Tinklaraštis

ĮRANGA RESTORANAMS - tarp 7 proc. geriausių šalies verslo organizacijų

ĮRANGA RESTORANAMS - tarp 7 proc. geriausių šalies verslo organizacijų

ĮRANGA RESTORANAMS - TOP įmonė! Tarp 7 proc. geriausių šalies verslo organizacijų! Tokiu skambiu apibūdinimu mūsų praėjusių metų darbą įvertino REKVIZITAI.LT komanda. Šis sertifikatas ne tik išskiria Įranga restoranams iš dešimčių tūkstančių šalies įmonių, bet ir liudija mūsų finansinį stabilumą bei patikimumą JŪSŲ verslui. Nuoširdžiai džiaugiamės reikšmingu įvertinimu ir Jūsų pasitikėjimu. Tai mūsų motyvacija tobulėti, pristatyti vis naujus, inovatyvius, geriausiai Jūsų verslo poreikius atliepiančius sprendimus. KASDIEN!

AČIŪ, mieli ĮRANGA RESTORANAMS klientai. ❤️

REKVIZITAI.LT TOP įmonių atrankos kriterijai

TOP įmones REKVIZITAI.LT atrenka analizuodami verslo organizacijų stabilumą, finansinius rodiklius bei augimą. Tarp TOP įmonių gali patekti tik 7 proc. visų šalies įmonių, kurių šiandien Lietuvoje skaičiuojama dešimtimis tūkstančių. 

Įvertinimą gauna tik toks įmonės, kurios atitinka žemiau pateikiamus REKVIZITAI.LT kriterijus:

Įmonės, įkurtos prieš du ar daugiau metų, laiku teikiančios finansines ataskaitas, kurių apyvarta (pajamos) per paskutinius du metus augo, buvo stabilios ar pastebimai nemažėjo, darbuotojų skaičiaus vidurkis buvo stabilus arba augo, įmonės nebuvo įtrauktos į įvairių skolininkų ir įsipareigojimų vykdymo registrų sąrašus, paskutinius metus neturėjo reikšmingų ar ilgalaikių skolų Sodrai. Vertinamas ir vidutinis atlyginimas mokamas darbuotojams, kuris per pirmąjį 2019 pusmetį buvo didesnis nei 760 Eur.

Plačiau - REKVIZITAI.LT vaizdo įraše:


Šis įvertinimas įrodo, kad ĮRANGA RESTORANAMS yra ne tik stabili ir auganti įmonė, bet ir patikima partnerė Jūsų verslui. Reprezentuojame skaidrų ir atsakingą verslą, gebame įgyvendinti savo įsipareigojimus ir atliepti rinkos poreikius.

Moderniausia ir Jūsų poreikiams pritaikyta ĮRANGA RESTORANAMS

Ieškote modernių, efektyvių ir našių įrangos bei reikmenų sprendimų savo maitinimo įstaigai? Susisiekite su ĮRANGA RESTORANAMS komanda! Išklausę Jūsų poreikius ir galimybes, parengsime specialiai Jūsų maitinimo įstaigai pritaikytą  komercinį pasiūlymą. Pasirinktą įrangą sumontuosime, apmokysime ir iškilus klausimams - aptarnausime!

Mūsų kontaktus rasite ČIA, o gyvai mus aplankyti galite adresu Veiverių g. 153, Kaunas.

Daugiau naudingų patarimų ar specialių akcijų rasite mūsų: