Tinklaraštis

Profesionalios pobarinės indaplovės: dviejų įrenginių palyginimas ir vaizdo apžvalga

Profesionalios pobarinės indaplovės: dviejų įrenginių palyginimas ir vaizdo apžvalga

Kaip galima suprasti dar iš įrenginių pavadinimo, pobarinės indaplovės iš kitos profesionalios indų plovimo įrangos išsiskiria savo kompaktiškumu ir darbo greičiu. Originaliai sukurtos ir pritaikytos dirbti mažoje, tačiau itin didelio našumo reikalaujančioje baro erdvėje, šiandien pobarinės indaplovės yra plačiai naudojamos ir nedidelių maitinimo ar ugdymo įstaigų virtuvėse.

Siekdami palengvinti įrenginio pasirinkimo kelią, pristatome pagrindines pobarinių indaplovių specifikacijas, atrankos kriterijus ir dviejų rinkos lyderių produktų palyginimą.

Pobarinės indaplovės ir jų atrankos kriterijai

Pobarinės indaplovės yra optimalus pasirinkimas trijų tipų įstaigoms. Pirma, barams, kavinėms ar restoranams, kuriuos riboja vieta. Pobarinės indaplovės išlaiko tobulą kompaktiškumo ir našumo balansą. Antra, jų dydis gali būti tobulas nedidelėms ar periodiškai dirbančios įstaigoms, pavyzdžiui, vaikų darželiui, kaimo turizmo sodyboms ar vos kelis stalelius turinčiai kavinei. Trečia, tai sprendimas dideles apkrovas turinčiai baro ar lankytojų zonai. Po baru įsikurti galinti indaplovė suteiks galimybę nešvarias stiklines plauti nesugaištant net kelių minučių.

Visos pobarinės indaplovės seriją indų išplauna per kelias minutes. Kai kurios jų turi programavimo galimybę ir keletą trukmės bei greičio parinkčių, kitos - yra apribotos viena ar vos keliomis funkcijomis. Renkantis įrenginį rekomenduojame įvertinti jo techninius parametrus. Atkreipkite dėmesį ar indaplovėje integruota vandens pompa pajėgi išstumti susikaupusius riebalų kamščius bei užsikimšusią kanalizaciją. Taip pat patariame ieškoti indaplovės su nerūdijančio plieno sparnuotėmis - plastmasinės ilgainiui pradeda tirpti nuo plovime naudojamos chemijos. Galiausiai, rinkitės presuoto plieno plovimo kamerą. Taip išvengsite erozijos bei prakiurimo rizikos suvirinimo vietose.

ĮRANGA RESTORANAMS indaplovių asortimentą galite rasti ČIA.

ELFRAMO ir MODULAR įrenginių palyginimas

Naujausioje mūsų YOUTUBE kanalo apžvalgoje ĮRANGA RESTORANAMS vadovas Andrius palygina dviejų rinkos lyderių siūlomus produktus. Kaip pastebėsite žiūrėdami vaizdo įrašą, abi indaplovės gali pasigirti presuotu nerūdijančio plieno korpusu ir sparnuotėmis, tačiau skirtumai išryškėja analizuojant programines savybes ir kainą. Pirmoji - ELFRAMO - indaplovė turi kur kas daugiau funkcijų ir programų, tačiau indaplovei MODULAR nusileidžia savo kaina. Nuspręsti, kurio tipo prietaisas tinkamiausias Jūsų įstaigai galėsite tik atidžiai įvertinę savo poreikius ir galimybes.


Pobarinės indaplovės Jūsų įstaigoje

Ieškote indų plovimo įrangos, tinkamiausios Jūsų įstaigos veiklai? Susisiekite su ĮRANGA RESTORANAMS komanda! Patarsime, atsakysime į visus Jūsų klausimus, o išklausę Jūsų poreikių ir galimybių paruošime geriausią indų plovimo įrangos pasiūlymą. Mūsų kontaktus rasite ČIA, o apžiūrėti ir išbandyti dominančią įrangą galite adresu Veiverių g. 153, Kaunas.

Daugiau naudingų patarimų ar specialių akcijų rasite mūsų: