Konvejerinės indų plovimo mašinos

Konvėjarinė indų plovimo mašina 5100x950x1770h

Konvėjarinė indų plovimo mašina 5100x950x1770h

22,748.00€ (su PVM) Kaina be PVM (21%): 18,800.00€

Rodo nuo 1 iki 1 iš 1 (1 puslapių)

Konvejerinės indų plovimo mašinos - tai prietaisai, sukurti didelės apimties maitinimo įstaigoms. Jų dėka Jūsų personalas vienu metu galės išplauti didelį kiekį įvairaus tipo indų, taip sutaupydami daug laiko ir pamiršdami virtuvės efektyvumą stabdantį plovimą rankomis. Lyginant su žemiau pateikiamomis kitomis indaplovių rūšimis, šios užima daugiausiai vietos, tačiau, kartu, užtikrina didžiausią našumą.

Renkantis konvejerinę indaplovę, svarbu įvertinti du parametrus. Pirma, tai temperatūra, kurios pagrindu atliekami plovimo veiksmai. Rinkoje siūlomos aukštos temperatūros pagrindu veikiančios indaplovės, kurioms naudojamas minimalus plovimo priemonių kiekis, arba žemesnės temperatūros įrenginiai, kuriuose indai dezinfekuojami specialių priemonių pagalba. Antra, atsižvelgdami į virtuvės išplanavimą, galite rinktis konvejerinio veikimo kryptį. Indaplovės gali veikti iš kairės į dešinę, arba iš dešinės į kairę.

Konvejerinės indų plovimo mašinos Jūsų įstaigoje

ĮRANGA RESTORANAMS siūlo platų asortimentą aukščiau paminėtųjų profesionalių indų plovimo įrenginių bei jų priedų. Atsižvelgiant į Jūsų poreikius ir lūkesčius, mūsų komanda atrinks tik geriausius, kainos ir kokybės santykį atitinkančius sprendimus. Na, o mūsų technologinio projektavimo specialistai HORECA SERVISAS parengs individualų Jūsų savitarnos linijos projektą.

Mūsų kontaktus rasite ČIA.