Tinklaraštis

Vaizdo apžvalga: kiekvienai virtuvei reikalingas planetarinis mikseris HENDI

Vaizdo apžvalga: kiekvienai virtuvei reikalingas planetarinis mikseris HENDI

Į ĮRANGA RESTORANAMS Youtube kanalą grįžta antrasis virtuvės reikmenų ir prietaisų apžvalgų sezonas! Pagrindinė naujiena - apžvalgos persikėlė į mūsų naująją DEMO virtuvę. Tikime, kad joje Jums aktualią įrangą galėsime pristatyti bei išbandyti dar geriau. Na, o pirmajame epizode puikuojasi prietaisas būtinas kiekvienai profesionaliai, laiką taupyti norinčiai virtuvės komandai. Tai planetarinis mikseris HENDI (prekės kodas 222829). 

Planetarinis mikseris HENDI 

Iš patirties galime teigti, kad planetarinis mikseris gali ženkliai prisidėti prie kiekvienos profesionalios virtuvės darbų paspartinimo. Dėl šios priežasties, šioje mūsų apžvalgoje visas dėmesys keliauja 7 litrų talpos, gamintojo HENDI maišyklei. 

Apie prietaiso funkciją, veikimo principą ir komplektaciją pasakoja ĮRANGA RESTORANAMS komandos vadovas Andrius. 


ĮRANGA RESTORANAMS planetarinių mikserių ir tešlos maišyklių asortimentą rasite ČIA

Smulkioji maisto gamybos įranga Jūsų virtuvėje

Moderni, laiką taupanti įranga - tai investicija, net ir mažai virtuvės komandai per trumpą laiką leisianti nuveikti labai daug. Tačiau, kaip ir kiekviena investicija, įrangos įsigijimas turi būti gerai apgalvotas, apskaičiuotas ir numatytas į ateitį. Šiuo klausimu Jums padėsime mes - ĮRANGA RESTORANAMS komanda. Visus savo įrangos, virtuvės reikmenų ir indų klausimų adresuokite mums, o mes pasirūpinsime geriausio pasiūlymo Jūsų įstaigai parengimu. 

Susisiekite! Mūsų kontaktus rasite ČIA

________________

Spauskite ČIA ir prenumeruokite mūsų apžvalgas YOUTUBE kanale!