Tinklaraštis

Šaldomi stalai: 3 priežastys, kodėl nenusivilsite pasirinkę NOVAMETA nerūdijančio plieno įrangą

Šaldomi stalai: 3 priežastys, kodėl nenusivilsite pasirinkę NOVAMETA nerūdijančio plieno įrangą

Profesionalūs šaldomi stalai - išradimas, vienu metu padedantis taupyti virtuvės darbo laiką, vietą ir užtikrinti maksimalų ingredientų šviežumą bei patiekalų saugumą. Vis dėlto žinome, kad šaldomų stalų aktualumas ir svarba profesionalioje virtuvėje Jums nėra naujiena. Dėl šios priežasties, ĮRANGA RESTORANAMS komanda nori pasidalinti savo patirtimi ir žiniomis apie tai, kokius konkrečius įrenginius pasirinkus, jų darbo kokybe ir ilgaamžiškumu tikrai nesigailėsite.

Šaldomi stalai iš gamintojo NOVAMETA

ĮRANGA RESTORANAMS asortimente galite rasti ne vieną, aukštą kokybę ir inovatyvius sprendimus reprezentuojantį šaldomų stalų gamintoją. Bene tvirčiausias pozicijas tiek mūsų, tiek Lietuvos ir Europos nerūdijančio plieno įrenginių gamyboje užima lietuviško kapitalo įmonė, neseniai į naują, itin modernią gamyklą persikėlusi NOVAMETA

Šiandien norime pasidalinti 3 pagrindinėmis priežastimis, kodėl ieškant šaldomų stalų, naudinga pasidomėti NOVAMETA įrenginiais. 

1) Ilgaamžiškumas. Remontuojamos visos įrenginio dalys

NOVAMETA šaldomų stalų išskirtinumas rinkoje - atidžiai apgalvoti projektavimo sprendimai, gedimo atveju leidžiantys remontuoti atskiras įrenginio dalis. Viena dažniausiai pasitaikančių nerūdijančio plieno gaminių problemų yra su laiku rūdijančios ar prakiūrančios dalys. Po tokių pažeidimų, didelė dalis rinkoje siūlomų įrenginių tampa nebetinkamais naudoti. Tuo tarpu NOVAMETA šaldomų stalų atveju, bet kokios pažeistos dalys gali būti lengvai pakeistos naujomis, o prietaisas dar ilgus metus funkcionuos kaip naujas.

2) Ergonomiški ir individualūs sprendimai. Apjungia skirtingus profesionalios virtuvės poreikius

NOVAMETA šaldomi stalai išsiskiria ne tik skirtingo tipo prietaisų gausa, bet ir kombinacijų įvairovė. Prietaisai gali būti ne tik su stalčiais ar durelėmis, bet ir su abiejų šių specifikacijų kombinacija. Pagal Jūsų poreikius, vienas stalas gali turėti kelias dalis - tiek stalčių, tiek durelių zonas. Atrodo paprasta, maža ypatybė, tačiau jos dėka savo virtuvės personalui užtikrinsite maksimalų patogumą darbo metu. 

Tiesa, jei nutiktų taip, kad tarp standartinių gamintojo produktų nerastumėte Jūsų virtuvės išplanavimui ar darbo metodams tinkamiausio varianto, jį galima pagaminti pagal specialų užsakymą - tereikia susisiekti su ĮRANGA RESTORANAMS komanda.

3) Lengvas aptarnavimas. Išskirtinai paprastas šaldomo agregato pildymas

Ne paslaptis, kad bėgant metams visiems šaldomiems įrenginiams reikalingas šaldomosios dalies papildymas. Dėka aukščiau minėtų išskirtinių projektavimo sprendimų, NOVAMETA produktų atvejų, šaldomojo agregato aptarnavimas ir pildymas yra itin paprastas - reikalausiantis minimalaus kiekio Jūsų pastangų. Tai reikšminga ir toli gražu ne kiekvienam profesionaliam šaldomam stalui būdinga savybė, leisianti ilgus metus išsaugoti aukščiausią prietaisų darbo kokybę.

Bendrosios NOVAMETA šaldomų stalų specifikacijos

NOVAMETA šaldomi stalai gali būti keturių temperatūros diapozonų:

 • nuo +2 iki +8 laipsnių Celsijaus;
 • nuo -5 iki +8 laipsnių Celsijaus;
 • nuo -5 iki +5 laipsnių Celsijaus;
 • nuo -20 iki -18 laipsnių Celsijaus.

Taip pat, keleto skirtingų tipų:

 • reguliuojamo aukščio;
 • su granitiniu paviršiumi picoms;
 • standartiniai, su nerūdijančio plieno paviršiumi;
 • žemi šaldomi stalai;
 • šaldomi stalai alaus dėžėms;
 • šaldomi stalai kepimo skardoms;
 • kita.

Visi NOVAMETA prietaisai atkeliauja su automatiniu valdymo pulteliu.

ĮRANGA RESTORANAMS šaldomų stalų asortimentą galite rasti ČIA.

NOVAMETA šaldomi stalai Jūsų įstaigos virtuvėje


Įrenginių parametrai, konfigūracija ir tipas gali varijuoti priklausomai nuo Jūsų įstaigos poreikių. Dėl tinkamiausių sprendimų išskirtinai Jūsų virtuvei, kviečiame susisiekti su ĮRANGA RESTORANAMS komanda. Padėsime ir patarsime kokio tipo bei dydžio šaldomą stalą išsirinkti.

Na, o jei standartinių stalų gamoje nerasite Jums patraukliausio įrenginio, mūsų technologinio projektavimo komanda kartu su gamintojo inžinieriais parengs ir įgyvendins būtent Jūsų įstaigai tinkamiausią nerūdijančio plieno įrangos projektą.

Mūsų kontaktus rasite ČIA. Nedvejokite susisiekti!

Šaldomų stalų el. katalogas

Šaldomų stalų PDF katalogą galite parsisiųsti ČIA

Daugiau iš ĮRANGA RESTORANAMS