Tinklaraštis

Partnerių naujienos: NOVAMETA nerūdijančio plieno gaminiai bus gaminami naujame, moderniame fabrike

Partnerių naujienos: NOVAMETA nerūdijančio plieno gaminiai bus gaminami naujame, moderniame fabrike

*NOVAMETA nuotrauka.

Puikios naujienos iš mūsų partnerių! Viena didžiausių nerūdijančio plieno virtuvės įrenginių gamintojų Europoje, Lietuvos įmonė NOVAMETA persikėlė į naują, itin modernią gamyklą Kaune. Nuo šiol į Jūsų maitinimo įstaigą pristatomi nerūdijančio plieno gaminiai - darbastaliai, kriauklės, lentynos ir kita - bus pagaminami dar greičiau ir dar kokybiškiau. 

Naujoji NOVAMETA gamykla - pagrįsta procesų robotizavimu

Gegužės viduryje NOVAMETA atvėrė naujosios, net 17 tūkst. kvadratinių metrų siekiančios gamyklos duris. Naujoji gamybinė erdvė dydžiu senąją pranoksta net tris kartus! Nuoširdžiai džiaugiamės šiuo itin reikšmingu partnerių žingsniu ir apie jį pasakojame Jums, nes nuo šiol Jus pasieksiantys NOVAMETA įrenginiai atitiks dar aukštesnius kokybės standartus, jų gamyba užtruks kur kas trumpesnį laiką, o esant poreikiui - bus galimybė įgyvendinti tikrai išskirtinius individualius projektus.

Visas naująsias gamybos galimybes užtikrins gamintojo įvestos technologinės naujovės. Daugiau nei 8 mln. investicijos leido atnaujinti gamybinius prietaisus, integruojant itin modernią lazerinę techniką. Gamybos procesų robotizavimas, automatizavimas ir skaitmenizavimas užtikrins gamybos greitį ir kokybę. Pasak įmonės vadovų, naujoji įranga lankstymo ir pjovimo darbus leis atlikti 5-6 kartus greičiau ir kur kas tiksliau, nei senoji.

Dar kartą sveikiname mūsų partnerius ir nuoširdžiai džiaugiamės, jog nuo šiol mūsų rinką pasieks dar aukštesnės kokybės, itin ilgaamžiški produktai. Plačiau apie NOVAMETA investicijas ir plėtrą galite skaityti bendrovės išplatintame pranešime spaudai ČIA.

Nerūdijančio plieno svarba profesionalioje virtuvėje

Nerūdijančio plieno gaminiai – dažniausiai pasitaikantys įrenginiai virtuvėje. Tačiau tai nekelia jokios nuostabos, juk nerūdijantis plienas – lengvai valoma, itin ilgaamžė, aukščiausias higienos normas išlaikyti padedanti ir puikiai atrodanti medžiaga. 

Kitaip nei geležis ar plienas, kurie lengvai rūdija, nerūdijančio plieno sudėtyje yra papildomų metalų – chromo, nikelio. Šie metalai padeda apsaugoti nuo korozijos, pasižymi antibakterinėmis savybėmis ir neleidžia maistui pakeisti skonio ir kvapo. Dažna klaida, kurią daro net patyrę specialistai – painioja nerūdijantį plieną su cinkuotu plienu. Cinkuotas plienas yra paprastas plienas, tik su cinko sluoksniu ant viršaus. 

Teisingai suprojektuotoje ir įrengtoje profesionalioje virtuvėje ši medžiaga turėtų dominuoti - tiek renkantis smulkųjį inventorių, tiek darbastalius, kriaukles, stambiąją įrangą ar lentynas. Plačiau apie nerūdijančio plieno gaminių priežiūrą galite skaityti ČIA.

Platus NOVAMETA gaminių asortimentas 

ĮRANGA RESTORANAMS komanda Jums gali pasiūlyti platų NOVAMETA profesionalių virtuvės gaminių pasirinkimą:

 • darbo stalus ir stovus;
 • indų plovimo įrangą;
 • lentynas ir stovus;
 • vežimėlius;
 • ventiliacinius gaubtus;
 • baro įrenginius;
 • išdavimo linijos įrenginius;
 • šaldomus stalus;
 • šildomą įrangą;
 • modulinius stalus;
 • kitus nestandartinius, pagal specialų projektą gaminamus įrenginius.

Nerūdijančio plieno gaminiai Jūsų įstaigos virtuvėje

Ieškote modernių ir itin kokybiškų nerūdijančio plieno gaminių, atitiksiančių Jūsų įstaigos poreikius? Susisiekite su ĮRANGA RESTORANAMS komanda! Patarsime ir padėsime išsirinkti bei užsisakyti būtent Jūsų virtuvei pritaikytus inovatyvius ir patikimus sprendimus. Na, o mūsų technologinio projektavimo komanda HORECA SERVISAS pasirūpins ir Jūsų įstaigos technologinio projekto parengimu.

Mūsų kontaktus rasite ČIA.