Tinklaraštis

Nerūdijančio plieno stalai: pirkti pagal užsakymą ar jau pagamintus?

Nerūdijančio plieno stalai: pirkti pagal užsakymą ar jau pagamintus?

Žinome, jog nė viena profesionali maitinimo įstaiga dirbti negali be jos poreikiams pritaikytų stalų bei stalviršių. Saugiausi, lengviausiai prižiūrimi ir geriausiai profesionaliai veiklai pritaikyti sprendimai yra nerūdijančio plieno stalai. Tai patvirtina ne tik ĮRANGA RESTORANAMS komanda, bet ir maisto saugos priežiūrą atliekančios oficialios institucijos. Tiesa, ieškant jų, pirkėjus rinkoje pasitinka du galimi variantai - nerūdijančio plieno stalų gamyba pagal užsakymą arba standartiniai surenkami sprendimai. Kokie kiekvieno iš jų privalumai ir trūkumai?

Nerūdijančio plieno stalai - kodėl rinktis būtent juos?

Nerūdijančio plieno stalai – tai darbastaliai, užtikrinantys aukščiausius higienos reikalavimus, išsiskiriantys atsparumu bei lengva priežiūra. Dėl plieno tvirtumo, atsparumo rūdims, karščiui ir įbrėžimams šie stalai yra ilgaamžiai ir jūsų virtuvėje tarnaus ne vienerius metus. Atitinkamai, nerūdijančio plieno stalai yra lengvai prižiūrimi ir valomi, o dėl plieno atsparumo bakterijoms, jie padės užtikrinti higienišką maisto gamybą.

Tiesa, net ir savo sąvoka iš pažiūros gana paprastas produktas pažangioje HORECA rinkoje gali pasigirti itin plačiu asortimentu. Ieškodami nerūdijančio plieno stalų galite rinktis ne tik pagal išmatavimus, bet ir pagal įdiegtas šaldymo ar šildymo funkcijas, automatinį valdymą bei daugelį kitų kasdieniniam darbui naudingų (o gal jums visai nereikalingų?) funkcijų. Bet kuriuo atveju, įvertinę savo poreikius, atsiremsite į klausimą - gaminti pagal užsakymą ar rinktis jau pagamintus sprendimus?

Pasinaudodama dviejų rinkoje lyderiaujančių nerūdijančio plieno stalų gamintojų - NOVAMETA ir HENDI - pavyzdžiu, ĮRANGA RESTORANAMS komanda iliustruoja kiekvieno iš produktų privalumus, padėsiančius apsispręsti, koks sprendimas tinkamiausias jums.

Pažangūs stalai pagal individualius projektus

Nerūdijančio plieno profesionalios virtuvės darbastalių, stalų, lentynų ir pažangių įrenginių gamintojas iš Lietuvos, NOVAMETA, išsiskiria kokybe, inovatyvumu ir plačiu, pažangius sprendimus siūlančiu asortimentu.  Gamintojas rinkai tiekia tiek aukštos kokybės standartinius nerūdijančio plieno stalus, tiek nestandartinius, inovatyvius bei kiekvieno kliento poreikius atliepiančius projektus. Pagal individualius įstaigos poreikius pritaikomi NOVAMETA stalai užtikrina ergonomišką ir funkcinę darbo vietą kiekvienam darbuotojui. O kiekvieną individualų sprendimą įmonė pateikia detaliu 3D brėžiniu.

Pagal užsakymą gaminami arba pritaikomi standartiniai NOVAMETA sprendimai yra tobuli, turintiems:

  • nestandartinę virtuvės erdvę ir norintiems ją tinkamai išpildyti.
  • įgyvendinantiems nestandartinį ar pažangių sprendimų reikalaujantį technologinį virtuvės projektą.
  • ieškantiems ergonomiškų stalų bei nerūdijančio plieno įrenginių, tinkamai užpildančių virtuvės erdves.

Nerūdijančio plieno stalų asortimento galimybes galite matyti ČIA.

Greitai surenkami sprendimai

Kiti populiarūs ir savo vertę ĮRANGA RESTORANAMS asortimente įrodę sprendimai atkeliauja iš vieno iš Europoje pirmaujančių profesionalios virtuvės įrangos gamintojo HENDI. HENDI koncentruojasi į funkcionalius ir praktiškus sprendimus, todėl pagrindiniai jų nerūdijančių stalų produkcijos privalumai - greitis bei kainos ir kokybės santykis. HENDI siūlo asortimentą standartinių, jau pagamintų, greitai surenkamų stalų, kuriuos jūs galite pritaikyti sau pagal tam tikrą, gamintojo siūlomą išmatavimų paletę.

HENDI stalai gaminasi iš rinkoje bene populiariausių nerūdijančio plieno rūšių – AISI 430 bei AISI 403, pasižyminčių dideliu atsparumu korozijai, rūgštims bei aplinkos poveikiui. Atitinkamai, staluose yra įmontuotos pagal aukštį reguliuojamos kvadratinio profilio kojelės. Ši ypatybė jūsų darbuotojams leis individualiai susireguliuoti stalo aukštį, o tai jiems padės išvengti nugaros skausmų ir kitų problemų.

Surenkami HENDI nerūdijančio plieno stalai puikiai tinkami, ieškantiems:

  • greito sprendimo.
  • geriausio kainos pasiūlymo, nuošalyje nepaliekant ir kokybės.

Surenkamųjų nerūdijančio plieno stalų asortimentą galite matyti ČIA

Nerūdijančio plieno stalai Jūsų įstaigoje

Ieškote kokybiškų nerūdijančio plieno stalų, kurie padės užtikrinti maksimalią maisto saugą, vietos išpildymą bei patogumą? Susisiekite su ĮRANGA RESTORANAMS komanda. Atsakysime į visus jums kylančius klausimus, įvertinsime jūsų poreikius ir pateiksime išskirtinai jums tinkančių gamybinių sprendimų pasiūlymą.

Daugiau naudingų patarimų ar specialių akcijų rasite mūsų: