Tinklaraštis

Šaldymo įranga: profesionalūs įrenginiai ir jų atrankos kriterijai

Šaldymo įranga: profesionalūs įrenginiai ir jų atrankos kriterijai

Šaldymo įranga – šaldytuvai ir šaldikliai yra neatsiejamas bet kokios maistą tiekiančios įmonės atributas. Nesvarbu ar vadovaujate aukščiausios klasės restoranui, ar mažai kavinukei, ar maisto prekių parduotuvei – be šaldymo įrenginių neišsiversite. Tiesa, nuo jūsų įstaigos pobūdžio ir kitų kriterijų priklausys, kokio tipo įrenginys jums būtų pats tinkamiausias. Dėl šios priežasties šiandien ĮRANGA RESTORANAMS komanda dalinasi patarimais, į ką atsižvelgti renkantis šaldymo įrangą.

Pagrindiniai šaldymo įrangos tipai


Nerūdijančio plieno šaldytuvai

Nerūdijančio plieno šaldytuvas – tai įrenginys be, kurio sunkiai įsivaizduojamas efektyvus ir našus bet kokios maitinimo įstaigos darbas. Šis virtuvės atributas ne tik užtikrina šviežių produktų išlaikymą ilgesnį laiką, bet ir atitinka aukščiausius higienos standartus, kadangi nerūdijantis plienas yra itin higieniška, visiškai neakyta bei korozijai atspari medžiaga. Negana to, nerūdijančio plieno įrenginius paprasta valyti.  

ĮRANGA RESTORANAMS nerūdijančio plieno šaldytuvų asortimentą rasite ČIA.

Prekybiniai šaldytuvai su vitrinomis

Dar vieni be galo svarbūs šaldymo įrenginiai yra prekybiniai šaldytuvai su vitrinomis. Šiuo metu rinkoje galima rasti prekybinių šaldytuvų su stiklinėmis durelėmis, šaldytuvų su stikliniais šonais, atvirų prekybinių šaldytuvų, maisto šaldymo vitrinų bei specializuotų prekybinių šaldytuvų, pavyzdžiui, vyno šaldytuvų.

Renkantis šio tipo šaldytuvus nereikėtų pamiršti, jog pagal privalomus maisto saugos reikalavimus šio tipo šaldytuvuose galima laikyti tik supakuotus arba atvirkščiai, tik atvirus  produktus.

ĮRANGA RESTORANAMS prekybinių šaldytuvų asortimentą rasite ČIA.

Šaldikliai

Šiomis dienomis šaldikliai yra nepamainomi įrenginiai pačiose įvairiausiose maistą gaminančioje arba maisto produktais prekiaujančiose įstaigose. Tinkamai pasirinkti šaldikliai padeda užtikrinti aukščiausius kokybės reikalavimus ir našų darbą.

ĮRANGA RESTORANAMS šaldiklių asortimentą rasite ČIA.

Į ką atsižvelgti renkantis šaldymo įrangą?

  • Virtuvės dydį ir išplanavimą. Renkantis šaldymo įrenginį būtina atsižvelgti į tai, kiek vietos jam galite skirti bei kur jį galėsite pastatyti. Atminkite, jei įsigysite aukščiausios kokybės ir plačių funkcionalumų įrenginį, tačiau jį pastatysite į netinkamą vietą, apsunkinsite virtuvės personalo darbą. Todėl prieš pirkdami šaldymo įrangą atsakingai apgalvokite, kaip ją integruosite į bendrą virtuvės ekosistemą.
  • Maitinimo vietos koncepciją. Tinkamo šaldymo įrenginio ar įrenginių pasirinkimas  taip pat priklausys ir nuo to, kokią produkciją tiekiate savo klientams. Jei ieškote įrangos restoranui, kuris tiekia šviežiai gaminamą maistą, jums be abejo reikės nerūdijančio plieno korpuso šaldytuvų. Tačiau, jei šviežius produktus pardavinėjate prekybos vietoje, verta pagalvoti apie šaldytuvą su vitrina, kuris leis klientams puikiai matyti visus produktus. Na, o jei vadovaujate greito maisto restoranui arba prekiaujate šaldyta produkcija, tuomet didesnį dėmesį reikėtų skirti tinkamų šaldiklių paieškai.
  • Klientų srautus. Įvertinus savo įstaigos klientų srautus galėsite daug lengviau nuspręsti, kokių šaldymo pajėgumų jums gali prireikti. Per maži šaldymo įrenginiai neleis kokybiškai aptarnauti visų klientų, tačiau per dideli šaldytuvai arba šaldikliai kurs diskomforto jausmą virtuvėje bei sunaudos daugiau elektros išteklių.
  • Šaldymo įrenginio komplektaciją. Rinkdamiesi įrenginius atkreipkite dėmesį ne tik į įrenginio dydį, tačiau įvertinkite jo tūrį, lentynų plotį, durų padėtį, taip pat apžvelkite galingumą, energetinę klasę ir papildomas funkcijas. Ypač svarbu - šaldymo įrenginio vėdinimo tipas. Idealu - ventiliatorinis šaldymo būdas, tolygiai išskirstantis šaltį viso šaldytuvo viduje ir taip apsaugantis maisto produktus nuo papildomo pažeidimo ar rasojimo.

Šaldymo įranga iš plataus ĮRANGA RESTORANAMS asortimento

Ieškote kokybiškos ir profesionalios šaldymo įrangos? Susisiekite su ĮRANGA RESTORANAMS komanda. Atsakysime į visus jums kylančius klausimus, įvertinsime jūsų poreikius ir pateiksime išskirtinai jums tinkančių sprendimų pasiūlymą. Esant poreikiui - kartu su lizingo sąlygomis.

Daugiau naudingų patarimų ar specialių akcijų rasite mūsų: