Tinklaraštis

Kavinių įranga: 7 prietaisai, apie kuriuos turite pagalvoti

Kavinių įranga: 7 prietaisai, apie kuriuos turite pagalvoti

Kava - neatsiejama daugelio mūsų gyvenimo dalis. Atitinkamai, natūralu, jog vis daugiau žmonių ima vertinti kavos kokybę bei domisi šio gėrimo paruošimo ypatybėmis. Tad šiandien, norint savo klientus nustebinti aukštos kokybės, aromatingu kavos puodeliu, tampa svarbu pasirūpinti ne tik kokybiškomis kavos pupelėmis, bet ir profesionalia kavinių įranga.

Puikiai žinome, jog kavinių įrangos atrankos procesas gali sukelti daug nežinomybės, todėl siekiant palengvinti jį, ĮRANGA RESTORANAMS komanda dalinasi 7 kiekvienoje kavinėje būtinais prietaisais ir jų atrankos kriterijais.

1) Kavos aparatas

Kavos aparatas – vienas svarbiausių įrenginių kavinėje, nuo kurio ypatybių priklauso darbo našumas, kavos skonis ir aromatas. Profesionaliai kavą gaminančiose įstaigoje įprastai naudojami pusiau automatiniai kavos aparatai, kuriuos renkantis svarbu įvertinti įrenginio galingumą, dydį, grupių dydį ir pompos rūšį.

ĮRANGA RESTORANAMS kavos aparatų asortimentą rasite ČIA.

2) Kavamalė

Profesionali kavamalė arba kavos malūnas greitai ir tolygiai sumals kavą, todėl kavos pupelės atskleis geriausias savo savybes. Renkantis kavamalę svarbu įvertinti įrenginio talpą, girnų sukimosi greitį, našumą bei rupumo reguliavimo galimybes.

ĮRANGA RESTORANAMS kavamalių asortimentą rasite ČIA.

3) Tamperis

Be tinkamo kavos suspaudimo kava gali sudegti, tapti per karti arba per rūgšti. Dėl šios priežasties kiekvienai profesionaliai kavinei būtina pasirūpinti tinkamu kavos grūstuvu. Kavos gamybos specialistai rekomenduoja rinktis tamperius su nerūdijančio plieno pagrindu, kadangi ši medžiaga padeda tolygiausiai suspausti kavą.

ĮRANGA RESTORANAMS tamperių asortimentą rasite ČIA.

4) Ąsotis pieno putai plakti

Jei klientus norite džiuginti įstabiais piešiniais ir pieno puta, tuomet neišsisuksite be baristos ąsotėlio pienui plakti. Rinkdamiesi šį įrankį, dėmesį atkreipkite į medžiagą iš kurios pagamintas ąsotėlis, jo dydį, svorį, snapelio išlenkimą. Šiandien rinkoje populiariausiais laikomi nerūdijančio plieno ąsočiai, kadangi jie patvarūs, lengvai valomu ir nerūdija.

ĮRANGA RESTORANAMS ąsočių pienui plakti asortimentą rasite ČIA.

5) Indas kavos likučiams iškratyti

Šis kompaktiškas įrankis užtikrins efektyvų ir greitą kavos tirščių pašalinimą iš portafiltro bei padės palaikyti švarą kavinėje. Ieškodami tinkamo indo kavos likučiams iškratyti, įvertinkite jo dydį, medžiagą iš kurios jis pagamintas bei ar jį galima plauti indaplovėje.

ĮRANGA RESTORANAMS indų kavos likučiams iškratyti asortimentą rasite ČIA.

6) Termometras pienui

Norint tinkamai išplakti pieną ir paruošti skanius latte arba cappuccino gėrimus pieno temperatūra turi siekti 60-65 laipsnius. Pernelyg šaltas arba perkaitintas pienas neigiamai veikia kavos skonį, todėl pradedantiesiems baristoms, ruošiant kavą, rekomenduojame naudoti specialius pieno temperatūrai matuoti skirtus termometrus.

ĮRANGA RESTORANAMS termometrų pienui asortimentą rasite ČIA.

7) Puodeliai kavai

Indai, į kuriuos pilate kavą taip pat lemia kliento pasitenkinimą šiuo gėrimu. Dėl šios priežasties ypač svarbu išsirinkti jūsų kavinės stilistiką atitinkančius, patogaus dizaino puodelius, kurie užtikrins, jog kavinės lankytojai mėgausis ne tik kava, bet ir kavos gėrimo procesu.

ĮRANGA RESTORANAMS puodelių asortimentą rasite ČIA.

Kavinių įranga iš ĮRANGA RESTORNAMS asortimento

Turite klausimų, susijusių su kavinių įranga? Susisiekite su ĮRANGA RESTORANAMS komanda. Atsakysime į visus jums kylančius klausimus, įvertinsime jūsų patalpas bei įstaigos poreikius ir pateiksime išskirtinai jūsų poreikius atitinkančius gamybinius sprendimus.

Daugiau naudingų patarimų ar specialių akcijų rasite mūsų: