Tinklaraštis

Neapolietiška pica elektrinėje krosnyje - ar tai įmanoma?

Neapolietiška pica elektrinėje krosnyje - ar tai įmanoma?

Šią savaitę ĮRANGA RESTORANAMS Facebook paskyroje skelbėme PICERIJŲ SAVAITE. Ją užbaigti klausimu ir diskusija, kiekvienai aukščiausios kokybės ir efektyvumo siekiančiai picerijai aktualia tema. Ar įmanoma iškepti neapolietiško tipo picą elektrinėje krosnyje? 

Picų krosnys - kaip išgauti skonį ir užtikrinti darbo efektyvumą?

Turbūt sutiksite, kad ugnies pagrindu dirbančios krosnies efektą pavyktų išgauti tikrai ne kiekvienoje elektrinėje ar dujinėje krosnyje. Su atvira ugnimi keptos picos skiriasi savo skoniu, kepimo laiku ir išvaizda. Tačiau dideliu intensyvumu kasdien veikiančioje picerijoje, ugnimi kūrenama krosnis yra sprendimas, dėl kurio nukentėtų darbo efektyvumas, greitis ir kaštai. 

Gera žinia yra tai, jog modernus ir nuolat tobulėjantis restoranų įrangos sektorius ieško sprendimų ir juos atranda. Šiandien neapolietišką picą greitai ir paprastai galima iškepti elektrinėje krosnyje! Iliustruojame tai nuostabiu italų krosnių gamintojo MORETTI PROFESSIONAL pavyzdžiu. 

Neapolietiška pica elektrinėje krosnyje

MORETTI PROFESSIONAL yra aukščiausios kokybės krosnys, pažymėtos A klasės ženklu. Jas sudaro įvairių tipų elektrinės ir dujinės krosnys, pasižyminčios patikimu, produktyvumu, mažu energijos sunaudojimu. Tradicinėms neapolietiškoms picoms kepti sukurta inovatyvi, tačiau klasikines kepimo tradicijas atitinkanti NEAPOLIS 510°C krosnis.

Ši krosnis yra viena galingiausių pasaulyje, ji gali įkaisti daugiau nei iki 510°C laipsnių, todėl pica iškepa greičiau nei per minutę. Šioms krosnims pagaminti naudojamos aplinkai nekenksmingos aukščiausios kokybės medžiagos, o krosnyje įdiegti parametrai leidžia sumažinti energijos sunaudojimą. NEAPOLIS 510°C  krosnis taip pat pasižymi išskirtiniu, autentišką itališkų picų krosnių stilių išlaikančiu dizainu. 

Kviečiame įsitikinti patiems.


Įdomu sužinoti daugiau?

Norite atnaujinti esamas savo krosnis, ar įsirengti visai naują piceriją? Susisiekite su ĮRANGA RESTORANAMS komanda! Papasakosime apie naujausias ir pažangiausias picų krosnių technologijas, padėsime išsirinkti ir įsigyti būtent Jūsų poreikiams pritaikytą sprendimą.

Na, o mūsų technologinio projektavimo specialistai iš HORECA SERVISAS padės pasirūpinti ir picerijos technologiniu projektų. 

Jūsų klausimų ir užklausų laukiame nurodytais KONTAKTAIS.