Tinklaraštis

STALO INDAI // Restoranams ir namams skirtų indų el. katalogas

STALO INDAI // Restoranams ir namams skirtų indų el. katalogas

Šios savaitės ĮRANGA RESTORANAMS el. kataloge - stalo indai Jūsų restoranui ir namams! Atrinkome dalį mūsų geriausių ir populiariausių lėkščių visoms restorano patiekalų pozicijoms. Tikime, kad pravertę beveik 100 psl. kokybiškų indo pasirinkimo, tikrai atrasite sau tinkančią lėkščių seriją.

Specialus pasiūlymas - senuosius pakeisime naujais!

Puikiai žinome, kad restorane esate sukaupę dideles lėkščių ir kitų indų atsargas. Joms nusidėvėjus ir pasidarius nebetinkamomis naudoti iškyla dilema - ką su jomis daryti? ĮRANGA RESTORANAMS turi pasiūlymą Jums. Pristatę naująsias, išvešime senąsias! 

Užsisakę lėkščių komplektus pas mus, galite būti ramus, kad senųjų sandėliuoti restorano personalo patalpų kampe tikrai nereikės. Norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu informuokite mus atlikdami savo užsakymą. 

Stalo indai el. kataloge

El. katalogą PDF formatu galite parsisiųsti ČIA.

Aukščiausios kokybės stalo indai Jūsų įstaigoje

Ieškote stalo indų, tačiau neradote jų kataloge? Susisiekite su ĮRANGA RESTORANAMS komanda. Surasime, pasiūlysime ir pristatysime Jūsų įstaigai tinkamiausią indų seriją. Mūsų kontaktus galite rasti ČIA

Mūsų turimą asortimentą apžiūrėti ir įvertinti gyvai galite apsilankę mūsų parduotuvėje Kaune - Veiverių g. 153, Kaunas.