Tinklaraštis

Indukcinės viryklės pasirinkimo gidas

Indukcinės viryklės pasirinkimo gidas

Indukcinės viryklės – vienas pažangiausių ir inovatyviausių virtuvės technikos atradimų, leidžiantis maistą gaminti greičiau, saugiau bei ekonomiškiau. Tiesa, šie įrenginiai vis dar apipinti įvairiais mitais ir stereotipais. Todėl šiandien ĮRANGA RESTORANAMS komanda pasirengusi papasakoti apie indukcines virykles ir į ką būtina atsižvelgti jas renkantis.

Veikimo principas

Pagrindinė indukcinės viryklės ypatybė – magneto trauka paremtas veikimo principas. Nors iš pažiūros šios viryklės visiškai nesiskiria nuo elektrinių, tačiau po jų paviršiumi montuojami ne kaitinimo elementai, o indukcinės ritės, sukuriančios magnetinį lauką tarp savęs ir indo, kuriame gaminamas maistas. Dėl šios priežasties, įjungus indukcinę viryklę, kaista ne kaitlentės paviršius, o tik puodo arba keptuvės dugnas.

Indukcinių viryklių privalumai ir trūkumai

 • ·     Ekonomiškumas. Pagrindinis indukcinės viryklės pranašumas yra energijos efektyvumas. Visų pirma, šio tipo viryklės įšyla vos per akimirką. Antra, įjungus viryklę, kaitinamas ne visas kaitlentės paviršius, o tik vieta po indu.
 • ·      Sutrumpėjęs gaminimo laikas. Pastebėta, jog litras šalto vandens ant indukcinės viryklės užverda per 3 minutes. Tuo tarpu verdant vandenį ant elektrinės arba dujinės viryklės šis procesas trunka dvigubai arba trigubai ilgiau. Atitinkamai indukcinės kaitlentės pasižymi greitu temperatūrų reguliavimu bei užtikrina tolygų karščio pasiskirstymą, dėl ko maistas pagaminamas kokybiškiau, rečiau perverda ir prikepa.
 • ·        Saugumas. Lyginant su kitomis viryklėmis, indukcinės viryklės pasižymi maksimaliu saugumu – kaisti jos pradeda tik ant paviršiaus uždėjus puodą arba keptuvę, o juos nuėmus greitai atvėsta.
 • ·        Paprasta priežiūra. Indukcinės viryklės priežiūrai pakanka paprastos šluostės, kadangi dėka indukcinės technologijos iš puodo išbėgęs vanduo neprikepa prie viryklės paviršiaus.
 • ·        Kaina. Lyginat su elektrinėmis arba dujinėmis viryklėmis, indukcinių kaitlenčių kaina yra aukštesnė.
 • ·        Speciali įranga. Indukcinėms viryklėms tinka tik specialūs puodai – pažymėti „spiralės“ formos ženklu.

Į ką atkreipti dėmesį renkantis indukcinę viryklę?

 • ·        Galią.
 • ·        Temperatūros diapazoną.
 • ·        Temperatūros reguliavimo dažnį.
 • ·        Indukcinės viryklės dydį.
 • ·        Elektros sąnaudas (tiek darbo, tiek budėjimo rėžimu).  
 • ·        Papildomas funkcijas – užraktą nuo atsitiktinio įkaitimo, „Hob2Hood“ technologiją, „spill-proof“ technologiją, likutinio karščio indikatorių.
 • ·        Kainą.

Renkantis indukcinę viryklę, visų pirma, įvertinkite kavinės, restorano ar kitos maitinimo įstaigos poreikius ir galimybes. Apgalvokite, kiek maisto kasdien tenka pagaminti, kokie klientų srautai aplanko jūsų įstaigą, kiek vietos savo virtuvėje galite skirti indukcinei viryklei bei koks yra viryklės biudžetas.

Indukcinės viryklės iš ĮRANGA RESTORNAMS asortimento

Ieškote kokybiškos indukcinės viryklės restoranui, kavinei, o gal namų virtuvei? Susisiekite su ĮRANGA RESTORANAMS komanda! Atsakysime į visus jums kylančius klausimus, įvertinsime jūsų poreikius ir pateiksime išskirtinai jums tinkantį pasiūlymą. Esant poreikiui – kartu su lizingo sąlygomis.

Daugiau naudingų patarimų ar specialių akcijų rasite mūsų: