Tinklaraštis

Vaizdo apžvalga: itališkos konvekcinės krosnys MODULAR ir galimybė jas laimėti

Vaizdo apžvalga: itališkos konvekcinės krosnys MODULAR ir galimybė jas laimėti

Spalio pradžioje mūsų YOUTUBE kanalo sekėjus pasiekė naujas įrangos apžvalgos epizodas. Jame ĮRANGA RESTORANAMS parduotuvės DEMO virtuvėje pristatomos profesionalios, gastronominės ir konditerinės, itališkos konvekcinės krosnys MODULAR. Puikiai tinkančios biudžetinėms įstaigoms, kepyklėlėms ar nedidelės apimties restoranams!

Tiesa, būtent naujausiame epizode apžvelgiamos krosnys ir taps gruodžio 15 dieną pasibaigsiančio konkurso prizu. Tad, kviečiame žiūrėti ir susipažinti su dar vienu puikiu, gerą kainos ir kokybės santykį išlaikančiu virtuvės įrenginiu, o gal dar iki š. m. Kalėdų jis atsiras ir Jūsų virtuvėje.

Itališkos konvekcinės krosnys MODULAR ir jų vaizdo apžvalga

ĮRANGA RESTORANAMS komandos vadovas Andrius pristato italų gamintojo MODULAR konvekcines krosnis - jų parametrus, technines specifikacijas ir veikimo principą. 


Plačiau apie MODULAR konvekcinę krosnį ČIA.

Konkursas biudžetininkams. Galimybė laimėti MODULAR krosnį

Tikime modernių ir pažangių prietaisų svarba vaikų ugdymo įstaigose, dėl šios priežasties, norime prisidėti ir tapti teigiamų pokyčių dalimi. Dar šiemet dovanojame vieną profesionalią gastronominę konvekcinę šešių skardų krosnį MODULAR vienai iš savo virtuvę modernizuoti siekiančių ugdymo įstaigų. Ką reikia daryti norintiems laimėti?

Prieš Kalėdas, GRUODŽIO 15 D., burtų keliu išrinksime vieną konkurse dalyvavusią biudžetinę įstaigą*, kuriai padovanosime profesionalią, vaizdo apžvalgoje pristatomą šešių skardų konvekcinę krosnį.

Įrenginio vertė - 2,117.5 Eur. 

*Konkurse gali dalyvauti tik mokyklos, darželiai ir kitos biudžetinės įstaigos.

Plačiau apie konkursą skaitykite ČIA.

Konvekcinė krosnis Jūsų maitinimo įstaigoje

Ieškote įrenginio, tačiau nesate tikri dėl Jums reikalingų jo parametrų? Susisiekite su ĮRANGA RESTORANAMS komanda! Patarsime ir padėsime išsirinkti Jūsų poreikius geriausiai atitinkantį prietaisą. Na, o esant poreikiui, parengsime pilną Jūsų įstaigai svarbiausių įrenginių ir reikmenų komercinį pasiūlymą, kurį įgyvendinti galėsite žingsnis po žingsnio.

Mūsų kontaktus galite rasti ČIA, o gyvai apžiūrėti ir išbandyti siūlomus įrenginius galite adresu Veiverių g. 153, Kaunas. Dirbame kiekvieną darbo dieną nuo 9 iki 18 val.!