Tinklaraštis

5 prietaisai, būtini mokyklos ar darželio virtuvei greta konvekcinės krosnies

5 prietaisai, būtini mokyklos ar darželio virtuvei greta konvekcinės krosnies

Matydami didelį poreikį, šį rudenį kaip niekad daug dėmesio ir pastangų skiriame darželių bei mokyklų virtuvių modernizavimo temai. Kaip Jūs jau turbūt girdėjote, iki GRUODŽIO 15 D. ĮRANGA RESTORANAMS vyksta konkursas biudžetinėms įstaigoms, kurio metu galite laimėti profesionalią, naujos kartos italų gamintojo MODULAR konvekcinę krosnį. Vis dėlto, nors tai ir yra svarbiausias modernios ir į sveiką vaikų mitybą orientuotos ugdymo įstaigos prietaisas, jų Jūsų prioritetų sąraše turėtų būti ir daugiau.

Norėdami palengvinti Jūsų užduotį, ĮRANGA RESTORANAMS komanda dalijasi sąrašu virtuvės įrenginių, kuriuos patariame modernizuoti dar šiemet. O įsigiję juos ir užregistravę pirkimą el. paštu konkursas@irangarestoranams.lt, didelė tikimybė, kad konvekcinę krosnį gausite NEMOKAMAI.

#1 - Tešlos maišyklė

Šis įrenginys skirtas bandelių, duonos, konditerijos, blynelių ar kitų tešlos pagrindu gaminamų produktų paruošimui. Profesionali tešlos maišyklė sukuria sąlygas be didelių personalo pastangų vienu kartu pagaminti net keliasdešimt litrų tešlos. Dėka visiškai automatizuoto veikimo, užtikrinama, kad tešlos konsistencija bus tokia, kokios reikalauja gamybos procesas.

Rinkdamiesi įrenginį įvertinkite jo talpą. Rinkoje siūloma nuo kelių iki keliasdešimt litrų talpinančios tešlos maišyklės. Nuspręsti, kuri reikalingiausia Jūsų virtuvėje reikėtų apskaičiavus jos pajėgumus. 

Tešlos maišyklių asortimentą galite rasti ČIA.

#2 - Bulvių valymo mašina

Šis virtuvės įrenginys suteikia sąlygas per savaitę sutaupyti valandų valandas iki tol personalo skirtas bulvių ir kitų daržovių valymui. Su minimaliomis personalo pastangomis daržovių valomoji mašina per valandą gali paruošti gerokai daugiau nei 100 kilogramų bulvių, morkų ar burokėlių. Per šį laiką, virtuvės darbuotojai gali nudirbti kitus maisto gamybai būtinus darbus, ar leistis į naujų receptų paiešką.

Renkantis šio tipo įrenginius svarbu atkreipti dėmesį į jų našumą. Reikalinga įvertinti kiek daržovių virtuvėje planuojama nuvalyti kasdien, ir pagal tai pasirinkti Jūsų gamybos kiekius atitinkantį prietaisą. 

Bulvių valymo mašinų asortimentą galite rasti ČIA.

#3 - Daržovių pjaustyklė


Turbūt sutiksite, kad daržovės yra vienas svarbiausių maisto produktų kiekvienoje ugdymo įstaigos virtuvėje. Atitinkamai, jų paruošimas gamybai - bene daugiausiai personalo laiko atimantis darbas. Vis dėlto šiandien turime ne tik kiekvienai ugdymo įstaigai prieinamas valymo, bet ir daržovių pjaustymo mašinas. Daržovės - vienas svarbiausių produktų ugdymo įstaigos virtuvėje. Ne paslaptis, jog jų pjaustymas atima didžiąją dalį laiko, praleisto virtuvėje. Siekiant, kad salotų, sriubų, troškinių ir kitų patiekalų gamyba užimtų kuo mažiau laiko, ĮRANGA RESTORANAMS komanda į prioritetinių įrenginių sąrašą įtraukti ir daržovių pjaustykles. Mūsų praktika rodo, kad ši investicija atsiperka labai greitai!

Daržovių pjaustyklės suteikia galimybę vienu metu supjaustyti didelį kiekį daržovių pasirinkta forma ir dydžiu: kubeliais, šiaudeliais, juostelėmis ar kita maisto gamyboje populiaria forma. Atitinkamai, renkantis šio tipo prietaisą svarbu atkreipti dėmesį į pjaustymo diskus. Įvertinkite kiek skirtingų formų reikalinga Jūsų virtuvės gamybos procese. 

Daržovių pjaustyklių asortimentą rasite ČIA.

#4 - Mėsos malimo mašina


Sveikiems ir aukštos kokybės patiekalams gaminti itin svarbu aukštos kokybės žaliavos. Galimybė jas tinkamai apdirbti virtuvės viduje turėtų būti kiekvienos ugdymo įstaigos siekiamybė. Vis dėlto, dažnai matome, kad ugdymo įstaigų virtuvėse užsigulėjusios mėsos malimo mašinos ne tik nepajėgios žaliavų apdirbti greitai, bet ir jų valymas bei sudėjimas yra vienas didelis laiko gaišimas. Dėl šios priežasties, modernias, profesionalias mėsos malimo mašinas įtraukiame į prioritetinį įrangos sąrašą. Kokybiško įrenginio dėka užtikrinsite ne tik auklėtinius pasieksiančių mėsos patiekalų kokybę, bet ir našų bei sklandų virtuvės personalo darbą. 

Renkantis mėsmales svarbu įvertinti jų našumą. Tai parametras, įvardijantis kiek kilogramų mėsos gali būti sumalama per valandą. Taip pat svarbu ir įrenginio korpusas. Prietaiso ilgaamžiškumą ir lengvą valymą geriausiai užtikrina nerūdijančio plieno paviršius.

Mėsos malimo mašinų asortimentą galite rasti ČIA.

#5 - Indų plovimo mašina

Kiek laiko jūsų personalas sugaišta plaudamas indus? Po pusryčių? Po priešpiečių? Po pietų? Pavakarių? Vakarienės? Gamybos metu? Gera žinia, kad modernizuojamoje ugdymo įstaigos virtuvėje gali atsirasti prietaisas, nuimantis šią sunkią ir daug laiko atimančią naštą. Žinom, kad kalbame apie indaplovę. Profesionaliai veiklai sukurta indų plovimo mašina savo darbą atlieka vos per kelias minutes, taupydamos virtuvės personalo darbo laiką, energijos išteklius bei užtikrindamos, jog maitinimo įstaigoje niekuomet nepritrūks švarių indų. Profesionalioje nerūdijančio plieno indaplovėje pasiekiama aukšta temperatūra taip pat užtikrina ir aukštą indų higieną, švarą bei nepriekaištingą blizgesį.

Renkantis indų plovimo mašiną, svarbu atidžiai įvertinti jos techninius parametrus. Atkreipkite dėmesį ar indaplovėje integruota vandens pompa pajėgi išstumti susikaupusius riebalų kamščius bei užsikimšusią kanalizaciją. Taip pat patariame ieškoti indaplovės su nerūdijančio plieno sparnuotėmis - plastmasinės ilgainiui pradeda tirpti nuo plovime naudojamos chemijos. Galiausiai, rinkitės presuoto plieno plovimo kamerą. Taip išvengsite erozijos bei prakiurimo rizikos suvirinimo vietose.

Indų plovimo mašinų asortimentą rasite ČIA.

Konkursas biudžetinėms įstaigoms


Atsinaujinančios biudžetinės įstaigos mūsų komandai teikia bene daugiausiai džiaugsmo, nes tai reiškia ženkliai gerėjančias sąlygas vaikų mokyklose ir darželiuose. Dėl šios priežasties nusprendėme dar labiau paspartinti pokyčius ir surengti konkursą, kokio dar nebuvo! Įsigydami Jūsų įstaigai svarbių reikmenų ar įrangos už 100 Eur, Jums suteikiame galimybę laimėti profesionalią, Jūsų poreikiams pritaikytą konvekcinę krosnį arba 1000 Eur vertės ĮRANGA RESTORANAMS čekį norimiems reikmenims įsigyti.

Konkurso taisyklės:

*Konkurse gali dalyvauti tik mokyklos, darželiai ir kitos biudžetinės įstaigos.

Plačiau apie KONKURSĄ ir jo PRIZUS galite skaityti ČIA.

Jūsų įstaigos modernizavimas su ĮRANGA RESTORANAMS

Norite atnaujinti savo įstaigos virtuvę, tačiau nežinote nuo ko pradėti? Susisiekite su ĮRANGA RESTORANAMS komanda. Patarsime, pakonsultuosime ir parengsime būtent Jūsų poreikius atitinkantį įrangos pasiūlymą. Mūsų kontaktus galite rasti ČIA, o gyvai pasikonsultuoti ir apžiūrėti asortimentą - adresu Veiverių g. 153, Kaunas.