Tinklaraštis

6 dažniausios klaidos renkantis profesionalią virtuvės įrangą

6 dažniausios klaidos renkantis profesionalią virtuvės įrangą

Įgyvendindami jūsų ugdymo ar maitinimo įstaigų virtuvių projektus turime privilegiją betarpiškai pabendrauti ir išgirsti problemas, su kuriomis darbe susiduriate kasdien. Taip pat, susidaryti įspūdį kokias klaidas rinkdamiesi įrangą patys klientai praeityje darydavo dažniausiai. Tad, siekiant palengvinti naujos įrangos įsigijimo procesą, dalijamės 6 dažniausiai pirkimo ir projektavimo procese pasitaikančiomis klaidomis. Kviečiame susipažinti, o susipažinus prisiminti, kad geriausias būdas jų išvengti - nedvejoti ir prieš perkant visada pasikonsultuoti su šios srities profesionalais. 

#1 - Konvekcinė krosnis be konvekcinės funkcijų

Dažnai tenka girdėti, jog praeityje pirkdami konvekcinę krosnį klientai ją įsigijo tik su viena iš kepimo funkcijų. Ypač didele problema toks klaidingas sprendimas tampa šiandieninėms ugdymo įstaigoms, kuriose konvekcinės krosnys ypatingai reikalingos dėl virimo garuose funkcijų. Tad raginame prisiminti! Svarbiausios funkcijos kurių turite ieškoti pirkdami konvekcinę krosnį yra virimas garuose, kepimas su garais bei įprastas kepimas. Šios trys funkcijos konvekcinę krosnį paverčia pilnaverčiu, profesionaliu įrenginiu, leidžiančiu gaminti ne tik gardžius, bet ir sveikatai palankius patiekalus. Tuo tarpu likusios įrenginių savybės, tokios kaip automatinis plovimas, receptų programavimas, automatinis skydelis tėra darbą palengvinančios, pridėtinę vertę kuriančios įrenginio specifikacijos.

#2 - Neapskaičiuota įrenginių talpa 

Greitis ir laikas profesionalioje virtuvėje yra kritiškai svarbūs. Ypač, vienu metu atiduodant dešimtis ar net šimtus karštųjų patiekalų. Vis dėlto, labai dažnai sutinkama klaida - įsigyta maisto gamybos įranga neatitinkanti realių virtuvės pajėgumų. Pavyzdžiui, per mažos talpos konvekcinė krosnis ar viryklė. 

Ateityje įrenginius tik besirinksiantiems norime priminti, kad kiekvieno perkamo įrenginio talpa gali būti apskaičiuota ir įvertinta pagal preliminarius įstaigos pajėgumus. Nepirkite iš akies - apskaičiuokime kartu!

#3 - Virtuvės išplanavimo neatitinkantys įrenginiai

Pernelyg daug vietos užimantys arba nepatogiai virtuvėje išsidėstantys didieji gamybiniai įrenginiai yra nemažesnė problema nei per maža jų talpa. Siekiant sukurti sąlygas patogiam ir greitam darbui kiekvienas prietaisas turi nugulti į būtent jam pritaikytą vietą. Siekiant išvengti šios dažnai kartojamos klaidos, visus stambiuosius gamybinius, šaldymo bei plovimo įrenginius rinkitės vadovaudamiesi atidžiai parengtu virtuvės projektu. Dirbant svarbu net ir durelių atsidarymo kryptis ar ne ten išlindęs stalo kampas. Planuokite atsakingai!

#4 - Nesuderinti virtuvės pajėgumai ir įrenginių našumas

Po šiuo punktu patenka net dvi dažnai profesionalioje virtuvėje randamos problemos. Pirma, tai gamybos pajėgumų neatitinkantis, per mažas įrenginių našumas. Antra, gamybos pajėgumus viršijantis ir nereikalingus energijos resursus eikvojantis įrangos našumas. Siekiant išvengti trikdžių darbe ir užtikrinti minimalius energijos sunaudojimo kaštus, kiekvieno įrenginio darbinį našumą reikia derinti prie planuojamų virtuvės pajėgumų. Kaip? Susisiekus pasikonsultuoti su ĮRANGA RESTORANAMS komanda!

#5 - Brangu - tai kokybiška!

Tai ne tik nėra faktas, bet ir dažna netinkamų sprendimų priėmimo priežastis. Pirkite ne pagal kainą, o pagal savo darbinius poreikius! Renkantis įrangą reikšmę sudaro jos talpa, našumas, suderinamumas su jūsų poreikiais ir virtuvės išplanavimu. Kartais žemesne kaina išsiskiriantis, mažiau papildomų funkcijų turintis produktas gali būti kur kas kokybiškesnis, nei brangus ir su ilgu sąrašu integruotų technologijų, kurios realiame darbe jums net nėra svarbios. Tad rinkitės atsakingai! Ieškokite geriausio kainos ir kokybės santykio, įvertindami jo energinį taupumą ir tas funkcijas, kurios jūsų darbui yra TIKRAI svarbios ir reikalingos. 

#6 - Neįvertintos patalpų techninės ir inžinerinės galimybės

Energijos šaltinis, vandens spaudimas, elektros sistemos galingumas ir pajėgumas, vėdinimo galimybės. Svarbu prisiminti, kad profesionali įranga šiandien yra pajėgi prisitaikyti prie visų patalpų techninių specifikacijų, tačiau būtina prieš tai jas išsiaiškinti ir įrenginius rinktis pagal jas. Tad, siekdami išvengti papildomų problemų pajungiant ar poreikio keisti jau įsigytą įrangą, prieš pirkdami įsigilinkite ar jūsų patalpos pritaikytos pasirinktos įrangos pajungimui ir sklandžiam veikimui. 

Virtuvės įrangą rinkitės su ĮRANGA RESTORANAMS

Išvengti klaidų įgyvendinant didelius virtuvės modernizavimo projektus sunku, tačiau minimalizuoti jų skaičių tikrai galime. Ieškodami jūsų virtuvės poreikius geriausiai atitinkančios įrangos, nedvejokite ir susisiekite su ĮRANGA RESTORANAMS komanda. Patarsime ir padėsime išsirinkti individualiai jums tinkamiausius gamybinius, šaldymo bei plovimo įrenginius.

Susisiekite: 

  • el. paštu: uzsakymai@irangarestoranams.lt
  • telefonu: +37063099009.

Daugiau naudingų patarimų ar specialių akcijų rasite mūsų: