Tinklaraštis

Daržovių pjaustyklės: 6 dalykai, kuriuos svarbu įvertinti renktantis įrenginį

Daržovių pjaustyklės: 6 dalykai, kuriuos svarbu įvertinti renktantis įrenginį
Jei dirbate restorane, kavinėje ar kitoje maitinimo įstaigoje, tikrai žinote, jog daržovių pjaustymas ir apdorojimas atima reikšmingą virtuvės personalo laiko dalį. Norint sutaupyti laiko ir optimizuoti maisto gamybos procesus, ĮRANGA RESTORANAMS komanda rekomenduoja pagalvoti apie daržovių pjaustyklės įsigijimą.

Na, o kad įrenginio pasirinkimas atneštų kuo mažesnį galvos skausmą, dalinamės 6 punktais, apie kuriuos turėtumėte pagalvoti rinkdamiesi daržovių pjaustyklę.

DARŽOVIŲ PJAUSTYKLIŲ ASORTIMENTĄ RASITE ČIA.


1) Našumas


Labai svarbus aspektas – daržovių pjaustyklės našumas. Dirbantiems profesionaliose virtuvėse vertėtų rinktis daržovių pjaustykles, kurių našumas svyruoja nuo 150 iki 650 kg/val. Jei daržoves pjaustote neperstojamai, pirmenybę teikite galingesniam įrenginiui. O jei jūsų įstaigoje daržovių apdirbimo apimtys nėra ypatingai didelės – puikiai tiks ir mažiau našus įrenginys.

2) Pjaustyklės angos


Rinkdamiesi profesionalų smulkintuvą apmąstykite, kokias daržoves ir vaisius ketinate pjaustyti. Jei tai bus didelės daržovės, pavyzdžiui, kopūstai, patikrinkite, ar įrenginyje yra talpa su anga didelėms daržovėms. Atitinkamai, jei dažniau apdorojate pailgas daržoves – morkas, agurkus ir pan., atkeipkite dėmesį, ar pjaustyklėje įmontuota maža anga ilgoms daržovėms įdėti.

3) Pjaustymo diskai


Viena daržovių pjaustyklė gali atlikti platų darbų spektrą, tačiau tam prireiks – skirtingų pjaustymo diskų. Naudojant įvairius diskus, daržoves galite tarkuoti, pjaustyti kubeliais, griežinėliais, šiaudeliais ar kitomis formomis. Tad, rinkdamiesi pjaustyklę, būtinai atkreipkite dėmesį, kokie pjaustymo diskai yra įrenginio komplektacijoje.

4) Įrenginio korpusas


Pirmenybę teikti rekomenduojama pjaustyklėms, pagamintoms iš nerūdijančio plieno arba aliuminio. Šios medžiagos yra patvarios ir atsparios korozijai, todėl iš jų pagaminti prietaisai kokybiškai tarnauja ilgiau.

5) Saugumas


Dar vienas elementas, kurį svarbu įvertinti – saugumas. Šiuolaikinės pjaustyklės gaminamos su moderniomis saugos sistemomis. Tai gali būti sraigtas, fiksuojantis pjaustyklės dangtį, elektromagnetiniai davikliai, kurių dėka pakėlus dangtį pjaustyklė išsijungia, ar kiti mechanizmai.

6) Priežiūra


Rinkdamiesi pjaustyklę, taip pat paklauskite savęs – ar įrenginį bus lengva prižiūrėti ir valyti? Nepamiršite, jog prietaisą būtina išardyti ir valyti kiekvieną kartą baigus darbus, todėl, jei yra galimybė, rinkitės mažiau smulkių detalių turinčias pjaustykles.

Profesionalios daržovių pjaustyklės – ĮRANGA RESTORANAMS parduotuvėje


Ieškote kokybiškų ir profesionalių daržovių pjaustyklių? Susisiekite su ĮRANGA RESTORANAMS komanda. Atsakysime į visus jums kylančius klausimus, įvertinsime jūsų poreikius ir pateiksime išskirtinai jums tinkančių sprendimų pasiūlymą.

DARŽOVIŲ PJAUSTYKLIŲ ASORTIMENTĄ RASITE ČIA.


Daugiau naudingų patarimų ar specialių akcijų rasite mūsų: