Tinklaraštis

Įrangos apžvalga YOUTUBE: profesionalios šaldymo vitrinos MAXIMA HOLLAND

Įrangos apžvalga YOUTUBE: profesionalios šaldymo vitrinos MAXIMA HOLLAND

Nauja savaitė, nauja ĮRANGA RESTORANAMS vaizdinė įrangos apžvalga! Šią savaitę po mūsų padidinamuoju stiklu - šaldymo vitrinos, atkeliaujančios iš olandų gamintojo MAXIMA HOLLAND. Geru kokybės ir kainos deriniu pasižyminčios, ilgaamžiškos ir reprezentatyvia išvaizda pasigirti galinčios vitrinos tinkamos naudoti lankytojų salėje. Priklausomai nuo dydžio bei techninių parametrų, jos patenks kepyklėlių, desertinių, degalinių, parduotuvių, ekspozicijoje laikomų produktų turinčių kavinių bei restoranų poreikius. 

MAXIMA HOLLAND šaldymo vitrinos ir jų apžvalga

Kviečiame žiūrėti YOUTUBE epizodą, kuriame mūsų komandos vadovas Andrius pristato, lygina ir rodo dvi skirtingas MAXIMA HOLLAND šaldymo vitrinas. Aptarsime dydį, parametrus, valdymą, dizaino sprendimus ir šaldymo temperatūros diapazonus. 


Daugiau šaldymo vitrinų asortimento galite rasti ČIA.

Bendroji informacija apie šaldymo vitrinų tipus

Yra išskiriami du šaldomų vitrinų tipai. Tai vitrinos su dinaminiu arba statiniu šaldymu. Pirmojo tipo įrenginiuose įmontuoti ventiliatoriai, cirkuliuojantys šaltą orą į vitrinos vidų. Tokiu būdu vitrinoje palaikoma reikiama temperatūra. Svarbu atkreipti dėmesį, kad dinaminio šaldymo vitrinose maistą patartina laikyti tik trumpą laiką. Laikant ilgiau, ventiliatoriaus pučiamas oras maistą išdžiovins, jis praras estetinę išvaizdą, pakis ir jo skoninės savybės.  Šio tipo vitrinos tinkamos laikyti tortams, pyragaičiams ir kitiems kepiniams. 

Vitrinų su statiniu šaldymu sistema sukurta taip, kad šaltis įrenginyje leistųsi iš viršaus į apačią. Tokio tipo vitrina tinkama salotoms, mėsai, jūros gėrybėms ir kitiems maisto produktams, kai norima išvengti produktų džiuvimo. Šiose vitrinose šaldymo efektas nėra toks stiprus, kaip pirmojo tipo įrenginiuose, tačiau šio tipo virtinos išsiskiria patrauklesne kaina.

Šaldymo vitrinos Jūsų maitinimo įstaigoje

Ieškote būtent Jūsų įstaigai tinkamiausių šaldymo vitrinų? Susisiekite su ĮRANGA RESTORANAMS komanda! Susipažinę su Jūsų veikla ir patalpomis, pateiksime geriausią kainos ir kokybės santykį išlaikantį įrangos pasiūlymą. Taip pat, prieš įsigyjant suteiksime galimybę įrangą apžiūrėti bei išbandyti. Mūsų parduotuvę rasite adresu Veiverių g. 153, Kaunas, o susisiekti galite ČIA nurodytais kontaktais.

_______

Daugiau naudingų patarimų, naujienų ir aktualios informacijos rasite mūsų FACEBOOK paskyroje. Sekite ČIA.

Naujausias vaizdo apžvalgas sekite mūsų YOUTUBE kanale.