Tinklaraštis

Profesionalus peilių galandimas Jūsų įstaigoje

Profesionalus peilių galandimas Jūsų įstaigoje

Atšipę peiliai - universali, tačiau kartu ir viena labiausiai  erzinančių problemų maitinimo įstaigos virtuvėje. Dėl šios priežasties ĮRANGA RESTORANAMS komanda pristato naują paslaugą - profesionalus peilių galandimas Jūsų įstaigoje.

Atvyksime nurodytu adresu ir profesionalaus įrenginio pagalba pagaląsime visus Jūsų norimus peilius. Svarbu - tai padarysime kokybiškai ir nepažeisdami Jūsų peilių. Peilius galandame visada fiksuotu 27* kampu. Peiliai galąsti 22*-30* kampu visada bus patvaresni ir ilgiau išlaikys aštrumą ilgiau.

UŽSIREGISTRUOTI PEILIŲ GALANDIMUI GALITE ČIA.

Profesionalus peilių galandimas

Peilius galite pristatyti į mūsų biurą arba galime atvykti į Jūsų įstaigą. Vieno peilio galandimas įprastai užtrunka iki 5 min. Keliaujame po visą Lietuvą iš anksto suderinti grafiku, o norinčius peilius išgaląsti skubiai, kviečiame į savo biurą Kaune (J. Totoraičio g. 72). Dirbame kiekvieną darbo dieną.

Kainodara:

  • ĮRANGA RESTORANAMS biure Kaune (J. Totoraičio g. 72). Iki 10 peilių - 5 Eur.

  • Jūsų įstaigoje (pagal iš anksto suderintą grafiką):
    - Iki 20 peilių - 50 Eur.
    - Iki 30 peilių - 60 Eur.
    - Iki 50 peilių - 80 Eur.

Jūsų patogumui galandame ir mėsmalių sietelius bei peiliukus.

UŽSIREGISTRUOTI PEILIŲ GALANDIMUI GALITE ČIA.

Peilių abonementas 

Niekada nepraraskite aštrumo virtuvėje! Su ĮRANGA RESTORANAMS peilių abonementu, jus periodiškai pasieks aštrių, profesionalių, Jūsų poreikiams pritaikytų peilių rinkinys. Kaip? Sutarsime norimą dažnumą ir vadovaudamiesi juo kas savaitę, dvi, tris ar mėnesį, Jūsų įstaigos adresu per kurjerį atsiųsime naujus pagaląstus peilius ir kartu atsiimsime jau panaudotus. Jokio rūpesčio, o peiliai - visada aštrūs!

Norite užsakyti ar turite daugiau klausimų? Susisiekite:

  • el. paštu: uzsakymai@irangarestoranams.lt
  • telefonu: +37066061116