Tinklaraštis

Naujoji profesionalios virtuvės įrangos parduotuvė Aleksote. Ką joje rasite?

Naujoji profesionalios virtuvės įrangos parduotuvė Aleksote. Ką joje rasite?

ĮRANGA RESTORANAMS profesionalios virtuvės įrangos parduotuvė atveria duris! Čia Jūsų, mielieji klientai, laukia virtuvės, baro ir lankytojų salės įranga bei reikmenys - nuo šakutės iki konvekcinės. Taip pat, ir prekės Jūsų namams bei lauko terasai! 

Naujosios mūsų parduotuvės tikslas - sukurti kuo daugiau galimybių paliesti, išbandyti ir palyginti Jums aktualius įrenginius bei reikmenis gyvai. Tad nedvejokite ir svarstydami modernizuoti savo virtuvę, aplankykite mus!

Ką rasite ĮRANGA RESTORANAMS parduotuvėje?

Dar nespėjusiems apsilankyti, kviečiame pasižvalgyti po keletą iš parduotuvėje randamų produktų grupių. Tačiau - tai tik detalės. Su visu asortimentu supažindinsime atvykus į vietą. Susitikime Veiverių g. 153, Kaunas!

Stalo indus, įrankius ir taures


Grilinimo reikmenis

 

Smulkiuosius virtuvės reikmenis


Profesionalią virtuvės įrangą

Baro reikmenis
DEMO virtuvę testams ir tobulėjimui

Mūsų DEMO virtuvė - tai vieta, kurioje galėsite išbandyti pasirinktą įrangą. Taip pat joje planuojama skirti dėmesio gamybos bei įrangos naudojimo edukacijai. Sekite naujienas!


Profesionalios virtuvės įrangos parduotuvė ĮRANGA RESTORANAMS laukia Jūsų

Parduotuvė ĮRANGA RESTORANAMS lankytojų laukia kiekvieną darbo dieną, nuo 9 iki 18 val., adresu Veiverių g. 153, Kaune (prieš MAXIMĄ BAZĘ). Aplankykite mus - padėsime išsirinkti Jums svarbiausius darbo ar namų reikmenis bei įrangą. Na, o mūsų technologinio projektavimo partneriai HORECA SERVISAS galės pasirūpinti ir technologinių Jūsų įstaigos projektu. Susitikime aptarti Jūsų virtuvės klausimų!