Tinklaraštis

Indai JOS TEN BERG: aukštos kokybės asortimentas tobulam patiekalų pateikimui

Indai JOS TEN BERG: aukštos kokybės asortimentas tobulam patiekalų pateikimui

JOS TEN BERG - tai Europos HoReCa sektoriuje puikiai žinomas ir mylimas indų gamintojas, mums siūlantis produktus, išsiskiriančius asortimento gausa, savo išvaizda ir dizainu, medžiagomis, puikiu kainos ir kokybės santykiu. ĮRANGA RESTORANAMS parduotuvėje tvirtai įsitvirtinę olandų gamintojo indai bus akcentas, tobulai užbaigsiantis Jūsų gardžių patiekalų, desertų, kokteilių ar gėrimų pateikimą. 

Indai JOS TEN BERG - grožis, kaina ir kokybė

Dalijamės 5 pagrindinėmis - mūsų parduotuvėje populiariausiomis ir rinkoje išsiskiriančiomis - JOS TEN BERG gaminių kategorijomis! 

1) Lėkštės

Akmens masės, porceliano, su raštais, klasikiniai ar žaismingai spalvoti. JOS TEN BERG pasiūloje - daugiau nei 30 skirtingų lėkščių serijų! O puikiausia tai, jog visos jos išsiskiria aukšta kokybe, stilingu dizainu ir rinkoje tikrai konkurencinga kaina.

 


Aplankykite mūsų parduotuvę Aleksote, adresu Veiverių g. 153 (Kaunas) ir įsitikinkite tuo patys!

2) Įrankiai

Kaip ir aukščiau minėtųjų lėkščių atveju, JOS TEN BERG mums siūlo visą paletę restoranų verslui svarbių įrankių - nuo klasikinių nerūdijančio plieno iki ergonomiškų ir saugių vaikams, specialiai picerijoms ar išskirtinai steikams sukurtų linijų. Visi jie pasižymintys ilgaamžiškumu, elegancija ir geru kainos bei kokybės santykiu.

JOS TEN BERG stalo įrankius apžiūrėti ir įsigyti galite mūsų parduotuvėje Aleksote arba internetu, spustelėję ČIA.

3) Moduliniai melamino stalo indai

JOS TEN BERG dėka ĮRANGA RESTORANAMS parduotuvėje rasite stilingą ir modernią stalo koncepciją atitinkančius modulinius melamino indus CUBE. Serija sudaryta iš 3 skirtingų spalvų - juodos, šampano ir pilkos. Kiekviena spalvinė gama turi netoli dešimties skirtingo aukščio ir pločio indelių, galimų komplektuoti vieną į kitą, vieną greta kito ar visai atskirai.

Nepaisant melamino patvarumo ir lengvos priežiūros, šių indų išskirtinumas - galimybė kaskart sukurti vis naują serviruojamo stalo įvaizdį. Kaip sako pats gamintojas, think outside the CUBE!


CUBE melamino stalo indų asortimentą apžiūrėti ir įsigyti gyvai galite mūsų parduotuvėje Aleksote arba internetu, spustelėję ČIA.

4) Dvigubo stiklo puodeliai

Prieš keletą metų rinkoje iškilę dvigubo stiklo puodeliai čia įsitvirtino tvirtai ir ilgam! JOS TEN BERG ir ĮRANGA RESTORANAMS Jums siūlo trijų skirtingų dydžių - espresso, cappuccino ir latte machiato - puodelius už rinkoje neabejotinai išskirtinę kainą, prasidedančią nuo 3,18 Eur.  


Puodelius apžiūrėti ir įsigyti gyvai galite mūsų parduotuvėje Aleksote arba internetu, spustelėję ČIA.

5) Termosai

Arbatos ir kavos termosus darbe naudojantis personalas žino, koks iššūkis yra jų plovimas. Dėl įprastai siauro kaklelio pašalinti nešvarumus ir kalkes yra nepaprastai sunku - tiek rankomis, tiek indaplovėje. Tačiau situacija keičiasi su gamintojo JOS TEN BERG stalo termosais EASY CLEAN.

Dėl rinkoje išskirtinai plataus kaklelio jų plovimas bus itin paprastas, o nerūdijančio plieno, karštį išlaikantis korpusas ir jam atspari plastikinė rankena užtikrins reikmenų ilgaamžiškumą, patvarumą ir puikią išvaizdą. 


Termosus apžiūrėti ir įsigyti galite mūsų parduotuvėje Aleksote arba internetu, spustelėję ČIA.

Indai Jūsų restoranui

Ieškote geriausio indų pasiūlymo, atitinkančio būtent Jūsų restorano meniu? Susisiekite su ĮRANGA RESTORANAMS komanda. Atrinksime ir pasiūlysime Jūsų poreikius bei biudžetą atitinkančius pasaulyje pripažintų gamintojų produktus.

Mūsų kontaktus rasite ČIA.