HoReCa technologinis projektavimas

HoReCa technologinis projektavimas – tai viena svarbiausių užduočių prieš pradedant naujos maitinimo įstaigos įrengimą. ĮRANGA RESTORANAMS ir HORECA SERVISAS specialistai rengia bei įgyvendina profesionalius ir kokybiškus technologinius sprendimus įvairaus tipo ir dydžio virtuvėms. Jie atitinka tiek mūsų, tiek Jūsų tikslą - efektyviam, saugiam ir sklandžiam darbui pritaikytos maisto gamybos erdvės sukūrimas.

HoReCa technologinis projektavimas ir jo svarba profesionaliai virtuvei 

  • Ergonomika ir efektyvumas. Tai sėkmingo maisto gamybos verslo pagrindas. Patogiai suprojektuota ir teisingai sukomplektuota virtuvė padės ne tik sutaupyti laiko, bet ir užtikrinti gerą darbo joje patirtį. Technologiškai pažangiai suprojektuotoje virtuvėje bus patogu naudotis svarbiausiąja gamybine įranga, darbuotojai išvengs nereikalingų judesių, darbas bus fiziškai lengvesnis ir kokybiškesnis. Ir visų svarbiausia - vyks greitai.
  • Higienos normos. Projektuodami profesionalias gamybines patalpas, ypatingą dėmesį skiriame keliamiems higienos reikalavimams. Teisingai atskiriamos gamybinių patalpų erdvės bei cechai, parenkamas patogus jų integravimas į gamybinių patalpų visumą. Taip pat mūsų specialistai pasirūpina nuosekliu, reikalavimus atitinkančiu technologinio proceso aprašu. 
  • Maisto sauga. Pasirūpiname, kad virtuvė atitiktų visus maisto saugai keliamus reikalavimus bei projektuodami užtikriname, kad virtuvėje dirbančiam personalui būtų paprasta jų laikytis ateityje.

HoReCa technologinis projektavimas prasideda nuo Jūsų poreikių įvertinimo

HoReCa technologinis projektavimas profesionalioje virtuvėje prasideda nuo kliento poreikių ir lūkesčių išsiaiškinimo. Prieš pradėdami darbus aptariame Jūsų įstaigos viziją, koncepciją, jos įgyvendinimui būtinus tikslus. Taip pat išsiaiškiname techninius kriterijus, parametrus ir reikalavimus:

  • maitinimo įstaigos tipą;
  • virtuvės bei kitų gamybinių patalpų dydį;
  • planuojamą lankytojų skaičių;
  • patiekalų asortimentą;
  • ir kitą.

Aptarus visus reikalingus techninius duomenis bei informaciją, AUTOCAD programos pagalba parengsime technologinį brėžinį. Jame rasite ne tik įrangos išdėstymą, matmenis ir kitus parametrus, bet ir galėsite vizualiai matyti Jūsų gamybinių patalpų išplanavimą. Įvertinus bei suderinus galutinį technologinio projekto variantą, pradėsime įrangos užsakinėjimo, pristatinėjimo bei montavimo darbus. 

Susisiekite su mumis

Turite papildomų klausimų apie virtuvės technologinį projektavimą? Susisiekite su mūsų komanda jau dabar! Mūsų specialistai pasiruošę atsakyti į visus Jums kylančius klausimus. 

Mūsų kontaktus rasite čia