Tinklaraštis

5 svarbiausi prietaisai ir įranga kepykloms bei desertinėms

5 svarbiausi prietaisai ir įranga kepykloms bei desertinėms

Kasmet kepinių ir desertų gamybos standartai kyla į naujas aukštumas. Tobulėja gamybos technikos, atsiranda vis platesnis asortimentas gamybai skirtų produktų, o kartu ir specialiai kepiniams bei desertams kurti skirti prietaisai. Atitinkamai, šiandien rinkoje gausu skirtingą paskirtį atliekančių, itin pažangių, praktiškų ir naudingų, išskirtinai kepyklų sričiai skirtų įrenginių. Tiesa, kai kurie iš jų spėjo taip prigyti, kad be jų būtų sunku įsivaizduoti bet kurią modernią kepyklą ar desertinę. Būtent su jais šiandien ir norime supažindinti tuos, kurie dar tik ruošiasi įsirengti ar modernizuoti kepinių gamybos patalpas. 5 svarbiausi prietaisai ir įranga kepykloms!

1) Konditerinės kepimo krosnys

Konditerinės kepimo krosnys – tai specialiai įvairių kepinių gamybai pritaikyti įrenginiai, kurie užtikrina kokybišką ir greitą gaminio paruošimą. Dėl kepimo kameroje tolygiai cirkuliuojančio oro kepiniai neperdega ir iškepa tolygiai. ĮRANGA RESTORANAMS asortimente siūlome kompaktiškas, energijos taupymu ir lengvu valdymu pasižyminčias konditerines krosnis.

ĮRANGA RESTORANAMS konditerinių kepimo krosnių asortimentą rasite ČIA.

2) Tešlos maišyklės

Itin svarbus įrenginys, siekiant užtikrinti aukštos kokybės gaminių parengimą kepyklose ir desertinėse, yra tešlos maišyklės. Šio įrenginio dėka norima tešlos konsistencija išgaunama ne tik greitai, bet ir su minimaliomis personalo pastangomis.

Renkantis tešlos maišyklę, svarbu atkreipti dėmesį į jos tipą. Rinkoje pagal pasiūlą ir populiarumą išsiskiria dviejų rūšių maišyklės: planetarinės ir spiralinės. Pastarąsias rekomenduojame rinktis kepykloms, kurios gamina vien tešlos gaminius. Tuo tarpu specializuojantiems platesniame gamybos spektre patariame rinktis planetarines maišykles. Šios maišyklės pasižymi didesniu universalumu, o jų dėka galėsite gaminti ne tik tešlą, bet ir kremus, glazūras bei įvairius padažus.

ĮRANGA RESTORANAMS tešlos maišyklių asortimentą rasite ČIA.

3) Tešlos kildinimo kameros

Kepyklų darbuotojai sutiks, jog tešlos kildinimas yra bene labiausiai varginantis ir daugiausiai laiko atimantis procesas. Į pagalbą modernioje virtuvėje ateina tešlos kildinimo kameros! Dėl integruoto  termostato temperatūrai reguliuoti ir drėkinimo garais funkcijos šviežia tešla kepimui bus paruošta itin greitai ir lengvai.

Rinkdamiesi tešlos kildinimo kamerą, atkreipkite dėmesį į jos dydį ir virtuvės išplanavimą. Jei virtuvėje neturite daug laisvos vietos, kamerą galite naudoti ir kaip stovą konvekcinei krosniai.

ĮRANGA RESTORANAMS tešlos kildinimo kamerų asortimentą rasite ČIA.

4) Tešlos kočiojimo mašinos

Ne mažiau svarbus įrenginys profesionalioje kepykloje arba desertinėje yra tešlos kočiojimo mašina. Šis prietaisas užtikrina, jog tešla visuomet bus išminkyta reikiamu storiu bei dydžiu. Renkantis tešlos minkymo mašiną, svarbu atkreipti dėmesį į minkymo sparnų ilgį, tešlos storių diapazoną bei papildomus priedus įrenginio komplektacijoje.

ĮRANGA RESTORANAMS tešlos kočiojimo mašinų asortimentą rasite ČIA.

5) Smulkioji konditerinė įranga

Nė viena įstaiga, gaminanti kepinius ir desertus, neišsivers be smulkiosios konditerinės įrangos: konditerinių skardų, kepimo formų ir formelių, švirkštų, maišelių, jų antgalių ir kitų priedų. Nuspręsti kiek, kokio tipo ir kokio dydžio smulkiųjų reikmenų būtina jūsų įstaigai padės ĮRANGA RESTORANAMS komanda. Mums tereikia išgirsti apie jūsų įstaigos pajėgumus bei gaminių asortimentą. Susisiekite!

ĮRANGA RESTORANAMS smulkiosios konditerinės įrangos asortimentą rasite ČIA.

Įranga kepykloms ir desertinėms iš ĮRANGA RESTORNAMS asortimento

Turite klausimų, susijusių su įranga kepykloms ir desertinėms? Susisiekite su ĮRANGA RESTORANAMS komanda. Atsakysime į visus jums kylančius klausimus, įvertinsime jūsų patalpas bei įstaigos poreikius ir pateiksime geriausius sprendimus.

Daugiau naudingų patarimų ar specialių akcijų rasite mūsų: