui 

Mūsų asortimente galite rasti dujines ir elektrines kepsnines, atitinkančius Jūsų maitinimo įstaigos poreikius. Dujiniai griliai įprastai veikia gamtinių dujų pagalba, leisdami virtuvės personalui pritaikyti norimą kaitrą ir jos intensyvumą pagal gaminamo maisto tipą.  Elektriniai griliai yra lengvai ir paprastai sumontuojami. Jais naudotis itin paprasta ir greita. Na, o jei Jūs siekiate išgauti greitą ir traškų gaminamo maisto efektą, Jums tinkami profesionalūs ir patvarūs mūsų platinami komerciniai užkandinių griliai. Tai kontaktiniai griliai ir dešrelių griliai.  Mūsų parduodami kontaktiniai griliai užtikrins tinkamą kaitros kiekį kepant sumuštinius, kepsnius tortilijas, burrito ir kitus jau pagamintus maisto patiekalus. Mūsų profesionalūs dešrelių griliai užtikrins greitą ir efektyvų Hot Dog patiekalų gamybą bei jų bandelių paruošimą. 

Mūsų pasiūloje yra tik populiariausius ir laiko patikrinti kavinėse, restoranuose, degalinėse ir kitose maitinimo įstaigose naudojami:

Griliai Jūsų namams

Lauko griliai bei kontaktiniai griliai yra neatsiejama kiekvieno BBQ mylėtojo namų įrenginiai. ĮRANGA RESTORANAMS asortimente galite rasti sparčiai populiarėjančius, pažangius iš specialios keramikinės medžiagos gaminamus KAMADO grilius. Tai vienas prietaisas galintis atlikti net 4 įrenginių funkcijas. Jis gali veikti ne tik kaip kepsninė, bet ir kaip orkaitė, rūkykla bei viryklė. Joje Jūs galėsite pasiekti net iki 400 laipsnių temperatūrą! Na, o naudojant kartu su specialiu šilumos deflektoriumi, užtikrinsite, jog gaminamas maistas bus kepamas tolygiai - iš visų pusių.

Kitas namuose puikiai pasitarnausiantis įrenginys - aukščiau jau minėti kontaktiniai griliai. Juose Jūs galėsite ne tik skaniai apskrudinti gaminamus sumuštinius ar tortilijų suktinukus, bet ir kepti mėsos bei žuvies patiekalus. Jo dėka Jūsų gaminamas maistas visuomet bus traškus ir skaniai apskrudęs, o gamybos procesas tikrai neprailgs.

Profesionalūs komerciniai griliai Jūsų virtuvėje

Nesate tikri, kuris įrenginys iš plataus ĮRANGA RESTORANAMS grilių asortimento tinkamiausias būtent Jums? Nedvejokite susisiekti! Mūsų technologinio projektavimo ekspertai HORECA SERVISAS ne tik Jums patars, bet ir esant poreikiui parengs visą Jūsų virtuvės projektą.

Mūsų kontaktus rasite čia