WOK viryklės

WOK viryklė vienos kaitvietės

WOK viryklė vienos kaitvietės

1,044.23€ (su PVM) Kaina be PVM (21%): 863.00€

WOK viryklė vienos kaitvietės

WOK viryklė vienos kaitvietės

1,210.00€ (su PVM) Kaina be PVM (21%): 1,000.00€

WOK viryklė vienos kaitvietės

WOK viryklė vienos kaitvietės

2,383.70€ (su PVM) Kaina be PVM (21%): 1,970.00€

Rodo nuo 1 iki 3 iš 3 (1 puslapių)

Konvekcinės krosnys, modernūs griliai, gruzdintuvės bei cirkuliatoriai vis stipriau įsitvirtina modernios restorano virtuvės procesuose. Tačiau iki šiol nei viena maitinimo įstaiga neįsivaizduojama be didelį maisto gamybos krūvį atlaikančių, tradicinių viryklių. Viryklės pasitarnauja verdant, kepant, troškinant ar parengiant maisto produktus tolimesniam gamybos procesui. Siekiant, jog pasirinkti Jums tinkamiausią įrenginį būtų lengviau, pateikiame WOK viryklių pranašumus ir trūkumus.

WOK viryklės

Įprastai WOK viryklės veikia gamtinių dujų pagalba, tad vienintelis jų skirtumas nuo tradicinių dujinių - kaitvietės forma. Šio tipo viryklės pritaikytos gilioms WOK keptuvėms, į mūsų virtuves atkeliavusioms iš Azijos. WOK maisto gamybai būtina didelė kaitra ir nuolatinis gaminamo maisto vartymas, tad didelis viryklės našumas bei kaitvietės ir keptuvės išlenkimas būtinas teisingam rezultatui išgauti.

Lyginant su kitomis viryklių rūšimis, pagrindinis WOK viryklių skirtumas - universalumo stoka. Su šiuo prietaisu galėsite gaminti tik giliuose ir išgaubtuose WOK tipo kepimo induose.

WOK viryklės Jūsų maitinimo įstaigos virtuvėje

ĮRANGA RESTORANAMS siūlo platų asortimentą aukščiau paminėtųjų profesionalių viryklių. Atsižvelgiant į Jūsų poreikius ir lūkesčius, mūsų komanda atrinks tik geriausius, kainos ir kokybės santykį atitinkančius sprendimus. Na, o mūsų technologinio projektavimo specialistai HORECA SERVISAS parengs individualų Jūsų savitarnos linijos projektą.

Mūsų kontaktus rasite ČIA.