Tinklaraštis

Kodėl ĮRANGA RESTORANAMS?

Kodėl ĮRANGA RESTORANAMS?

Pradėję kaip smulkus šeimos verslas šiandien Irangarestoranams.lt yra didžiausia internetinė įrangos restoranams parduotuvė Lietuvoje, kurioje rasite aukščiausios kokybės maisto gamybos įrangą kavinėms, barams, restoranams bei gamybos cechams. Vis dėlto, vien virtualioje erdvėje ĮRANGA RESTORANAMS veikla tikrai nesibaigia, todėl, jei dar nežinote, kviečiame susipažinti su mūsų darbo ypatybėmis ir specifika.  

Viskas iš vienų rankų

Greta internetinės prekybos atliekame ir virtuvės įrangos komplektavimo, įrengimo, apmokymo bei garantinės priežiūros darbus. Rinkdamiesi ĮRANGA RESTORANAMS paslaugas visus virtuvės įrengimo darbus atiduodate į vienas rankas, tad jums nereikia ieškoti skirtingų gamintojų, tiekėjų ir meistrų. Taip ne tik sutaupysite laiko ir sumažinsite išlaidas, bet visus darbus patikėsite profesionaliai komandai. ĮRANGA RESTORANAMS komandą sudaro ilgą darbo patirtį turintys savo srities specialistai, užtikrinantys išskirtinius ir kokybiškus maitinimo įstaigos įrengimo sprendimus.  

Neretai rimtu iššūkiu verslams tampa ne tik naujos įrangos atranka, bet ir jos valdymas, testavimas bei priežiūra. Į jūsų maitinimo įstaigą įrangą ne tik atvežame ir sumontuojame, bet kartu konsultuojame visą virtuvės komandą įrangos naudojimo ir priežiūros klausimais. Žinome, jog tik tinkamai naudojant įrenginius galėsite padidinti darbo našumą ir sumažinti jų dėvėjimąsi.    

Profesionalios įrangos tiekėjų atstovai Lietuvoje

Šiuo metu dirbame su beveik 80 patikrintų virtuvės įrangos tiekėjų iš įvairių pasaulio šalių. Dėl šios priežasties galime jums pasiūlyti aukščiausios kokybės, patikimus ir ilgaamžius sprendimus, atitinkančius kainos ir kokybės santykį. Neabejojame jums siūlomos įrangos kokybe, todėl įrenginiams suteikiame 24 mėnesių garantiją.

Taip pat svarbu pažymėti, jog dėl nuolatos besiplečiančio ir besikeičiančio įrenginių asortimento ne visi mūsų įrenginiai iškart atsiduria internetinėje svetainėje. Tad, jei mūsų parduotuvėje nerandate jums reikalingo įrenginio, atsiųskite užklausą, o mes susisiekite su mumis ir pateiksime specialiai jums pritaikytą pasiūlymą.

  • ABALT sertifikatas – finansinio stabilumo ir patikimumo įrodymas

ABALT sertifikatas – tai prestižinis pripažinimas įmonėms, kurios atitinka aukščiausius reikalavimus rinkoje. Šie sertifikatai skiriami skirtingų sektorių įmonėms, kurios demonstruoja finansinį stabilumą bei patikimumą. Džiaugiamės, jog atitinkame šiuos kriterijus ir pelnėme ABALT sertifikatą A++ klasės įmonių kategorijoje savo veiklos sektoriuje Baltijos šalyse.

ĮRANGA RESTORANAMS komanda visuomet deda dideles pastangas, siekdama užtikrinti maksimalius klientų poreikius, todėl smagu, jog ilgametė klientų partnerystė ir pasitikėjimas leidžia pelnyti tokius įvertinimus.

  • ĮRANGA RESTORANAMS – TOP įmonė 2019

Verslo portalas Rekvizitai.lt kiekvienais metais sudaro perspektyviausių ir stipriausių įmonių Lietuvoje sąrašą. Vertinant įmones atsižvelgiama į jų augimą, pelną, darbuotojams mokamus atlyginimus, įmonių skaidrumą, finansinę reputaciją, atsakomybę ir pagarbą verslo aplinkai. 2019 metais šį apdovanojimą gavo tik 7 proc. visų Lietuvoje veikiančių įmonių, tad itin džiaugiamės, jog mūsų atsakingas požiūris į darbą įvertinamas tokiais įvertinimo sertifikatais. 

ĮRANGA RESTORANAMS: pažangūs sprendimai už geriausią kainos ir kokybės santykį

Ieškote modernių ir kokybiškų įrenginių savajai maitinimo įstaigai? O gal kyla klausimų dėl virtuvės įrengimo? Nedelsdami susisiekite su ĮRANGA RESTORANAMS komanda. Atsakysime į visus jums iškilusius klausimus, pakonsultuosime virtuvės įrengimo klausimais ir parengsime specialiai jūsų įstaigai pritaikytą komercinį pasiūlymą. Mūsų kontaktus rasite ČIA, o gyvai mus aplankyti galite adresu Veiverių g. 153, 206 kab., Kaunas.

Virtuvės įrengimo klausimais konsultuojame tiek gyvai, tiek nuotoliniu būdu.

Daugiau naudingų patarimų ar specialių akcijų rasite mūsų: