Tinklaraštis

Maistinės svarstyklės ir jų rūšys

Maistinės svarstyklės ir jų rūšys

Nesvarbu, ar dirbate maisto gamybos pramonėje, ar parduodate sveriamas prekes, jums bus reikalingos – maistinės svarstyklės! Dėl šios priežasties ĮRANGA RESTORANAMS komanda šiandien nusprendė papasakoti apie pagrindinius svarstyklių tipus ir patarti, kokios svarstyklės yra tinkamiausios jūsų įstaigai.


ĮRANGA RESTORANAMS maistinių svarstyklių asortimentą rasite ČIA.

1) Mechaninės svarstyklės

Mechaninės svarstyklės veikia paprastu spyruoklės principu – ant svarstyklių padėjus daiktą imama spausti spyruoklė, kuri parodo objekto svorį. Šio tipo svarstyklėmis ypatingai paprasta naudotis, taip pat jos įprastai pasižymi žema kaina, lyginant su kitų tipų įrenginiais.

Tačiau mechaninės svarstyklės nėra preciziškos. Todėl, jei norite pasverti ypatingai tiksliai, šios svarstyklės jums netiks. Atitinkamai mechaninės svarstyklės bėgant laikui išsikalibruoja ir rodo vis mažiau tikslų produktų svorį.

Dažniausiai naudojamos:

·       Maisto prekių parduotuvėse;

·       Turguose;

·       Namų virtuvėse.

2) Elektroninės svarstyklės

Tai šiuo metu rinkoje populiariausia svarstyklių rūšis. Jų populiarumą prieš mechanines svarstykles nulėmė greitas ir tikslus matavimas ir kompaktiškas dizainas. Taip pat šio tipo svarstyklės neretai turi papildomų funkcijų, kurios padeda virtuvės darbuotojams efektyviau atlikti darbus. Vienos populiariausių funkcijų – taros svėrimo funkcija, duomenų išsaugojimas, galimybė keisti svorio matus.

Dažniausiai naudojamos:

·       Restoranuose ir kavinėse;

·       Mokyklose, darželiuose ir kitose maitinimo įstaigose;

·       Namų virtuvėse.  

3) Grindinės svarstyklės

Kaip nurodo pavadinimas, tai ant grindų statomos svarstyklės, pasižyminčios tvirta konstrukcija. Šį įrenginį patogu naudoti, kai norima pasverti masyvius, didelių matmenų daiktus. Pavyzdžiui, didelius kiekius daržovių. Naujesniuose svarstyklių modeliuose gali būti jungtis, kuria svarstyklės prijungiamos prie kompiuterio.

Dažniausiai naudojamos:

·       Didmeninėse maisto prekių parduotuvėse;

·       Žemės ūkyje.

4) Prekybinės svarstyklės

Prekybinio tipo svarstyklės iš kitų rinkoje esančių prietaisų išsiskiria tuo, jog turi dvigubus ekranus – pardavėjui ir pirkėjui. Įprastai kiekvienoje pusėje yra įmontuojami trys ekranėliai – prekės svoriui, prekės 1 kg kainai, sveriamos prekės kainai.

Dalis šio tipo svarstyklių taip pat turi įmontuotą etikečių spausdinimo funkciją. Priklausomai nuo skirtingų svarstyklių tipų, etiketėje gali būti spausdinamas brūkšninis kodas, prekės pavadinimas, prekės svoris, taros svoris, kilogramo kaina, prekės kaina, laikas, data, įmonės pavadinimas, įmonės logotipas ir kiti elementai.

Dažniausiai naudojamos:

·       Maisto prekių parduotuvėse;

·       Turguose.

Ką svarbiausia įvertinti, renkantis svarstykles?

·       Maksimalų svorį.

·       Svarstyklių tikslumą.

·       Įrenginio dydį.

·       Papildomas funkcijas.

·       Įrenginio kainą.

ĮRANGA RESTORANAMS maistinių svarstyklių asortimentą rasite ČIA.

Maistinės svarstyklės iš ĮRANGA RESTORANAMS asortimento

Ieškote svarstyklių profesionaliai virtuvei, namų virtuvei, o gal jums reikalingos svarstyklės pardavimo vietoje? Nedvejokite ir susisiekite su ĮRANGA RESTORANAMS komanda! Atsakysime į visus jums kylančius klausimus, įvertinsime Jūsų įstaigos poreikius ir padėsime išsirinkti geriausią kainos ir kokybės santykio pasiūlymą.

Daugiau naudingų patarimų ar specialių akcijų rasite mūsų:

Facebook.

Instagram.

m. programėlėje - ANDROID įrenginiuose.

m. programėlėje - APPLE įrenginiuose