Tinklaraštis

Citrusinių vaisių sulčiaspaudės: ką verta žinoti jas renkantis?

Citrusinių vaisių sulčiaspaudės: ką verta žinoti jas renkantis?

Šviežiai spaustos sultys - neatsiejama pusryčius bei kokteilius tiekiančių restoranų, kavinių ar barų meniu dalis. Jei savo maitinimo įstaigoje vis dar neturite citrusinių vaisių sulčiaspaudės, laikas suskubti įsigyti šį įrenginį! O, kad šis procesas būtų, kaip galima paprastesnis, ĮRANGA RESTORANAMS komanda su jumis dalinasi naudingais patarimais apie sulčiaspaudžių pasirinkimo kriterijus.

1) Iš ko pagaminta citrusinių vaisių sulčiaspaudė?

Renkantis citrusinių vaisių sulčiaspaudę, visų pirma, būtina atkreipti dėmesį į tai, iš ko ji pagaminta. Dažniausiai sulčiaspaudės gaminamos iš plastiko, nerūdijančio plieno ar aliuminio. Komercinei virtuvei rekomenduojame rinktis aliuminio arba nerūdijančio plieno sulčiaspaudes, tuo tarpu namų virtuvei puikiai tiks ir iš plastiko pagaminti įrenginiai. Pastarieji įrenginiai yra pigesni, tačiau jie tinkami tik tuo atveju, jei sultis planuojate spausti vieną-du kartus per dieną.

2) Elektrinė ar rankinė sulčiaspaudė?

Svarstote, kokią citrusinių vaisių sulčiaspaudę pasirinkti – elektrinę ar rankinę? Ko gero nenustebinsime pasakydami, jog elektrinių sulčiaspaudžių kaina įprastai yra didesnė, tačiau naudodami pastaruosius įrenginius, sultis išspausite ženkliai greičiau ir lengviau. Spręsdami, kokią sulčiaspaudę pasirinkti, įvertinkite, kiek žmonių per dieną galėtų užsisakyti šviežiai spaustų sulčių jūsų maitinimo įstaigoje. Remdamiesi šiuo kriterijumi galėsite apskaičiuoti, ar sulčiaspaudė bėgant laikui jums atsipirks.

3) Koks sulčiaspaudės greitis?

Jei stiklinės sulčių tektų laukti visą amžinybę, ko gero sugrįžti atgal į tokią maitinimo įstaigą nesinorėtų? Greitas aptarnavimas – viena labiausiai vertinamų ypatybių maitinimo sektoriuje. Todėl, jei savo klientams norite suteikti geras patirtis, rinkdamiesi sulčiaspaudę, įvertinkite jos sukimosi greitį – apsisukimus per minutę.

4) Ar sulčiaspaudė lengvai prižiūrima?

Jei dirbate maitinimo įstaigoje, ko gero žinote, kiek įvairiausių įrenginių tenka išvalyti darbo pabaigoje. Norint, jog darbai vyktų greitai ir efektyviai, rekomenduojame rinktis sulčiaspaudes su nuimamomis talpomis, kurias galima plauti indaplovėse.

5) Į kokius papildomus elementus atkreipti dėmesį?

Vienas svarbiausių citrusinių sulčiaspaudžių priedų – apsauginis dangtelis nuo purslų. Šis dangtelis padės išvengti purslų patekimo ant stalviršio ar kitų virtuvės paviršių.

Citrusinių vaisų sulčiaspaudės iš ĮRANGA RESTORANAMS asortimento

Ieškote citrusinių vaisių sulčiaspaudės, tačiau negalite išsirinkti jūsų įstaigai labiausiai tinkančio varianto? Susisiekite su ĮRANGA RESTORANAMS komanda! Atsakysime į visus jums kylančius klausimus, įvertinsime Jūsų įstaigos poreikius ir padėsime išsirinkti geriausią kainos ir kokybės santykio pasiūlymą.

Daugiau naudingų patarimų ar specialių akcijų rasite mūsų: