Tešlos maišyklės


Tešlos maišyklės

Kepyklos norėdamos savo pirkėjams pasiūlyti platų, aukštos kokybės kepinių asortimentą, žino, kad raktas į sėkmę yra kokybiški ingredientai bei profesionali įranga kepiniams gaminti. Itin svarbus elementas siekiant pagaminti tinkamą tešlą yra tešlos maišyklės. Ir ne tik kepykloje, bet ir bet kurioje kitoje, miltinius patiekalus gaminančioje maitinimo įstaigoje! Pasirinkta tešlos maišyklė turi atitikti unikalius jūsų virtuvės poreikius. Tai padės padidinti darbo produktyvumą bei efektyvumą.

Ruošdamiesi įsigyti naują tešlos maišyklę, apgalvokite tokius kepinius planuojate kepti, ar gaminsite produktus tik iš tešlos, ar maišyklės gali prireikti ir kitiems patiekalams paruošti. Taip pat įvertinkite, kiek produktų planuojate pagaminti vienu metu - tai padės pasirinkti norimos talpos įrenginį. Įvertinus šiuos aspektus suprasite ar Jūsų virtuvei tinkamesnis yra planetarinis mikseris, ar spiralinė tešlos maišyklė.

Planetariniai mikseriai


Planetariniai mikseriai gali pasiūlyti universalumą. Šie maišytuvai tinkami ne tik tešlai ruošti, jie taip pat gali būti naudojami sūriui tarkuoti, daržovėms bei mėsai pjaustyti. Tačiau šiems maišytuvams gali reikėti papildomų priedų – plakimui skirtos mentelės, tešlos minkymo kablio, plakimo šluotelės, mėsos malimui skirto priedo, makaronams gaminti skirto priedo, pjaustyklės. Taigi, jei neplanuojate gaminti vien tešlos gaminių, o savo klientas norite pasiūlyti šiek tiek įvairesnį asortimentą, rekomenduojama rinktis planetarinį mikserį.

Spiralinė tešlos maišyklė

Spiralinė tešlos maišyklė puikiai tinka naudoti picerijose, cukrainėse, kepyklose ir net namuose. Šio tipo maišyklės užtikrina gerą tešlos konsistenciją bei tinkamai išmaišytus ingredientus, kadangi dubuo maišymo metu yra sukamas į abi puses. Taip pat gaminat tešlą šiose maišyklėse į tešlą lengviau absorbuojasi vanduo.

Spiralinės tešlos maišyklės gali būti įvairių dydžių ir talpų. ĮRANGA RESTORANAMS galite rasti spiralinių tešlos maišyklių, kurių talpa yra nuo 10 iki 48 litrų.  Taigi, jei aukštos kokybės tešlos gaminimas yra jūsų prioritetas, tuomet pirmenybė teikite spiralinei tešlos maišyklei.

Profesionalios tešlos maišyklės Jūsų maitinimo įstaigoje

Turite daugiau klausimų susijusių su tešlos maišyklėmis? Nedvejodami susisiekite su ĮRANGA RESTORANAMS komanda. Atsakysime į visus Jums kilusius klausimus bei padėsime išsirinkti Jūsų poreikius labiausiai atspindinčius produktus.

Na, o esant poreikiui, mūsų technologinio projektavimo ekspertai HORECA SERVISAS pasirūpins Jūsų virtuvės technologinio projekto parengimu. Jų kontaktus rasite ČIA.