Tinklaraštis

Vaizdo apžvalga: profesionalūs baro blenderiai HENDI

Vaizdo apžvalga: profesionalūs baro blenderiai HENDI

Naujausiame ĮRANGA RESTORANAMS vaizdo apžvalgų epizode - profesionalūs baro blenderiai HENDI. Kaip ir kita gamintojo HENDI įranga bei reikmenys, baro blenderiai išsiskiria patvarumu, konkurencinga kaina ir prisitaikymu prie profesionalios virtuvės bei baro poreikių. 


HENDI baro blenderiai vaizdo apžvalgoje

Talpa, gaubtas, geležtė, greičio padėtys, kaina ir gamintojas - svarbiausi elementai, kuriuos reikia įvertinti renkantis profesionalų baro trintuvą. Žemiau esančioje vaizdo apžvalgoje ĮRANGA RESTORANAMS komandos vadovas Andrius pristato svarbiausias profesionalaus blenderio dalis, o Jums telieka nuspręsti - rinktis kiek brangesnį prietaisą su tylos gaubtu, ar be.

El. baro blenderių katalogą rasite ČIA

Baro blenderiai

Tai prietaisai be kurių sunku įsivaizduoti kokteilių, šaltos kavos, smoothie ar kitų plakimo bei trynimo funkcijų reikalaujančių kokteilių gamybą. Modernūs, dideliu našumu pasižymintys baro blenderiai vienu kartu leidžia pagaminti keletą litrų gėrimų, vaisių piurė ar tyrių. Galinga blenderio ašis yra pajėgi grūsti ir malti net ir ledą. Tokiu būdu užtikrinama, jog visus ingredientus (net ir šaldytus!), baro personalas kokteiliu paversti galės vieno įrenginio pagalba.

Į ką atkreipti dėmesį?

  • Reguliavimo padėtis. Profesionalus blenderis turėtų turėti bent kelias skirtingas greičio padėtis. Tai svarbu siekiant išgauti tobulą galutinį kokteilių rezultatą. Kuo didesnė greičio padėtis, tuo greičiau pasieksite sodrią gaminamo kokteilio tekstūrą.
  • Galingumą. Blenderių galingumas skaičiuojamas vatais. Didžiausiu pajėgumu pasižymi 220-230V įrenginiai.
  • Tylos gaubtą. Modernūs baro blenderiai gali atkeliauti su specialiu tylos gaubtu, padedančiu sumažinti darbinį triukšmą. Nors tokio tipo įrenginiai pasižymi didesne kaina, tačiau tylos gaubtas ypatingai svarbus su blenderiu dirbant lankytojų salėje.

Plačiau apie svarbiausius baro reikmenis ir jų atrankos kriterijus rasite ČIA.

Profesionali baro ir virtuvės reikmenys su ĮRANGA RESTORANAMS

Ieškote profesionalių sprendimų savo barui ar virtuvei? Susisiekite su ĮRANGA RESTORANAMS komanda. Paruošime Jūsų verslui tinkamiausią komercinį pasiūlymą, pasirūpinsime jo įgyvendinimu, priežiūra bei garantija. Mūsų kontaktus rasite ČIA.

SEKITE MŪSŲ VAIZDO APŽVALGAS YOUTUBE KANALE. PRENUMERUOKITE ČIA.