Tinklaraštis

Įranga barui: 9 prietaisai, apie kuriuos turite pagalvoti

Įranga barui: 9 prietaisai, apie kuriuos turite pagalvoti

Dydžiu, našumu bei galingumu tinkamai parinkta įranga viešojo maitinimo įstaigos virtuvėje užtikrina greitesnį, kokybiškesnį, o kartu - ir taupesnį darbą. Tiesa, kalbant apie baro zoną, vien efektyvumo ir našumo kriterijų nepakanka. Atsižvelgiant į tai, jog baras yra lankytojams visada atvira įstaigos erdvė, svarbiais tampa ir įrenginių išvaizdos bei garso parametrai. Siekiant palengvinti prietaisų bei reikmenų atrankos procesus, ĮRANGA RESTORANAMS dalinasi patarimais apie tai, kaip pasirinkti svarbiausią įrangą barui. Iš viso - net 9 svarbiausių prietaisų apžvalga!

1) Baro trintuvas

Baro trintuvas, dar vadinamas blenderiu, yra universalus įrenginys, tinkantis bet kokio tipo barui. Pasirinkus universalaus galingumo prietaisą, jis padės paruošti kokteilius, įvairius desertus, sriubas, padažus ar net sutrinti ledą. Žinoma, renkantis šį prietaisą reikėtų atkreipti dėmesį į baro darbo specifiką. Jei kasdien pagaminate daug įvairių kokteilių ar glotnučių, tuomet rekomenduojame rinktis galingesnį įrenginį – nuo 220 iki 230V galios. Taip pat ieškokite įrenginių, kuriuose yra įmontuota apsauga nuo perkaitimo ir per didelės apkrovos. Na, o siekiant išvengti nemalonaus smulkinamų produktų garso, baro erdvėje rekomenduojame rinktis prietaisus su specialiu tylos gaubtu.

ĮRANGA RESTORANAMS baro trintuvų asortimentą rasite ČIA.

2) Sulčiaspaudė

Barams, norintiems prisitaikyti prie sveikatingumo tendencijų, būtina pasirūpinti įstaigos tikslinių lankytojų poreikius atitinkančia sulčiaspaude. Rinkoje yra išskiriamos dviejų rūšių sulčiaspaudės – skirtos citrusiniams vaisiams bei universalios, skirtingų rūšių vaisiams bei daržovėms. Žinoma, populiariausios yra apelsinų sultys, tačiau, jei nenorite apsiriboti vien jomis, rekomenduojame rinktis universalius poreikius atitinkančius prietaisus. 

ĮRANGA RESTORANAMS kebabų sulčiaspaudžių asortimentą rasite ČIA.

3) Kavos aparatas

Renkantis kavos aparatą svarbu įvertinti, kiek dėmesio ir laiko galite skirti šio gėrimo paruošimui. Jei kavos gamybai neturite galimybės skirti daug žmogiškųjų išteklių bei norite, jog kavos aparatas užimtų kuo mažiau vietos, tuomet rekomenduojame rinktis automatinį aparatą. Pirkdami šį įrenginį įsitinkinkite, jog kartu yra įmontuota kavamalė ir automatinė pieno putos sistema.

Jei kavą siekiate gaminti profesionaliai, jums reikės profesionalaus kavos aparato su nerūdijančio plieno garo rankenėle. Priklausomai nuo savo galimybių –  kiek vietos galite skirti kavos aparatui ir kiek vidutiniškai kavos puodelių pagaminate per dieną, nuspręskite kelių grupių aparato jums gali prireikti.

ĮRANGA RESTORANAMS kavos aparatų asortimentą rasite ČIA.

4) Kavamalė

Jei nusprendėte pirkti profesionalų kavos aparatą, tuomet neapsieisite ir be profesionalaus kavos malūno. Renkantis kavamalę rekomenduojame dėmesį atkreipti į kelis pagrindinius aspektus – įrenginio konteinerio talpą bei kavamalės našumą.

Atitinkamai, nepamirškite, jog kavos malūną būtina sukalibruoti pagal kavos aparatą. Taip savo klientams visuomet galėsite pateikti aukščiausios kokybė kavą.

ĮRANGA RESTORANAMS kavamalių asortimentą rasite ČIA.

5) Ledo generatorius

Komercinis ledo generatorius užtikrina, jog klientams visuomet galėsite pateikti švarų ir šviežiai užšaldytą ledą. Taip pat, tokiu būdu ne tik sutaupysite, bet ir visada būsite ramūs, jog ledo bare niekada nepritruks.

Renkantis prietaisą apsvarstykite savo pajėgumus - kiek ledo sunaudojate vieno vakaro metu. Tai padės nuspręsti kokio dydžio generatoriaus jūsų barui gali prireikti. Taip pat įsitikinkite, ar įrenginį galėsite prijungti prie vandentiekio ir kanalizacijos. Jei prieigos prie šių sistemų neturite rinkitės užpilamojo tipo ledo generatorių. Tiesa, šių generatorių našumas kiek žemesnis.

ĮRANGA RESTORANAMS ledo generatorių asortimentą rasite ČIA.

6) Poliravimo mašina

Garantuojame, jog net menkiausias nešvarumas ant stiklinės ar įrankių jūsų bare tikrai nepraslys pro kliento akis. Dėl šios priežasties, norint užtikrinti tobulą indų švarą ir pagreitinti darbo procesus, rekomenduojame pasirūpinti poliravimo mašina. ĮRANGA RESTORANAMS asortimente galite rasti dviejų tipų poliravimo mašinas – įrankių ir stiklo.

ĮRANGA RESTORANAMS poliravimo mašinų asortimentą rasite ČIA.

7) Baro šaldytuvas

Dar vienas būtinas įrenginys kiekviename bare – baro šaldytuvas. Renkantis baro šaldytuvą, pirmiausia turėtumėte apsvarstyti įstaigos pajėgumus – kiek vietos šaldytuvui galite skirti bei ką planuojate jame laikyti. Pavyzdžiui, jei bare prekiausite vynu, teks pasirūpinti specialiu vyno šaldytu, kadangi įprasto šaldytuvo temperatūra vynui bus per žema.

ĮRANGA RESTORANAMS baro šaldytuvų asortimentą rasite ČIA.

8) Pobarinės indaplovės

Siekiant greitesnio ir efektyvesnio darbo, taip pat reikėtų pasirūpinti pobarine indaplove. Šis įrenginys paprastai statomas baro erdvėje, todėl darbuotojai gali daug greičiau pasirūpinti švariais puodeliais ar stiklinėmis. 

Renkantis indaplovę reikėtų atkreipti dėmesį į įvairius parametrus – dydį, našumą, ar riebalų pompa bus pajėgi išstumti susikaupusius nešvarumus. Taip pat rekomenduojame ieškoti indaplovės su nerūdijančio plieno sparnuotėmis ir presuoto plieno plovimo kamera. Taip išvengsite korozijos bei rūdijimo rizikos.

ĮRANGA RESTORANAMS pobarinių indaplovių asortimentą rasite ČIA.

9) Smulkusis baro inventorius

Žinoma, nereikėtų pamiršti ir smulkiojo baro inventoriaus svarbos. Įvertinę savo įstaigos meniu, turėtumėte pagalvoti apie kokteilių plaktuvus, baro sifonus, dozatorius, koštuvus, baro šaukštus ir kitas smulkiąsias baro inventoriaus dalis. Šie iš maži elementai padės užtikrinti, jog bare visuomet patieksite aukščiausios kokybės kokteilius ir kitus gėrimus.

ĮRANGA RESTORANAMS smulkiojo baro inventoriaus asortimentą rasite ČIA.                                                                            

Įranga barui iš ĮRANGA RESTORNAMS asortimento

Turite klausimų, susijusių su įranga barui? Susisiekite su ĮRANGA RESTORANAMS komanda. Atsakysime į visus jums kylančius klausimus, įvertinsime jūsų patalpas bei įstaigos poreikius ir pateiksime išskirtinai jūsų poreikius atitinkančius gamybinius sprendimus.

Daugiau naudingų patarimų ar specialių akcijų rasite mūsų: