Tinklaraštis

Vaizdo apžvalga: profesionalūs SWEETBIRD smūčiai, pagardai ir sirupai kavai

Vaizdo apžvalga: profesionalūs SWEETBIRD smūčiai, pagardai ir sirupai kavai

Ir vėl sveikinamės iš mūsų parduotuvės DEMO virtuvės! Nors didžiąją dalį savo dėmesio skiriame įrangos ir moderniausių prietaisų apžvalgai, tačiau puikiai suprantame ir maisto produktų bei profesionaliai gamybai skirtų pagardų svarbą. Todėl naujausioje ĮRANGA RESTORANAMS vaizdo apžvalgoje - aukščiausios kokybės gamintojo SWEETBIRD smūčiai, pagardai ir sirupai kavai. Kviečiame susipažinti, išbandyti, o patikus ir įsigyti!

SWEETBIRD pagardai, tyrės, piurė ir sirupai kavai

ĮRANGA RESTORANAMS Jūsų laukia platus asortimentas SWEETBIRD smūčių, pagardų, tyrių, piurė ir sirupų kavai. Jį žemiau esančioje apžvalgoje pristato komandos vadovas Andrius.

Apie Didžiosios Britanijos gamintoją SWEETBIRD

SWEETBIRD savo veiklą pradėjo dar 2006 m., kai sirupai kavoje buvo palyginti nauja koncepcija, o cappuccino buvo pati populiariausia kava Europoje. Gamintojas į rinką atnešė ypatingų sirupų ir kokteilių asortimentą, kuris klientas jų tiekiamus karštuosius ir šaltuosius gėrimus padėjo pakelti į naujas ir netikėtas aukštumas. Po daugiau nei dešimties metų SWEETBIRD gardžiai universalių sirupų, kokteilių, tyrių ir frappe asortimentas laimėjo HORECA sektoriaus širdis.

SWEETBIRD pagardai ir sirupai kavai - ĮRANGA RESTORANAMS parduotuvėje

Apžiūrėti, išbandyti, įsigyti ar atlikti didesnį SWEETBIRD produktų užsakymą galite ĮRANGA RESTORANAMS parduotuvėje Kaune - Veiverių g. 153, Aleksotas. Na, o norėdami sužinoti daugiau ar atlikti internetinį užsakymą susisiekite Jums patogiausiu metodu. Mūsų kontaktus rasite ČIA.