Tinklaraštis

ĮRANGA RESTORANAMS parduotuvė Kaune duris atvers jau gegužę

ĮRANGA RESTORANAMS parduotuvė Kaune duris atvers jau gegužę

Nuolat stebime Jūsų poreikius ir matome, kad renkantis profesionalią įrangą savo įstaigai, Jums svarbu apžiūrėti, išbandyti ir gyvai įvertinti galimus pasirinkimo variantus. Dėl šios priežasties, žengiame reikšmingą žingsnį į priekį ir GEGUŽĖS 2-ąją Jums, mielieji klientai, duris atveria pirmoji ĮRANGA RESTORANAMS parduotuvė.

Nuo gegužės su mūsų asortimentu gyvai galėsite susipažinti Kaune, Aleksote, Veiverių g. 153 įsikūrusiame naujajame verslo centre (prieš MAXIMA BAZĘ). Čia Jūsų lauks ne tik parduotuvė, bet ir DEMO virtuvė, kurioje iš karto galėsime išbandyti įrangos veikimą. Taip pat - pakviesti Jus į aktualius seminarus ir edukacinius gamybos susitikimus. 

ĮRANGA RESTORANAMS parduotuvės atidarymo programa

Parduotuvė duris atveria GEGUŽĖS 2 dieną, ketvirtadienį, 9 val. Jūsų lauksime visą darbo dieną, tačiau ypatingai - nuo 15 val. Tuo metu žinomi Lietuvos BBQ meistrai grilins savo kulinarinius šedevrus. Taip pat kartu galėsime pakelti šampano taurę, pasimėgauti gardžiais garsių Kauno šefų užkandžiai ir desertais.

ĮRANGA RESTORANAMS parduotuvė ir jos asortimentas

Naujojoje parduotuvėje lankytojų lauks visas profesionaliai virtuvei reikalingas inventorius - nuo šakutės iki konvekcinės krosnies. Asortimentas bus nuolat pildomas, o neradus Jums tinkamų sprendimų - juos pristatysime pagal individualų užsakymą. Tiesa, daug naudingų reikmenų savo namų virtuvėms ras ir ne profesionalai.

Su ĮRANGA RESTORANAMS tiekėjais ir jų asortimentu galite susipažinti ČIA.

ĮRANGA RESTORANAMS parduotuvės darbo laikas

Pirmadieniais-penktadieniais, nuo 9 iki 18 val.

Parduotuvės lentynos sparčiai pildosi - susitinkame GEGUŽĖS 2 dieną!