Stalo įrankiai

Susiaurinkite paiešką

ŠAUKŠTAS KIAUŠINIAMS Hendi

ŠAUKŠTAS KIAUŠINIAMS

3.69€ (su PVM) Kaina be PVM (21%): 3.05€

INDELIS KIAUŠINIAMS ø50x(H)45-

INDELIS KIAUŠINIAMS ø50x(H)45

4.33€ (su PVM) Kaina be PVM (21%): 3.58€

šaukštas salotoms - 305 mm Hendi

šaukštas salotoms - 305 mm

4.65€ (su PVM) Kaina be PVM (21%): 3.84€

INDELIS KIAUŠINIAMS SU APVADU 	ø85x(H)15-

INDELIS KIAUŠINIAMS SU APVADU ø85x(H)15

11.08€ (su PVM) Kaina be PVM (21%): 9.16€

Rodo nuo 1 iki 4 iš 4 (1 puslapių)

Norint sukurti tobulą kompoziciją ant kiekvieno jūsų įstaigoje esančio stalo bei sudaryti nepriekaištingą įvaizdį jūsų svečių akyse, svarbu kiekviena detalė, o ypač – stalo įrankiai. Nesvarbu ar esate mažos kavinukės atstovas ar didelio restorano savininkas – ĮRANGA RESTORANAMS asortimente rasite didelį stalo įrankių maitinimo įstaigoms pasirinkimą.

Stalo įrankiai, būtini profesionaliai maitinimo įstaigai

Mūsų kataloge rasite visus restoranui ar kavinei būtinus stalo įrankius: valgymo įrankių komplektus, menteles tortams, serviravimo reikmenis, žnyples, reikmenis kiaušinių skanavimui ir dar daugiau.

Mūsų kataloge esančius serviravimo įrankius galima naudoti tiek karštiems, tiek šaltiems patiekalams. Siūlome reikmenis pagamintus iš itin patvarių medžiagų bei skirtingų dizainų, kurie tiks tiek kasdieniško tiek formalaus įvaizdžio maitinimo įstaigoms. Jei esate kepyklos atstovas, pravartu peržvelgti mentelių tortams asortimentą.

ĮRANGA RESTORANAMS rasite ir stalo įrankių rinkinius. Stalo įrankių rinkinys ETERNITY INOX 10/18 yra pagamintas iš aukščiausios kokybės, nerūdijančio plieno, pasižymi patvarumu, pritaikytas intensyviam kasdieniniam naudojimui, tad tarnaus ilgus metus. Visus kolekcijos įrankius galima plauti indaplovėje. Eternity 10/18 išsiskiria elegantišku įvaizdžiu, lengvai priderinamu prie valgomojo dizaino.

INSPIRATION INOX 18/10 stalo įrankiai yra ilgaamžiai, pritaikyti kasdieniniam naudojimui, patvarūs, tinkami indaplovėms. Tai – stilingų įrankių rinkinys, kuris lengvai įsilies į restorano ar kavinės stalo kompoziciją.

Įrankių rinkinyje RESISTANCE 18/10 rasite visus įrankius, reikalingus jūsų klientams užsukus pavalgyti į jūsų įstaigą. Tai paprasto, tačiau elegantiško stiliaus įrankiai, pasižymintys kokybe, blizgūs. Galima plauti indaplovėje, pagaminti iš nerūdijančio plieno.

Stalo įrankiai ECONOMIC tiks tiems, kurie ieško bazinių įrankių savo maitinimo įstaigos valgomajam. Tai – ekonomiška, nebrangi įrankių kolekcija, pasižyminti paprastumu.

Taip pat siūlome PROFI LINE įrankius. Šioje kolekcijoje rasite rasite būtiniausius įrankius valgymui už neaukštą kainą. Šie įrankiai blizgūs, kompaktiški, pasižymintys universaliu stiliumi.

Išsirinkite kokybiškus stalo įrankius savo įstaigai

Siūlome platų stalo įrankių asortimentą ir suprantame, kad gali būti sunku išsirinkti tinkamiausius įrankius būtent jūsų maitinimo įstaigai. Jei turite specializuotą maitinimo įstaigą, nedvejokite ir susisiekite su mumis -  ĮRANGA RESTORANAMS visuomet pasiruošę padėti. Taip pat pasekite mus socialiniuose tinkluose ir stebėkite mūsų naujienas.