Tinklaraštis

ROLTEX padėklai restoranams, barams, darželiams, savitarnos linijoms (vaizdo apžvalga)

ROLTEX padėklai restoranams, barams, darželiams, savitarnos linijoms (vaizdo apžvalga)

Naujausioje ĮRANGA RESTORANAMS vaizdo apžvalgoje - ROLTEX padėklai restoranams. Tai kokybe, išskirtinai plačiu asortimentu ir individualiais sprendimais vartotojus džiuginantis Europos gamintojas. ROLTEX padėklai bus puikus pasirinkimas tiek restoranui, tiek kavinei ar barui, tiek darželiui ir mokyklai, tiek savitarnos linijai.

ROLTEX padėklai restoranams

Belgų gamintojas ROLTEX siūlo:

  • plačiausią padėklų asortimentą. Vien ĮRANGA RESTORANAMS parduotuvės ekspozicijoje galėsite apžiūrėti daugiau nei 15 skirtingų pavyzdžių.
  • padėklus su Jūsų įmonės / maitinimo įstaigos logotipu ar dizainu.
  • padėklus pagal skirtingus poreikius bei finansines galimybes. Nuo paprasčiausiųjų plastikinių, pasižyminčių minimalia kaina, iki stilingos medžio imitacijos, galėsiančios atlikti ne tik padėklo, bet ir lėkštės patiekalui ar užkandžiams funkciją.

ROLTEX padėklų vaizdo apžvalga

Plačiau apie padėklų asortimentą pasakoja ĮRANGA RESTORANAMS komandos vadovas Andrius. Veiksmo vieta - ĮRANGA RESTORANAMS parduotuvės Kaune DEMO virtuvė. Atvykę čia padėklus apsižiūrėti galėsite gyvai!


Profesionalus inventorius Jūsų maitinimo įstaigai

Ieškote profesionalių reikmenų savo virtuvei ar lankytojų zonai? Susisiekite su ĮRANGA RESTORANAMS komanda! Išsiaiškinę Jūsų poreikius, lūkesčius bei galimybes pateiksime geriausią inventoriaus ir įrangos pasiūlymą Jūsų įstaigai. Mūsų kontaktus rasite ČIA

______________

SPAUSKITE ČIA IR MŪSŲ VIDEO APŽVALGAS PAMATYSITE PIRMIEJI.