Keptuvės


Profesionalų pamėgtos keptuvės

Gaminant maistą svarbu ne tik virėjo įgūdžiai, bet ir naudojamų reikmenų kokybė. Jei ieškote savo įstaigai tinkamiausios keptuvės, peržvelkite mūsų siūlomų kepimui skirtų reikmenų katalogą, o esant poreikiui - pasikonsultuokite ir patarimo paklauskite ĮRANGA RESTORANAMS komandos.

Siūlome daugybę variantų, iš kurių neabejotinai rasite tinkamiausią savo maitinimo įstaigos virtuvei. Pavyzdžiui,keptuves skirtas būtent lietiniams, skirtas tik žuviai, paella ar wok. Taip pat, elektrines keptuves, gilias keptuves, dengtas nesvylančia danga, pagamintas iš ketaus.

Elektrinės keptuvės

Pagrindinis šių profesionalių elektrinių keptuvių pliusas yra galimybė išlaikyti pastovią temperatūrą geriau nei bet kokio kito tipo keptuvės pagalba. Dėl šios priežasties,jūsų maistas iškeps tolygiai, o pastovi temperatūra bus itin naudinga ir gruzdinant. Šių keptuvių rankenėlės – termoizoliacinės, saugios ir patogios naudoti.

Gilios keptuvės

Visose ĮRANGA RESTORANAMS asortimente esančiose giliose keptuvėse dangai sutvirtinti naudojamos polimerų ar granito dalelės arba aliuminio lydinys. Gilios keptuvės su polimerų ar granito dalelėmis yra kur kas atsparesnės bei tvirtesnės už kitas neprilimpančias dangas, skirtas naudojimui namuose. Tvirtumui užtikrinti atliekami įbrėžimų, temperatūros bei nusidėvėjimo testai. Aliuminio lydinio bei titaninės dangos keptuvės taip pat nepridengančios, ypač greitai įkaista, todėl sutaupoma iki 30% energijos, o šiluma pasiskirsto tolygiai.

Universalios keptuvės

Asortimente rasite keptuvių teflono, aliuminio bei titano, plieninėmis dangomis. Siūlome keptuves, kurioms kepimo metu reikalingas vos lašelis aliejaus, kurių rankenos neįkaista, taip pat atsparias korozijai, itin lengvas, nesvylančias.

Keptuvės dengtos neprisvylančia danga

Nesvylančios dangos keptuvės dėka išvengsite papildomo vargo šveičiant pridegusius maisto likučius. Mūsų siūlomų nesvylančių keptuvių danga sudaryta iš 3 sluoksnių nepridegančio marmuro medžiagos. Nepridengančios dangos keptuvės yra itin atsparios aukštoms temperatūroms - iki 250 laipsnių,  joms tereikia lašelio aliejaus puikiems kepimo rezultatams pasiekti, tad gaminamas maistas bus sveikesnis ir mažiau riebus.

Keptuvės lietiniams

Šios keptuvės yra pritaikytos būtent lietiniams – negilios, nereikia daug aliejaus, nepridegančios. Mūsų siūlomų keptuvių lietiniams pagalba jūsų įmonės virtuvės šefai iškepsite lengvus ir gardžius blynelius.

Paella keptuvės

Paella keptuvės pasižymi platėjančiais šonais, kadangi šis patiekalas yra laikomas tinkamai paruoštu tik tuomet, jei plonas ryžių sluoksnis užpildo visą dugną. ĮRANGA RESTORANAMS rasite įvairių matmenų, valciuoto plieno bei emaliuotas, būtent šiam patiekalui pritaikytas keptuves.

Keptuvės žuviai

Žuvies keptuvės yra gana plačios, tad galėsite kepti kelias žuvis vienu metu. Forma pritaikyta išskirtinai žuvies patiekalams. Taip pat greitai įkaistančios, nereikalaujančios daug aliejaus, nepridengančios.

Ketaus keptuvės ir kepimo indai

Lyginant su kitomis, ketaus keptuvės yra sunkesnės, tad, atitinkamai, jos gali stipriau įkaisti, ilgiau išlaikyti kaitrą. Tai ypač naudinga gaminant patiekalus, kurių kepimo laikas yra ilgas. būdinga stipriau įkaisti, o tai ypač naudinga gaminant daug laiko reikalaujančius patiekalus. Taip pat ketaus keptuvės išsiskiria ilgaamžiškumu – ją sulaužyti ar subraižyti būtų sudėtinga.

Ketaus keptuvėms reikalinga atidesnė priežiūra. Naudojant keptuvę pirmą kartą reikėtų išvalyti gamyklinį tepalą, tuomet ištepti aliejumi ir pašildyti ~180 laipsnių temperatūroje. Ataušus nuvalyti aliejuotu medžiagos gabalėliu. Aliejus užpildo ketaus keptuvės poras ir kurį laiką keptuvė tampa nepridegančia.

WOK keptuvės

Kiniškų patiekalų restoranai ar užkandinės negalėtų išsiversti be tokio tipo keptuvės. Siūlome šilumą tolygiai paskirstančias, nenusidėvinčias, pagamintas iš kokybiškų medžiagų wok patiekalams skirtas keptuves.

Sunku išsirinkti iš aibės įvairiausių keptuvių? Nežinote kuris variantas labiausiai tiktų jūsų įstaigos virtuvėje? Susisiekite su mumis, ĮRANGA RESTORANAMS pasirengusi įgyvendinti visas jūsų įstaigos virtuvės idėjas.