Tinklaraštis

NAUJIENA! Pristatome ĮRANGA RESTORANAMS mobiliąją programėlę

NAUJIENA! Pristatome ĮRANGA RESTORANAMS mobiliąją programėlę

Įrangos ir indų katalogas, specialūs pasiūlymai, taškų kaupimo sistema.

Savo kasdieniniame darbe ĮRANGA RESTORANAMS komanda turi dvi pagrindines užduotis. Pirma, užtikrinti tik modernių, pažangių ir kokybiškų įrangos bei reikmenų tiekimą jums. Antra, pasirūpinti, kad būtumėte informuoti apie geriausius įmanomus pasiūlymus rinkoje, įrangos atrankos kriterijus bei pasirinkimo galimybes. Taip pat, atsižvelgiant į tai, kad laikas yra didžiausias mūsų šiandienos vertybė, siekiame sukurti sąlygas, kad informacija bei pasiūlymai Jus pasiektų lengvai, būtų paprastai ir greitai įsisavinami.

Dėl šios priežasties, po ilgo galvojimo, darbo ir tobulinimo, esame labai laimingi galėdami pristatyti mobiliąją ĮRANGA RESTORANAMS aplikaciją Jūsų telefonams. Parsisiuntę ją:

  • apie naujos įrangos bei reikmenų pasirodymą sužinosite patys PIRMIEJI.
  • gausite specialius, tik Jums galiosiančius KAINOS pasiūlymus.
  • žaidimo būdu kaupsite TAŠKUS, kuriuos vėliau galėsite panaudoti įrangos pirkimui.
  • vienoje vietoje, patogiai ir paprastai galėsite matyti visą ĮRANGA RESTORANAMS asortimentą.

ANDROID vartotojai programėlę gali parsisiųsti ČIA.
APPLE vartotojai programėlę gali parsisiųsti išsisaugoję ją ČIA.

Naujausi pasiūlymai ĮRANGA RESTORANAMS programėlėje

DVIGUBO STIKLO PUODELIAI. Rinkoje išskirtinis kainos pasiūlymas! Tik mobiliosios programėlės vartotojams su joje randamu nuolaidos kodu.100% arabikos pupelės COFFEE CRUISE SANTOS. Specialus kainos pasiūlymas! Tik mobiliosios programėlės vartotojams su joje randamu nuolaidos kodu.
ĮRANGA RESTORANAMS - Jūsų virtuvės įrangos ir reikmenų tiekėjas

Turite maitinimo įstaigą, kavinę ar barą? O gal esate entuziastingas namų šefas? Sekdami ĮRANGA RESTORANAMS soc. tinklus, mobiliąją aplikaciją bei naujienlaiškius, kasdien sužinosite apie naujai pasirodžiusias prekes, specialius pasiūlymus bei informacinę medžiagą, aktualią Jūsų verslui. Na, o susisiekę su mūsų komanda įsigysite Jūsų poreikius labiausiai atitinkančią įrangą, konsultacijas apie ją bei patarimus, susijusius su jos priežiūra. Galiausiai, mūsų technologinio projektavimo partneriai HORECA SERVISAS pasirūpins technologiniu Jūsų įstaigos projektu.

Susisiekite ČIA nurodytais kontaktais arba aplankykite mus parduotuvėje adresu Veiverių g. 153, Kaunas.