Tinklaraštis

Profesionalios indaplovės - kaip jas pasirinkti?

Profesionalios indaplovės - kaip jas pasirinkti?

Profesionalios indaplovės – tai komercinėje virtuvėje bei bare nepamainomas įrenginys, užtikrinantis ne tik nepriekaištingą indų švarą, dezinfekciją ir blizgesį, bet ir ženkliai padidinantis personalo darbo greitį ir našumą. Rinkoje išskiriami trys pagrindiniai profesionalių indaplovių tipai - konvejerinės, kupolinės ir pobarinės. Plačiau apie šiuos tipus ir kaip pasirinkti tinkamiausią indaplovę pasakoja ĮRANGA RESTORANAMS komanda.

Konvejerinės indaplovės

Šios indaplovės sukurtos ir pritaikytos didelius klientų srautus vienu metu aptarnaujančioms maitinimo įstaigoms, pavyzdžiui, vadinamiesiems food court'ams ar valgykloms. Tokio tipo įrenginiai vidutiniškai gali išplauti nuo 3000 – 5000 lėkščių per valandą, o vienas plovimo ciklas apytiksliai trunka 2-3 minutes. 

Rinkoje išskiriami du konvejerinių indaplovių tipai pagal indų įkrovimo būdą – konvejeris su krepšiais ir konvejeris su indų laikikliais. Pirmo tipo indaplovėse nešvarūs indai pirmiausia sukraunami į krepšius, kurie vėliau pakabinami konvejeryje. Antrosiose indaplovėse nenaudojami jokie papildomi priedai – indai kraunami iškart ant konvejerio. 

Konvejerinių indaplovių asortimentą rasite ČIA.

Kupolinės indaplovės

Kupolinės indaplovės tinkamiausias pasirinkimas didelėms maitinimo įstaigoms, kurios vertina greitį ir efektyvumą, tačiau taupo erdvę. Tokio tipo įrenginiai vidutiniškai išplauna apie 1000 indų per valandą. Dažniausiai šios indaplovės komplektuojamos kartu su stalviršiais indams sukrauti bei spaudiminiais dušais, padedančiais sukurti komfortiškas darbo sąlygas.  

Kupolinių indaplovių asortimentą rasite ČIA.

Pobarinės indaplovės

Pobarinės indaplovės puikus pasirinkimas įstaigoms, kuriuose nėra daug vietos, tačiau siekiama kokybiško plovimo. Šių indaplovių dydis dažnai panašus į buitinių, tačiau jos veikia daug greičiau ir yra galingesnės. Dažnai pobarinės indaplovės, kaip ir nurodo jų pavadinimas, yra statomos po baro erdve. Tai leidžia už baro dirbantiems asmenis darbus atlikti greičiau ir efektyviau. Taigi, jei jūsų virtuvė patiekia apie 100 patiekalų per valandą, tuomet pobarinė indaplovė - tinkamiausias pasirinkimas. 

Pobarinių indaplovių asortimentą rasite ČIA.

Į ką atkreipti dėmesį renkantis indaplovę?

Renkantis indaplovę reikėtų įvertinti kelis kriterijus:

 • Pirmasis parametras į kurį verta atkreipti dėmesį yra temperatūra. Išskiriami aukštos ir žemesnės temperatūros vandenį naudojantys modeliai. Žemesnės temperatūros vandenį naudojančiose indaplovėse indai plaunami specialių priemonių pagalba. Tuo tarpu aukštos temperatūros įrenginiuose naudojamas mažas plovimo priemonių kiekis, tačiau indai dezinfekuojami karštu vandeniu. Žemesnės temperatūros pagrindu veikiančių indaplovių pranašumas – mažesnis energijos sunaudojimas, tačiau atitinkamai didesnę dalį kaštų sudaro specialūs plovikliai. 
 • Kitas itin svarbus momentas yra virtuvės išplanavimas ir dydis. Prieš įsigydami indaplovę įvertinkite, kiek vietos jūsų virtuvėje gali užimti įrenginys. Jei jums reikia itin našios indaplovės ir virtuvėje turite pakankami vietos, rinkitės konvejerinę indaplovę. Tačiau nepamiškite, atsižvelgiant į virtuvės išplanavimą, pasirinkti ir tinkamiausia veikimo kryptį, kadangi šio tipo indaplovės gali veikti, tiek iš kairės į dešinę, tiek iš dešinės į kairę. Jei vietos virtuvėje ne daug, o jūsų įstaigos pajėgumai - vidutiniai arba nedideli, tinkamiausias sprendimas jums bus pobarinis indų plovimo įrenginys.
 • Rinkdamiesi indaplovę atkreipkite dėmesį ir į įrenginio techninius parametrus.  Pirmiausia, įvertinkite plovimo pompos galią ir įsitikinkite, jog ji bus pajėgi išstumti susikaupusių riebalų perteklių. Taip pat rekomenduojame rinktis indaplovę su nerūdijančio plieno sparnuotėmis, kadangi plastmasiniai priedai bėgant laikui gali pradėti tirpti nuo indaplovėje naudojamų plovimo priemonių. 

ĮRANGA RESTORANAMS rekomenduoja 

Indaplovė MODULAR - kainos ir kokybės santykis

Išanalizavę šiuo metu rinkoje esančias pobarinio tipo indaploves, galime drąsiai teigti, jog italų gamintojo MODULAR indaplovės savo kokybe nenusileidžia kur kas aukštesnės kainos gaminiams. Ši indaplovė gali pasigirti presuotu nerūdijančio plieno korpusu ir sparnuotėmis. Tuo tarpu įrenginyje esančios dvigubo plieno sienelės užtikrina aukštą šilumos izoliaciją. Tad, jei svarbiausiais kriterijais laikote ilgaamžiškumą, greitį ir kainą, o ne programavimo funkcijas, tuomet ši indaplovė puikus pasirinkimas jūsų įstaigai. 

MODULAR indaplovės techniniai duomenys: 

 • Matmenys: 600x620x820 mm.;
 • El. pajungimas: 230V / 3,66kW;
 • Pajungimas prie š. v., diam.15mm.;
 • Spaudimas – 200 kPa, per vandens minkštintuvą;
 • Pajungimas prie kanalizacijos: diam. 50 mm.;
 • Lėkščių diametras: 340mm;
 • Našumas: 20/30 kasečių per valandą;
 • Kasetės matmenys: 500x500mm;
 • Du plovimo ciklai 50/120s.;
 • Plovimo talpa 30 ltr.;
 • Vandens šildytuvo talpa 10 ltr.; 12 kW (t. y. XP - papildomas galingumas, pajungti prie šalto vandens;
 • Galingumas jungimui prie šalto vandens – 3 kW;
 • Siurblys: 1,120 kW;
 • Purkštukai – iš n/pl, įgilinti, išsivalantys patys;
 • Vandens sąnaudos ciklui: 4 litrai;
 • Standartinė komplektacija: 2 vnt. kasetės lėkštėms, 1 vnt. puodeliams ir 2 vnt. įrankiams, skalavimo priemonės dozatorius. 

Profesionali indaplovė Jūsų įstaigoje

Ieškote indų plovimo įrangos, kuri palengvintų ir užtikrintų efektyvų ir greitą Jūsų įstaigos darbą? Susisiekite su ĮRANGA RESTORANAMS komanda! Patarsime, atsakysime į visus Jums kylančius klausimus ir paruošime geriausią indų plovimo įrangos pasiūlymą. Mūsų kontaktus rasite ČIA, o apžiūrėti ir išbandyti dominančią įrangą galite adresu Veiverių g. 153, Kaunas.

Daugiau naudingų patarimų ar specialių akcijų rasite mūsų: