Faršo maišyklės

RANKINĖ FARŠO MAIŠYKLĖ 11L-

RANKINĖ FARŠO MAIŠYKLĖ 11L

187.40€ (su PVM) Kaina be PVM (21%): 154.88€

RANKINĖ FARŠO MAIŠYKLĖ 21L-Hendi

RANKINĖ FARŠO MAIŠYKLĖ 21L

221.28€ (su PVM) Kaina be PVM (21%): 182.88€

Faršo maišyklė Mincer 2000

Faršo maišyklė

1,633.50€ (su PVM) Kaina be PVM (21%): 1,350.00€

Rodo nuo 1 iki 3 iš 3 (1 puslapių)

Faršo maišyklės

Kaip vienu kartu pagaminti dešimtis ar šimtus kilogramų faršo, greitai ir lengvai, tolygiai išskirstant prieskonius ir ingridientus? Atsakymas – su faršo maišyklės pagalba!

Šis didelį našumą užtikrinantis prietaisas sukurtas tam, jog masinė maltos mėsos patiekalų gamyba vyktų sklandžiai, greitai ir lengvai, o rezultatas džiugintų puikiu skoniu ir konsistencija.

Faršo maišyklės ir jų atrankos kriterijai

Renkantis faršo maišyklę savo mėsos apdorojimo cechui ar maitinimo įstaigos virtuvei, svarbu atkreipti dėmesį į keletą esminių įrenginio elementų. Pagrindinis ir svarbiausias  – prietaiso talpa.

ĮRANGA RESTORANAMS komanda dalijasi patarimais kaip nesuklysti priimant galutinį sprendimą PIRKTI.

Talpa

Profesionalios maišyklės gali talpinti nuo kelių dešimčių iki kelių šimtų kilogramų maltos mėsos. Siekiant išsirinkti Jūsų įstaigai tinkamiausią įrenginį, rekomenduotina įvertinti įprastai įstaigoje gaminamų patiekalų kiekius.

MINCER 2000 faršo maišyklės

ĮRANGARESTORANAMS asortimente galite rasti patikimumu išsiskiriančio italų gamintojo MINCER 2000 faršo maišykles. Šio gamintojo stiprybė – patvarios ir našios mėsos apdorojimo įrangos gamyba.

Jei mūsų internetinėje parduotuvėje pasigedote Jūsų poreikius geriausiai atitinkančio įrenginio, nedvejokite susisiekti žemiau nurodytais kontaktais.

Faršo maišyklės Jūsų ceche ar maitinimo įstaigos virtuvėje

Ieškote faršo gamybos įrenginių, tačiau vis tiek nesate tikri, kuris iš jų Jums tinkamiausias? Susisiekite su ĮRANGA RESTORANAMS komanda! Padėsime išsirinkti Jums tinkamiausius įrenginius ir supažindinsime su teisinga jų priežiūra.

Na, o mūsų technologinio projektavimo komanda HORECA SERVISAS padės paruošti Jūsų cecho ar virtuvės projektą bei jį tinkamai įgyvendinti.

Plačiau apie maisto apdirbimo įrangą galite skaityti ČIA.