Tinklaraštis

Kelioninė maisto gamybos įranga. Ką pasiimti leidžiantis į išvyką automobiliu?

Kelioninė maisto gamybos įranga. Ką pasiimti leidžiantis į išvyką automobiliu?

Sausio pabaigoje į didžiausias labdaros lenktynes pasaulyje išlydime palaikomą buvusių profesionalių automobilių sporto lenktynininkų komandą - RZGroup.lt Tour Africa. Daugiau nei dvi savaites BUDAPEST-BAMAKO ralyje senąja Dakaro trasa Afrikoje važiuosiantis ekipažas visą laiką leis tik savo NISSAN PATROL automobilyje. Startavę Budapešte (Vengrijoje) iki sėkmingo finišo turės pasiekti tolimąją Sierą Leonę, o tam savąją transporto priemonę turėjo pritaikyti ne tik lenktynėms, bet ir poilsiui, miegui bei maisto gamybai.

Puikiai žinome, kad dauguma mūsų klientų savąsias restoranų virtuves atostogų metu mielai iškeičia į poilsį ir kulinarinius atradimus gamtoje bei kelionėse automobiliu. Dėl šios priežasties, sulaukę RZGroup.lt Tour Africa klausimų apie tai, kaip įgyvendinti ir pasiruošti pastarajai užduočiai, jiems išsakytais patarimais norime pasidalinti ir su Jumis.

Kelioninė maisto įranga ir reikmenys. Ką pasiimti stovyklaujant ar keliaujant automobiliu?

Pakuodami juos RZGroup.lt Tour Africa komandai, ĮRANGA RESTORANAMS komanda dalijasi 7 prietaisais ir reikmenimis, naudingais kiekvienam aktyviam keliautojui atostogų gamtoje metu. Skaitykite, domėkitės ir susipažinkite, o susidomėję - susisiekite su mūsų komanda dėl jų įsigijimo!

1) Mini grilis

Vykstant stovyklauti į tam pritaikytą poilsiavietę prie ežero, grilio poreikis - diskutuotinas klausimas. Žinant, jog maistą gaminti galėsite laužavietėje, grilį į atostogų išvyką galite pasiimti tik dėl smagumo ar kulinarinių atradimų. Vis dėlto, keliaujant automobiliu ir kasnakt nakvojant vis kitoje, nuo civilizacijos nutolusioje vietoje, grilis gali tapti geriausiu atostogų pagalbininku. Tikėtina, jog taip nutiks ir RZGroup.lt Tour Africa komandai kelionės nežinomomis Afrikos vietomis metu. 

Svarbiausias parametras, kurį svarbu įvertinti renkantis grilį kelionėms yra dydis ir jo pakūrimo galimybės. Grilis turėtų būti nedidelio dydžio, kompaktiškas, kurenamas mediena, medžio anglimis arba dujomis. Rekomenduojame rinktis tarp:

2) Turistinė viryklė

Turistinės viryklės veikia specialiai joms pritaikytų dujų balionų pagalba. Nors įrenginiai tarpusavyje skiriasi savo išvaizda, visi pasižymi kompaktiškumu, energijos tausojimu, atsparumu lauko sąlygoms. Įprastai turistinėms dujinėms viryklėms tinkami visi puodai ir keptuvės iki 30 cm skersmens. RZGroup.lt Tour Africa komandą į kelionę išleidžiame su:

3) Šaltkrepšiai ir automobiliniai šaldytuvai

Siekiant, jog turimi gendantys produktai kuo ilgiau išliktų švieži, kelionėje būtina su savimi turėti šaltkrepšius arba nuo automobilinio elektros lizdo įkraunamus šaldytuvus. Nors pasižymi kiek aukštesne kaina nei šaltkrepšiai, pastarieji įrenginiai atliks sumažinto namų šaldytuvo funkciją. Atjungus nuo elektros lizdo juos galėsite lengvai nusinešti į norimą vietą, o įkrauti šaltį  jie išlaikys dar ne vieną valandą. 

4) Kelioninis peilis

Tikime, jog keliautojai sutiks, kad peilis - vienas svarbiausių stovyklautojo reikmenų. Dažnai jis pasitarnauja ne tik maisto gamybai, bet įruošiant stovyklavietę, sprendžiant iškilusias mažas buitines problemas. Taip pat, grybaujant, žvejojant ar medžiojant. RZGroup.lt Tour Africa komandai į labdaringo ralio kelionę rekomendavome įsidėti bent du peilius:

  • optimalaus dydžio šefo peilį.
  • kompaktišką sulankstomą kelioninį peilį.

5) Ketaus keptuvė ir puodas 

Atostogas leidžiant atsiskyrus nuo civilizacijos, puodai ir keptuvės yra būtini stovyklavimo reikmenys. Jų skaičius ir dydžiai priklauso nuo vietos kiekio Jūsų automobilį, kartu atostogaujančių ar keliaujančių žmonių skaičiaus ir Jūsų gamybos poreikių. Vis dėlto, viena aišku - naudojant juos ant grilio ar laužo, tiek puodai, tiek keptuvės turi būti pagaminti iš ketaus. 

Tiek ketaus keptuvės, tiek puodai gali būti paties įvairiausio dydžio ir tipų. Keptuves galima rinktis nuo vos keliolikos iki keliasdešimties centimetrų diametro, vientisas arba padalintas į dvi ar net tris dalis. Tuo tarpu ketaus puodai gali būti mums įprasto, virtuvinio principo, gali būti kabinami ant rankenos virš laužavietės arba vadinamųjų kazanų tipo. Visų jų dydžiai gali siekti nuo kelių iki keliolikos litrų. Nuspręsti, kuris tinkamiausias Jums galite pasikonsultavę su ĮRANGA RESTORANAMS komanda.

Ketaus puodų ir keptuvių asortimentą galite matyti ČIA.

6) Gertuvė su vandens filtru

Keliaudami į gamtą, o ypač ten, kur vandens švaros klausimas kelia abejonių, su savimi turėti rekomenduojame ir gertuves su integruotu vandens filtru. Savo dydžiu ir funkcijomis jos atitinka mums visiems puikiai pažįstamus daugkartinius nešiojamus vandens buteliukus, vienintelis skirtumas - jų viršuje įsitaisęs filtravimo mechanizmas. 

7) Kiti smulkūs reikmenys


Aukščiau minėtieji įrenginiai ir reikmenys pasitarnaus beveik visų kelionių automobiliu į gamtą metu, tačiau likusysis maisto gamybos inventorius jau priklausys nuo Jūsų kelionės specifikos. RZGroup.lt Tour Africa komandai į dviejų savaičių ralį NISSAN PATROL automobiliu patarėme įsidėti ir:

Kelioninė maisto gamybos įrangą sukomplektuos ĮRANGA RESTORANAMS

Turite daugiau klausimų? Susisiekite su ĮRANGA RESTORANAMS komanda. Patarsime ir padėsime sukomplektuoti individualiai Jūsų poreikius atitinkančią kelioninę maisto gamybos įrangą ir reikmenis. Mūsų kontaktus rasite ČIA, o apžiūrėti ir išbandyti dominančius produktus galite adresu Veiverių g. 153, Kaunas.

Daugiau naudingų patarimų ar specialių akcijų rasite mūsų: