Tinklaraštis

Kavos aparatai - kaip juos tinkamai valyti?

Kavos aparatai - kaip juos tinkamai valyti?

Gurkštelite mėgstamos kavos, tačiau vietoje norimo skonio pajuntate kartumą ir degėsių poskonį? Susidurti su šia problema galite dėl ilgai nevalyto kavos aparato. Dėl kavoje esančių aliejų ilgainiui kavos aparatai apsiteršia ir reaguodami su kava sugadina jos skonį.

Norėdami, jog nesusidurtumėte su šia problema, dalinamės patarimais, ką reikia žinoti valant automatinį ir pusiau automatinį kavos aparatus.

Pusiau automatinio kavos aparato valymas

Pusiau automatiniai kavos aparatai įprastai naudojami profesionaliose kavinėse arba namų virtuvėse. Jei įrenginį naudojate profesionaliai, jį valyti būtina kiekvienos darbo dienos pabaigoje, kadangi dėl didelių kavos gamybos tempų kavos aparatas sparčiai užsiteršia.

Pusiau automatinio kavos aparato valymo žingsniai:

1) Specialiu šepetėliu išvalykite kavos aparato bazę, kad joje nesikauptų kavos likučiai.

2) Ant portrafiltro uždėkite vandens nepraleidžiantį sietelį ir kartu su valymo tablete jį įstatykite į bazę.

3) Įjunkite kavos aparato valymosi rėžimą.

3) Kol valosi kavos aparato vidus, nuvalykite jo išorę. Išskirtinį dėmesį skirkite pieno putos plakikliui.

4) Pasibaigus automatiniam aparato valymuisi, išimkite portrafiltrus iš aparato ir kruopščiai juos nuvalykite naudodami specialų šepetėlį arba kempinėlę.

Automatinio kavos aparato valymas

Paprastai automatiniuose kavos aparatuose yra integruotos automatinės valymosi sistemos. Visgi, norint, jog kavos aparatas tarnautų ilgiau, o ruošiama kava būtų puikaus skonio, svarbu atkreipti dėmesį į keletą aparato priežiūros aspektų:

1) Kiekvieną dieną išardykite pieno sistemą ir ją praplaukite.

2) Bent kartą per mėnesį išimkite kavos virimo mechanizmą ir jį nuplaukite po tekančiu vandeniu. Prieš išimant šį mechanizmą, nepamirškite išjungti kavos aparato iš elektros lizdo!

Tiesa, atkreipkite dėmesį, jog kiekvienas kavos aparatas šiek tiek skiriasi savo ypatybėmis, todėl valant įrenginį pirmąjį kartą primygtinai rekomenduojame įdėmiai perskaityti kavos aparato valymo instrukciją.

Kavos aparatai iš ĮRANGA RESTORNAMS asortimento

Ieškote kokybiško kavos aparato restoranui, kavinei, o gal namų virtuvei? Susisiekite su ĮRANGA RESTORANAMS komanda! Atsakysime į visus jums kylančius klausimus, įvertinsime jūsų poreikius ir pateiksime išskirtinai jums tinkantį pasiūlymą. Esant poreikiui – kartu su lizingo sąlygomis.

Daugiau naudingų patarimų ar specialių akcijų rasite mūsų: