Tinklaraštis

MENIU ĮKVĖPTAS ISPANIJOS. Nemokami mokymai virtuvės personalui

MENIU ĮKVĖPTAS ISPANIJOS. Nemokami mokymai virtuvės personalui

Kviečiame į nemokamą renginį, skirtą profesionalios virtuvės personalui - MENIU ĮKVĖPTAS ISPANIJOS. Mokymus ves ir ispaniškų patiekalų subtilybes pristatys du profesionalūs Lietuvos šefai - Gabrielius Račys ir Tadas Eidukevičius. 

Mokymų virtuvės personalui meniu

Renginys NEMOKAMAS, o jo metu susipažinsite su 4 patiekalų gamyba:

  1. Starteris: marinuoto tuno ir lengvai rūkytų pomidorų užkandis su alioli bei sezoninėmis žolelėmis.
  2. Starteris: sūdytos menkės bei keptų pipirų pyragaitis.
  3. Paella Valenciana.
  4. Rūkytos varškės ir medaus desertas.

Mokymų vedėjai

Gabrielius Račys - žinomas Lietuvos šefas, sėkmingą darbą Londone palikęs ir dirbti į Lietuvą sugrįžęs specialistas. Lietuvoje Gabrielius dirbo DUBLIS, CASK 215, SOUL&PEPPER ir daugelyje kitų gerai vertinamų restoranų. Taip pat buvo populiaraus televizinio projekto ŠEFAI VIKINGAI dalis. 

Tadas Eidukevičius - dar nė 25 metų amžiaus neperkopusio Tado darbus jau vertino ir ragavo MICHELIN žvaigždutėmis apdovanoti šefai. Lietuvoje Tadas dirbo tokiuose restoranuose kaip UOKSAS ir MONTE PACIS. Vėliau išvyko į Ispaniją, kurioje ne tik dirbo, bet ir tobulino žinias tarptautiniame kulinarijos universitete Ispanijoje GASMA. Po stažuotės 1 MICHELIN žvaigždutės restorane Tadas grįžta pasidalinti patirtimi su Jumis.

Mokymų detalės

Mokymų vieta: ĮRANGA RESTORANAMS DEMO virtuvė.

Mokymų pradžia: liepos 9 d. (antradienis) 12:00.

Vietų skaičius ribotas (iki 15 asmenų), tad registracija BŪTINA.

Registracijos formą rasite ČIA.

Tobulėkite kartu su ĮRANGA RESTORANAMS

ĮRANGA RESTORANAMS komanda kviečia tobulėti kartu! Kasdieninėje savo veikloje siekiame įnešti naujovių ir pažangiausių, jūsų laiką, finansus ir jėgas taupančių sprendimų. Taip pat - įlieti žinių ir pasidalinti įkvėpimu. Tad sekite mūsų naujienas apie nemokamus renginius, patariamąją medžiagą ir nedvejokite susisiekti kaskart iškilus norui gauti profesionalią virtuvės planavimo ir įrangos pasirinkimo konsultaciją.

Mūsų kontaktus rasite ČIA